• dobré ceny
    • Amatérska montáž pri ktorej mi oškreli lak na aute. Po kontaktovaní majiteľa a dodaní dôkazov (foto auta spravené tesne pred montážou a foto auta po montáži) o ktoré žiadal sa odmlčal.
    • Okrem oškretia laku auta, bol zle nasadený vnútorný plastový kryt v interiéri, vôbec nezasadal do drážok.

Vybrali sme si túto fy, lebo mali dobré ceny a poučné videá o ťažných zariadeniach, o ich používaní atď. Avšak osobná skúsenosť pozitívna nebola - minimálna komunikácia, ochota nula bodov, a hlavne poškodenia auta. - oškretý lak. (čiara cca 10 cm dlhá).
    Neodporúčam montáž ťažného zariadenia v tejto firme.

• Dobrá cena
    • Komunikácia
    • Neochota

Objednal som si ťažné zariadenie s elektroinštaláciou. Prosil som o kontrolu kompatibility, nedostal som doteraz žiadnu odozvu (ťažné už mám na aute).
    Ťažné prišlo poškodené, dobuchane a oškreté. Očividne to nevzniklo pri doprave pretože vonkajší obal bol nepoškodený. Odmietli mi dať cenovú kompenzáciu.
    Ak si u nich niečo objednajte, rátajte s tým že tovar nebude na 100%!!! Ja som s tým žiaľ nerátal.

• Najlacnejšie ťažné zariadenie.
    • Neodborná montáž ťažného zariadenia,vylámané úchyty na zadnom nárazníku vozidla.
    • Špinavý interiér kufru od topánok po montérovi.
    • Po upozornení na závady ,žiadna náprava.

Neodporúčam montáž ťažného zariadenie v tejto firme.

Objednal som si nosič na guľu pre bicykle. Nosič mi nesedel (iba som ho skúsil nasadiť na svoje auto), tak som ho vrátil - zaniesol na St.vajnorskú. Peniaze mi bez problémov vrátili.

• dobra cena produktov a vyber
    • pri montazi tazneho zariadenia som kupoval aj nosic na bicykle kde mi dali o par eur lepsu cenu ako akciova na internete
    • neodborna montaz!
    • neochota napravit / kompenzovat chybu

Pri montazi tazneho zariadenia mi ho najprv zle namontovali, na co som zial prisiel az doma - zabudli namontovat stredne drziaky narazniku. Tiez nesvietila spiatocka - pri preberani mi povedali ze na skusacke to islo, ale doma uz nesvietila. Neskor sa zistilo, ze pri motnazi vytiahli kabel z konektora.
    Po reklamacii, mi dali dalsi termin na domontovanie drziakov ktore zabudli. Zial druha montaz nedopadla tiez dobre. Bol som pri tom a bola velmi neodborna, technikovi som odporucil kde najde navod so schemou na dane tazne zariadenie, lebo ho isiel namonotvat zle. Pri montazi mi odlomili uchyt na narazniku a reakcia bola, ze to nevadi, ze to bdue drzat... To ze naraznik nesedi presne okomentovali, ze nech predsa necakam, ze to bude na milimeter presne. Skoda ze medzi karoseriou a naraznikom bola skoro 1cm medzera... Neskor to trosku vylepsili, ale stale nepresne..

O kompenzacii (casovej a materialnej) nechceli ani pocut, ze mi nemozu nic dat. Potom ponukli, ze mi poslu na mail zlavovy kupon na dalsi nakup, ktory aj tak neposlali.. Co je trosku ironia, ked som tam nakupil za viac ako 600E a mam dostat zlavu na dalsi nakup.

Zrejme som mal smolu na montaz, asi treba narazit na lepsieho technika na starej vajnorskej.

Super rychlost a bezproblemovost. Cena bola najlepsia na slovenskom trhu. Prakticky sme usetrili na 300 eurach 30 eur. Nie som skrblik ale toto potesilo.

• tovar nebol dodany ani po 19 dnoch - mali ho skladom

5.6. urobena, potvrdena a aj spracovana objednavka....dnes je 24.6. a tovar nebol dodany...po par dnoch od objednania som zistoval co je s objednavkou, tak mi bolo povedane, ze zasielku ide poslat...dakujem

• Spolahlivy

• Tovar skladom objednaný do 13hod.Na druhý den už doručený kurierom.

• Rýchlosť vybavenia

prešlo 11 dni od objednavky a zatial nedosla ziadna odpoved okrem automatickeho mailu ze obkednavka sa spracovava

Spokojnosť s obchodom aj s dodávkou tovaru. Nosič som už aj odskúšal, plná spokojnosť. Ľahká montáž aj demontáž nosiča a bicyklov. Doporučujem.

• vyborne ceny
    • lahke vyhladavanie
    • moznost osobneho odberu
    • moznost vyskusat produkt

Spolahlivy obchod s dlhou tradiciou a dobrymi cenami. Moznost tovar vyskusat za pri osobnom odbere. Odporucam

Profesionalny prístup,ochota poradiť,odporúčam

• Rýchle a korektné jednanie obchodníka
    • Superrýchle vybavenie objednavky
    • Výborná komunikácia s obchodom

Všetkým odporúčam.

• Vyborne ceny
    • Tovar skladom
    • Vyber na predajni, ochota poradit

• rýchlo a bez problémov ochotný pracovníci aj po tel

• velmi rychle dodanie

• Objednane v utorok vecer a tovar som mal vo stvrtok doobedu doma. Komunikacia super a ochota pomoct. Odporucam