• dobré ceny
    • mal by mať väčší výber

odporúčam

• veľmi rýchle jednanie
    • dodanie tovaru na druhý deň
    • možnosť aj cez S.poštu

ÚFF, bol som a som ešte teraz rozčarovaný, ale v dobrom. Tovar som si objednal ráno, na obed mi prišiel email, že ho potvrdili a poobede, že už mi ho odoslali. Na druhý deň som mal tovar doma.
    -výborné ceny, kúpil som dva produkty, jeden bol úplne najlacnejší a druhý v rámci ponúk e-obchodov taktiež patril medzi najlacnejšie, nehovoriac o tom, že tieto dva produkty niektoré obchody nemali, ale iba jeden z nich.
    - Prvý obchod, v ktorom ihneď upravili stav tovaru!!! potom čo mne prišiel produkt, napísali na stránke, že už nie je skladom- okamžitá reakcia.
    Milé prekvapenie - najlepší obchod, ďakujem Vám a určite sa na vaše stránky vrátim.

• Rýchle doručenie tovaru. Komunikácia s kupujúcim

Rýchle doručenie tovaru hneď na druhý deň, komunikácia s kupujúcim, odporúčam aj ostatným. Ešte som sa nestretol s takým online obchodom ktorý by bol rýchlejší ako Tatragym. ĎAKUJEM.

• Perfektna komunikacia, ochota, odbornost predavajucich
    • Nezistene

Vrelo odporucam...

• Ziadne

Super

dakujeme za recenziu

• rýchle odoslanie tovaru zákaznikovi

Perfektný individuálny prístup k zákaznikovi.
    Spočiatku som bol nemilo prekvapený, lebo po otvorení balíka na dobierku som zistil, že mi prišiel iný druh tovaru ako som si objednal (rovnaký výrobca a krabička veľmi podobná), hneď som teda telefonicky kontaktoval obchod. Čakal som že budú komplikácie s vrátením dodaného tovaru a zaslaním toho správneho, ale po telefonickom rozhovore som bol veľmi potešený, lebo som tovar nemusel zasielať späť (nechali mi ho ako ospravedlnenie sa za omyl) a hneď na ďalší deň mi bol odoslaný správny tovar, samozrejme za ten som už neplatil. Vrelo odporúčam, a takto si predstavujem reakciu obchodníka za spôsobenie malého omylu, kedy zákazník nemá pri reklamácií žiadne starosti. Verím, že takýmto prístupom sa obchodu bude dariť a nebude mať nespokojných zákazníkov.

• Dobre ceny
    • Dorucenie do Popradu osobne zadarmo
    • Ustretovost
    • Komunikacia super
    • Darcek k objednavke
    • Nenasiel som

Obchod sa nachadza asi 25 km od Popradu. Usetril som na postovnom vzhladom na to ,ze obchodnik tu tovar nosi pravidelne zakaznikom. Komunikacia, pristup super. Objednaval som osvedcenu klbovu vyzivu za najnizsiu cenu aku som nasiel.Celkovo su ceny produktov nastavene velmi prijatelne. Odporucam. Osobne nakupim aj nabuduce. Ako tu uz niekto spominal aj ja som obdrzal darcek k objednavke ;-)

ďakujeme za vašu recenziu

• Kvalita
    • Všetko skladom

Odporúčam

Ďakujeme za vašu recenziu

• Od objednávky po dodávku to bolo neskutočne rýchlo,nepamätám si takú bleskovú službu a objednávam cez shopy niekoľko rokov.ďakujem

100% spokojnosť

Reakcia obchodu Tatragym.sk

Ďakujeme za recenziu, všetok tovar v e-shope je skladom takže objednávky sú odosielané okamžite....

• Výborné ceny
    • Menší výber produktov NO a creatin

Komunikacia na jednotku,vyborne ceny,plus darček k objednavke.V budúcnosti si tu určite ešte nejaké doplnky objednam.

Ďakujeme za vašu recenziu

• Super ceny, po dlhšom čase som zmenil dodávateľa pretože ceny môjho tovaru boli v tatragyme o dosť nižšie.
    • Menší výber doplnkov,

Celková spokojnosť. Nabudúce tu ešte urcite nakupim.

• prístup k zákazníkovi, telefonické kontaktovanie,dobré ceny
    • možno grafika webu je slabšia

takto si predstavujem online nákup, určite odporúčam

Dakujeme za vašu reakciu

Všetko prebehlo úplne v poriadku. I keď nemali skladom môj objednaný produkt, ihneď zareagovali a telefonicky mi ponúkli náhradu. A ako bonus som dostal kopec darčekov :-)

• Kvalita cena rychlost

Odporucam

Ďakujeme za recenziu

• kvalita
    • korektnosť

Obchod odporúčam: kvalitné produkty a dobrá cena.

Ďakujeme

• asi najlepsie ceny z pomedzi slovenskych eshopov s doplnkami vyzivy
    • rozumna cena za dorucenie
    • sirsi sortiment by nebol zly :)

Fakt dobre ceny, bezproblemova komunikacia s predajcom, rychle dorucenie, takze spokojnost. Urcite odporucam.

• nema

cena, kvalitné služby

• Dostupnosť, cena, ochota...
    • Neviem sa vyjadriť...

Odporúčam...