Relatívne dlho trvalo, kým mi zaslali potvrdenie o úhrade. Odvtedy uplynul už viac ako týždeň a nemám ani peniaze, ani tovar, ani informácie. Na webe deklarujú pri hračkách dodanie tak do 4 dní. Objednávala som 1x na základe recenzií tu z Heuréky a začínam mať zlý pocit.

Reakcia obchodu Tanielashop

Pri tovare Wader stavebnica veľké kocky XXL Domček sme v čase Vašej objednávky mali uvedené dodanie 3 týždne. Teraz tam je uvedené dodanie 2-3 dni. Keďže sa od objednávky nezmenili nami uvedené termíny dodania, nemali sme potrebu Vás informovať, že tovar príde tak, ako bolo uvedené. Ozveme sa Vám ale telefonicky a doriešime túto situáciu, dúfam že k vzájomnej spokojnosti.

• Už je tomu 7 dni čo sme tovar objednali a na urgenciu ani neodpovedali…

Reakcia obchodu Tanielashop

Tovar je na ceste ku Vám. Na urgenciu sme neodpovedali len z dôvodu, že nie vždy stíhame odpovedať cez víkend. Stačilo počkať do pondelka.

Dlho trva dodanie a rozmyslam ze to kupim inde

Reakcia obchodu Tanielashop

Pri objednávke ste si zvolili platbu vopred na účet bankovým prevodom. Do dnešného dňa ste objednávku neuhradili, z tohoto dôvodu sme Vám tovar ešte neodoslali.

• Doteraz som nedostala tovar

Reakcia obchodu Tanielashop

Pri tovare bolo v čase Vašej objednávky uvedené dodanie do 2týždňov. Tovar Vám odošleme 20.11.2023, takže termín dodania bude dodržaný.

• Objednaný tovar pred 11-tými dňami som ešte neobdržala, pritom som vopred zaplatila.

Reakcia obchodu Tanielashop

Dobrý deň, tovar Vám bude zajtra doručený.

Není si spokojná s výrobkom

Reakcia obchodu Tanielashop

Mrzí nás Vaša nespokojnosť. Tovar bol taký, ako v popise. Ak predsa nebol podľa Vašich predstáv, je možné ho nepoužívaný do 14dní vrátiť späť.

Prisiel mi iny tovar ako ten, co som si objednala:(

Reakcia obchodu Tanielashop

Mrzí nás Vaša nespokojnosť, ale z Vašej strany sme nedostali žiadnu reklamáciu o dodaní iného tovaru. Tovar Vám bol dodaný tesne pred Vianocami, čo bude skoro dva mesiace a podľa našej evidencie, Vám bol odoslaný presne ten tovar, ktorý ste si objednali.

Ešte stále som nedostala tovar.

Reakcia obchodu Tanielashop

Dobrý deň, pri tovare sme mali uvedené dodanie 2 týždne. Prešli 4pracovné dni. Poprosím o trochu trpezlivosti, prípadne ak tovar potrebujete skôr ako 2týždne, prosím zrušte objednávku. Termín dodania sme mali jasne uvedený.

Doteraz ani obraz ani zvuk, uz je to tyzden....

Reakcia obchodu Tanielashop

tovar, ktorý ste si objednali mal uvedené dodanie 2týždne. Tovar Vám bude odoslaný 21.10.2021 s dodaním na druhý deň.

• Príspevok bol odstránený z dôvodu irelevantnosti obsahu.

Dodanie tovaru do 10 dní po prijatí platby za tovar sa mi zda veľmi dlhá doba

Reakcia obchodu Tanielashop

Vaša objednávka bola uhradená 20.4.2021. Balíček bol odoslaný 21.4.2021 cez sl. poštu, tak ako ste si zvolili v objednávke. To že slovenská pošta doručila Váš balíček na Vašu poštu až 26.4.2021 sme žiaľ ovplyvniť nemohli.

Tovar bol doručený poškodený, pričom zjavne nešlo o poškodenie pri preprave (prasknuté plastové časti na sánkach). Vyzerá, že ide o prasknutie príliš silným dotiahnutim skrutiek - nekvalitný vyrobok.

Reakcia obchodu Tanielashop

Tovar sme posielali v originál balení, bez toho aby sme ho otvárali a teda sme nemohli vedieť či je v poriadku alebo nie. Ak bol poškodený, tak nás stačilo kontaktovať. Reklamácie sa snažíme vždy vyriešiť, no musíte nás kontaktovať mailom, prípadne telefonicky. Žiadnu reklamáciu sme s Vašej strany ale neobdržali.

