• Výborná komunikácia, dodanie úplne rýchle, milá pani, alebo slečna na telefóne. Super odporúčam.

Super prístup, jednanie, ochota.

Určite odporúčam nákup v tomto obchode. Super

• spoľahlivosť

• moj balik bol dorucovany cez Budapest, preto ta dlha dodacia doba...len mne to je divne? :)

Reakcia obchodu Tapetyobliecky.sk

Dopravca nás informoval, že v tomto prípade sa preprava zdržala o 3 dni pretože došlo k nesprávnemu naloženiu zásielky, čo sa stáva pri menej ako 1% všetkých zásielok, ktoré vybavuje Dopravca. Žiaľ chyba naloženia sa nedá úplne odstrániť, vzhľadom na to, že je to práca, ktorú vykonávajú ľudia ;) Ďakujeme za pochopenie a tiež pozitívnu recenziu

Spolahlivy odporucam

• dobrá prehľadnosť stránky,
    • veľmi dobrá komunikácia - vždy informácie o zásielke
    • kvalita tovaru je super

Potrebovala som okamzite dorucit jednu tapetu, volala som do firmy o 12tej, ze potrebujem urychlene poslat nieco, po vyplneni objednavky som mala okamzite potvrdenie aj odoslanie objednavky a na druhy den rano som tovar mala. Urcite tento obchod odporucam a chvalim ho za vybornu komunikaciu :-)

• Ochota a ustretovost

Môžem iba odporúčať.

• Velmi seriozne jednanie,prijemna komunikacia,pani majitelka je velmi ochotna a mila a ustretova.Vrelo odporucam!
    • Absolutne nic!

Velmi odporucam nakup v tomto obchode.Pani majitelke zalezi,aby bol zakaznik spokojny,ochotne poradi a to co ponuka na stranke ma aj skutocne na sklade! (Co sa o inych takychto obchodoch povedat neda!)

• Dobra komunikácia, a ústretovosť.
    • Žiadne.

Bola som velmi spokojná, po objednaní som hned obdržala email so všetkými pokynmi. Som velmi spokojna s tovarom a určite ich odporučím aj mojim známym.
    Dakujem

Velmi mila a ochotna pani s ktorou som komunikovala. Davno som nezazila taku ustretovost. Urcite budem odporucat...

Som spokojná, odporúčam :-)

• Neviem či je to slabina,ale bolo by pekne ak by obchod pri takej objednávke pribalil aj lepidlo, ktoré až tak dráhe nieje.

Reakcia obchodu Tapetyobliecky.sk

Dobrý deň, ďakujeme za super ohodnotenie nášho obchodu aj za pripomienku:) Uvidíme čo sa s tým bude dať do budúcna urobiť, zatiaľ sa snažíme ceny tapiet aj kvalitných lepidiel Metylan udržať na veľmi rozumných cenách :) A pri papierových fototapetách Komar je lepidlo súčasťou balenia.

• Super komunikacia a super rychle dodanie tovaru

Tapeta prišla v poriadku,so zrozumitelnym navodom k lepeniu.
    Lepidlo priložené k tapete,bolo velmi zlé. Vôbec nedržalo na stěně. Kupili sme ine lepidlo,s tým už problémy neboli.

Reakcia obchodu Tapetyobliecky.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu. Pri riedení lepidla treba dodržiavať presné inštrukcie, vždy treba pridať najskôr radšej menej vody, ako viac, aby nebolo príliš riedke. Treba ho sypať do vody, za stáleho miešania, aby sa nevytvorili hrudky. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom lepenia sme Vám k dispozícii.

• Velky vyber.

S nákupom som spokojná. Tovar je kvalitný,komunikácia na skvelej úrovni a dodanie skôr ako som očakávala. Obchod jednoznačne odporúčam.

• Cenovo najvýhodnejšia ponuka

• obchod sa snaží vyjsť zákazníkovi v ústrety

• super komunikácia s predávajúcim a rýchlosť dodania.

poslali vzorku tapety , kúpili , nalepili a vyzérá suprovo :) a k tomu vianočný darček ktorý potešil. Ďakujem