• nakúpil v obchode TENIS-SHOP pred 3 týždňami

TOP obchod, veĺký výber tovaru za skvelé ceny.

• nakúpil v obchode TENIS-SHOP pred 3 týždňami

Obchod mi nemohol doručiť objednaný tovar pre množstvo objednávok, ktoré mal. Preto mi bolo obchodom odporučené stornovať objednávku, čo som aj urobil.

Dobrý deň Ľuboslav,
    vzhľadom k tomu, že sme na Vami objednaný produkt dostali naraz väčšie množstvo objednávok ako bola naša skladová zásoba, tak nebolo možné objednávku vyskladniť. Ponúkli sme Vám akúkoľvek alternatívu s dodatočnou individuálnou zľavou o ktorú ste záujem nemal. Denne vyskladňujeme množstvo objednávok a nikdy sme žiadnemu zákazníkovi neodporúčali stornovať objednávku.
    Ešte raz sa Vám ospravedlňujeme za spôsobené komplikácie.

• nakúpil v obchode TENIS-SHOP pred 1 mesiacom

Čakal som tašku na turnaj a prišla mi na dve rakety

Dobrý deň pán Kapša,
    objednali ste si tašku na 2 rakety s jednou odkladacou komorou a túto tašku sme Vám aj zaslali (presne podľa popisov, parametrov a obrázkov produktu):

Pokiaľ s tovarom nie ste spokojný, tak nám ho môžete do 14 dní vrátiť a my Vám obratom pošleme peniaze. Bohužiaľ doteraz ste nás neinformovali o akomkoľvek probléme s tovarom, takže Vašu recenziu a neodporúčanie pokladáme za nekorektné.

• nakúpil v obchode TENIS-SHOP pred 1 mesiacom

Velmi rychle dodanie tovaru, vyborne zabalene, odporucam.

• nakúpil v obchode TENIS-SHOP pred 2 mesiacmi

• Rychlo a kvalitne vybavili moju objednavku
  • nakúpil v obchode TENIS-SHOP pred 2 mesiacmi

• vyhodna cena
    • po objednani tovaru, ziadna informacia mailom o datume dorucenia, treba sa informovat pisomne alebo telefonicky kedy vam bude tovar doruceny.

Rýchle doručenie

• nakúpil v obchode TENIS-SHOP pred 3 mesiacmi

Super. Objednal som v nedelu vecer a utorok rano mi dosiel tovar. Takze dost rychlo. Akurat by ma mohli informovat emailom vopred, ze uz bol tovar poslany a kedy asi pride, lebo emailom mi doslo iba potvrdenie o zaplateni a vobec som netusil kedy mi pride tovar.

• nakúpil v obchode TENIS-SHOP pred 3 mesiacmi

• rychlost dorucenia, rano som objednal, na druhy den boli rakety dorucene

Veľmi rýchle doručenie ,žiadny problém

• nakúpil v obchode TENIS-SHOP pred 4 mesiacmi

• Rýchlo dostupný tovar, promptne jednanie.

• široký sortiment
    • dodanie na druhý deň
    • najlepšie ceny

Vzhladom na kvalitu sluzieb, cena-rychlost dodania som sa stal uz pravidelnym zakaznikom a vzdy ked nieco z ich sortimentu potrebujem, iny eshop uz ani nehladam.

• Dostupnosť tovaru

• Najlepšia cena
    • Rýchle dodanie
    • Tovar bol v poriadku + potešil darček od obchodu
  • nakúpil v obchode TENIS-SHOP pred 6 mesiacmi

Všetko ok!!!

Dobrý deň Bros,
    ďakujeme za Váš nákup omotávok Wilson PRO OVERGRIP a odporúčanie v recenzii.

• nakúpil v obchode TENIS-SHOP pred 6 mesiacmi

• Dobrá cena ,rýchle doručenie objednávky.

Reakcia obchodu TENIS-SHOP

Ďakujeme za nákup a recenziu. Sme radi, že ste si z našej širokej ponuky vybrali oficiálne lopty STZ - Dunlop Fort All Court.

• nakúpil v obchode TENIS-SHOP pred 7 mesiacmi

Mal som moznost si vybrat dve lopty k objednavke k rakete dunlop, mali mi poslat dunlop lopticky, namieto toho mi poslali wilsonky....

Reakcia obchodu TENIS-SHOP

Ďakujeme za nákup v našom obchode a recenziu. Ospravedlňujeme sa Vám za komplikácie a pri najbližšej objednávke Vám to veľmi radi vykompenzujeme.

• nakúpil v obchode TENIS-SHOP pred 7 mesiacmi

• rýchlosť vybavenia objednávky

Dobrý deň Eva,
    ďakujeme, že ste si z našej ponuky vybrali tenisovú tašku najlepšieho hráča na svete Rogera Federera... :)
    Prajeme Vám príjemné využívanie a veľa športových úspechov.

• nakúpil v obchode TENIS-SHOP pred 8 mesiacmi

• palec hore za rychlost dodania :-) tovar som objednaval vo stvrtok o 13:00. predpokladal, ze tovar mi dojde az nasledujuci tyzden, preto som si dal tovar dorucit do prace. v ten isty den (stvrtok) o 18:00 mi vsak dosla sms od kuriera ze tovar bude doruceny nasledujuci den. ostal som trochu soknuty pretoze som neocakaval ze to dorucia tak skoro a v ten den som nemal byt v praci, preto som si rychlo zmenil adresu dorucenia na domacu adresu, s cim nebol vobec ziadny problem. na druhy den rano (piatok) o 10:00 mi uz volal kurier ze je u mna a mozem si vyzdvihnut tovar. tovar mi bol doruceny do 24 hodin a to som ani nemusel platit za dopravu (objednavka bola v cene 77e, od urcitej vysky objednavky si predajca neuctuje dopravu). maximalna spokojnost s rychlostou a kvalitou dorucenia.

Dobrý deň Ivan,
    spokojnosť zákazníkov je u nás na prvom mieste, takže nás veľmi teší takáto recenzia ako výsledok našej práce. Sme radi, že ste si z našej širokej ponuky vybrali tašku Babolat z kolekcie DRIVE.
    Ďakujeme za nákup a prajeme Vám veľa športových úspechov... :)