vsetko v naprostej pohodicke

Rýchly nakup

• Dobrá kvalita
    • Nemá

Obchod určite odporúčam

Rýchle dorucenie aj za týchto okolností

• Rychlost dotucenia

• Komunikácia
    • Prehľadnosť webu
    • Ceny
    • Veľmi dobrý výber
    • Rýchlosť doručenia
    • Šiltovka "ELEMENT KNUTSEN CAP A BLACK WHITE"
    • prišla nezabalená a bez vysačiek. Okrem toho...a to vôbec nechápem o číslo väčšia (...aj keď to má byť jednotná veľkosť). Mám presne takú istú (tá istá farebná kombinácia) a toto mala byť náhradná, zapínať ju ale musím na prvú dierku, nie na druhú ako všetky ostatné od ELEMENTu z tejto série (mám ich 5). Neviem ako by som bol dopadol, keby som ju chcel vrátiť, nakoľko nemá vysačky ani obal. Pravdepodobne mi predali nejaký vrátený, výstavný alebo chybný kus a neupozornili ma na to (nedodržali zákon o ochrane spotrebiteľa). Boh vie kto a koľko ju už nosil na hlave. Oblečenie objednávam online približne 12 rokov od snáď 40 rôznych firiem z rôznych krajín, ale toto sa mi ešte nikdy nestalo... Hanba prvého pochybenia padá na hlavu TempleStore.

Super obchod, ktorý každému vrelo odporúčam, až na ten predaj použitého tovaru (...dúfam že sa jedná len ojedinelé pochybenie).

Všetko OK, krásne veci, rýchle dodanie

• Rýchla reakcia na platbu, rýchle dodanie tovaru.

Bezproblémový nákup.

• Rýchle dodanie...

Super obchod

Lyžiarske okuliare, ktoré som dostal boli trošku poškodené. Obchod mi však, na moju žiadosť, ponúkol adekvátnu zľavu.

• Rýchle doručenie, výborný prístup ku klientom

Férové jednanie,maximálna spokojnosť. Rýchle dodanie .Odporúčam.☺

• Všetko prebehlo hladko.

• Expresne doručenie
    • Odborný a veľmi ochotný personál
    • Top ceny

Touto cestou by som sa srdečne chcela poďakovať celému teamu templestore.cz .

Už dlho som sa nestretla s tak profesionálnym prístupom a ochotou riešiť objednávku a to promptne .

Na infolinke máte veľmi šikovnú, milú a ochotnú pracovníčku ktorá osobne dohliadla na to, aby bol v piatok celý komplet (snowboard s viazaním) stiahnutý z predajne a v pondelok bol expresne zmontovaný a odoslaný.

Samozrejme sa chcem touto cestou poďakovať aj personálu na predajni v Českých Budejoviciach kt. Mi Vo štvrtok o pol 6 večer pomáhali objednať cez telefón snowboardový komplet nakoľko som nevedela ako sa dopracovať k dĺžke snowboardu. Veľmi ochotne mi dokonca poradili ohľadom veľkosti viazania a zisťovali, či mi do daného typu bude pasovať snowboardová topánka ktorú už mám. Celú objednávku so mnou krok po kroku prešli aj keď to absolútne nie je v popise ich práce.

Okrem toho vaša eshopová cena je úplne bezkonkurenčná a dovoz na Slovensko skutočne expresný.

Do budúcna vám prajem veľa ďalších tak spokojných zákaznikov ako som ja :) .

• tovar prišiel pekne zabalený S malým darčekom.

Rýchle dodanie
    Tovar taky ako v popise

Vsetkym odporucam, expresne doporucenie, kvalitny tovar, skvela zlava.

• Kvalitný tovar
    • Dobré ceny