• Kvalitný produkt
    • Očakávala by som doručenie zdarma vzhľadom na cenu nákupu

• Dostal som čo som chcel v čase ako bolo písané takže som bol spokojný.

• rýchlo dodaný tovar
    • komunikácia

• Serioznost

profesionalny pristup a komunikacia, maximalna spokojnost

• Nižšie ceny oproti konkurencii
    • Dlhšia doba dodania

Tovar po skoro 2 tyzdnoch stale nedorazil a kedze mal by sucastou narodeninoveho darceka, cas dodania bol rozhodujuci. Akonahle tovar dorazi, budem ho zasielat spat.

Reakcia obchodu TeniskyOnline.sk

Dobrý deň, v prvom rade Vaša objednávka bola vytvorená 5.9.2017 a bola odoslaná 13.9.2017 takže celkom nerozumieme počítaniu dní avšak máte pravdu že sme o 1 deň omeškali odoslanie z pôvodnej písanej doby doručenia a to nám doručenie znemožnil sviatok ktorý sme nenaplánovali . Takže sa ospravedlňujeme ale prosíme zákazníkov aby čítali dostupnosť tovaru a pokiaľ chcete niečo doručiť do určitého času prosíme napíšte nám .. Nie je to také jednoduché všetkým vyhovieť aj keď sa o to snažíme a vačšinou doručujeme do 4 dní. Ďakujeme TeniskyOnline

Tenisky sú pekné som spokojná.

• vyhoda nakupu,rychle dorucenie,spokojnost s vyrobku

• Rychlost
    • Kvalita

toto bol môj prvý nákup

• Prehľadnosť stránky
    • Informovanie o stave objednávky na e-maili
    • Až po pár správach sa konečne rozhodli odpovedať
    • Dlhá dodacia doba

Dodacia doba trvala viac ako 8 dní aj napriek tomu, akú majú uvedenú dodaciu dobu na stránke a komunikácia nebola tiež 100 percentná.
    Hodnotím na 50%, nie som si celkom istá, či u nich nakúpim ešte raz.

Dobrý deň ,

mrzí nás Vaša skúsenosť s našimi službami avšak posielali sme emaily zákazníkom ktorým sa mala predĺžiť doba dodania tovaru nevieme síce či je to Váš prípad ale v čase dovoleniek a netrpezlivosti zákazníkov nedokážeme každého uspokojiť . Dodacia lehota je uvedená 4-7 dní (štandardne doručujeme do tých 4 pracovných dní )avšak veľa ľudí očakáva že dodávatelia pracujú aj cez víkendy čo však nie je pravda . Čo sa týka emailovej komunikácie veľakrát sa nám stáva ,že ľudia píšu dvakrát to isté na čo sme im už odpovedali a nemôžeme sa venovať len jednému zákazníkovi pokiaľ nepochopí našu odpoveď čo nemusí byť Váš prípad samozrejme aby sme neurazili. K emailom dostane každý zákazník dve sms správy od kuriérskej spoločnosti. Pracujeme na tom aby sme zlepšili komunikáciu avšak dodanie tovaru niekedy neovplyvníme . Budeme radi ak budú zákazníci ktorý boli spokojný venovať viac času aj na pozitívne hodnotenia samozrejme aj negatívne hodnotenie je pre nás dôležité len ako to býva zvykom píše viac ľudí negatívne ako pozitívne . ĎAKUJEME VÁM a všetkým ďalším, ktorý nám pomáhate zlepšovať naše služby a píšete recenzie. TeniskyOnline.sk

Našiel som to, čo som hľadal, keďže na iných stránkach bol tovar mojej veľkosti vypredaný.

bezproblemovy obchod, tovar neporušený, spokojnost velka

• Dlho tvrá dodanie tovaru.

Reakcia obchodu TeniskyOnline.sk

Dobry den , v pripade ze sme nedodrzali termin dostupnosti a dodania tovaru poprosime Vas napiste nam na nas email o ktoru objednavku sa jednalo a mi Vam radi ako ospravedlnenie posleme kupon na zlavu vo vyske ceny dopravy ktory mozete vyuzit pri nasledujucej objednavke . Dakujeme TeniskyOnline.sk

prehľadnosť stránky a výhodné ceny

• chyba tabulka velkosti obuvi, kde by si zakaznik vybral spravnu velkost.

Reakcia obchodu TeniskyOnline.sk

Dobry den , tabulka velkosti je pri kazdom z produktov . Po rozkliknuti detailu produktu pod vyberom velkosti. Dakujeme . TeniskyOnline

• Velky vyber
    • Zatial ziadne

Veľka spokojnosť.

• Kvalita a flexibilita.

• Velky vyber
    • Dobre ceny
    • Vyborna komunikace
    • O zadnych nevim.

V tomto obchode jsem nakupoval prvne.
    Mohu jen doporucit,zbozi prislo v naprostem poradku.Chtel bych pochvalit vybornou komunikaci a dobre ceny.