Tovar prisiel v poskodenej krabici predpokladam ze uz ho niekto otvaral navyse bola v baliku adresa vislo mobilu a udaje inej pani ktora vracala tovar absolutne nedoveryhodne a moze sa to stat hocikomu inemu

Reakcia obchodu Tanielashop

Je nám ľúto, že ako zákazníčka ste nadobudli negatívny pocit ohľadne vašej zásielky. Môžeme vás ubezpečiť, že tovar bol nový a tak, ako nám prišiel z veľkoobchodu, bol odoslaný k Vám. Bolo to v predvianočnom čase, a aj keď sa snažíme zabaliť balíky bezpečne, skutočne sa ojedinele stáva, že k poškodeniu obalu príde, hlavne kvôli kapacitným obmedzeniam všetkých kuriérskych spoločností v tomto období. Vo Vašom prípade sme postupovali štandardným spôsobom. t.j., že zákazník sa môže rozhodnúť buď pre výmenu tovaru na naše náklady, alebo vrátenie plnej sumy za tovar v rámci 14-dňovej lehoty. Ako zákazník ste si zvolili druhú možnosť a takto to bolo aj zrealizované. Chceme Vás zároveň ubezpečiť, že žiadny tovar, ktorý sa nám zákazník rozhodne vrátiť späť, už ani do predaja naspäť nevraciame. Ohľadne adresy a mobilného čísla iného zákazníka sa nevieme vyjadriť, vzhľadom ku skutočnosti, že tento konkrétny tovar nebol predtým nikým vrátený.

• Žiadna komunikácia

Reakcia obchodu Tanielashop

Mrzí nás Vaša nespokojnosť, komunikovať sa snažíme s každým zákazníkom. Nie vždy sa dá odpovedať hneď, hlavne v momentálnej situácii. Ak by ste nám zavolali, mohli sme to doriešiť rýchlejšie.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Aktovka za 60euro a přišla špinavá a zničena. Tovar jsem musela poslat na svoje náklady zpět!!!

Reakcia obchodu Tanielashop

To že musíte tašku poslať späť je predsa bežný postup pri reklamácii. O tom že by taška bola zničená či špinavá ste nás vôbec neinformovali. Napísali ste len: Dobrý den, dnes došla aktovka.. A je poškozená.. Vevnitř je plastová výztuž a uchycena cvoky.. Jeden je urvany.. Ten cvok tam bol zle uchytený od výroby, nakoľko vôbec nebol zatlačený, čo nás teda mrzí a tak ako ste si želali, Vám boli odoslané peniaze späť.

Tovar je poškodený, poškodenie nebolo spôsobené dopravou. Je vidno že k poškodeniu došlo dlhým skladovaním.

Reakcia obchodu Tanielashop

Mrzí nás Vaša nespokojnosť. Tovar ktorý ste objednávali, sme v požadovanom množstve ani nemali skladom a museli sme ho doobjednávať od dodávateľa. V prípade že je poškodený, stačilo nás kontaktovať, určite by sme to vyriešili k Vašej spokojnosti. Môžete tak stále urobiť a napísať nám email alebo sa s nami spojiť telefonicky.

stale som objednavku neobdržala 0903648002 ozvite sa mi,aby som sa vedela zariadit a objednat darček pre svoju vnučku inde

Reakcia obchodu Tanielashop

Poslali sme Vám e-mail, Vami objednaný tovar mal zdržanie od dodávateľa, kvôli obmedzeniam v ich sklade týkajúcich sa Covid 19. Zajtra sa Vám ozveme aj telefonicky a určite situáciu doriešime. ďakujeme za pochopenie

• Nebol dodržaný deň doručenia

Reakcia obchodu Tanielashop

Dobrý deň, mrzí nás, že tovar neprišiel v deň, kedy ste ho potrebovali. Z našej strany bol ale odoslaný tovar vo štvrtok a aj podľa sledovania zásielky ste mohli vidieť, že v piatok bol na doručovacom depe. Neviem z akého dôvodu Vám ho prepravná spoločnosť nedodala hneď v piatok, no túto skutočnosť sme nevedeli nijako ovplyvniť. Môžeme ju jedine reklamovať a žiadať náhradu prepravných nákladov.

Nebol mi správne doručený domček k vyfarbeniu, ale úplne iný domček. Síce z papiera, ale vyfarbiť sa nedá. Tak som celkom sklamaná, nakoľko to bol spoločný darček pod stromček pre deti.

Reakcia obchodu Tanielashop

Ak sme Vám omylom poslali zlý tovar, tak sa nám prosím ozvite mailom alebo telefonicky určite túto situáciu vyriešime k Vašej spokojnosti...