• tovar som si objednal pondelok bol mi doručený na druhý deň v utorok
    • primerané ceny
    • tovar bol doručený v poriadku bez poškodenia obalu alebo tovaru
    • deň pred doručením upozornenie od predajcu na deň doručenia tovaru
    • pri prezeraní tovarov na stránke s viacerými stranami tak na tretej strane stránka stále zamrzne dookola sa načítava a načíta ju až pri obnovení stránky
    • prostredie stránky je tmavé a pri popise tovaru farba pozadia splýva s písmenami a zle sa čítajú informácie k tovaru na stránke

Z tejto stránky som si tovar objednával prvý krát. Ja som s doručením tovaru nemal žiadny problém aby sa mi nejak dlho tovar doručoval. Ani tovar neprišiel poškodený. Komunikácia s predajcom veľmi nebola potrebná keď že tovar bol doručený rýchlo a bez problémov. Trochu ma prekvapilo že posledné recenzie na obchod sú na heuréke z roku 2017 a od vtedy žiadna novšia recenzia.

• Dodanie
    • Tovar skladom

Objednané v pondelok ráno, doručené v utorok. Za mňa veľká spokojnosť. Ďakujem sypacky.sk

Reakcia obchodu Sypacky

Dobrý deň,ďakujeme za Váš nákup v našom internetovom obchode.Sme radi za každého spokojného zákazníka.
    S pozdravom Sypačky.sk

• takmer žiaden tovar nemajú skladom
    • majú napísané, že tovar bude o 5-7 dní ale ani po troch týždňoch mi neprišiel
    • vôbec nekomunikujú - nevedia ani zodvihnúť telefón
    • klamú
    • zavádzajú zákazníkov
    • veľmi slabý výber

Tak tento eshop už nikdy viac!!! Tak sú na heureke a pritom nemajú tovar skladom! A hoci majú napísané, že doba dodania 5-7 dní, tak ani po troch týždňoch vám tovar nepríde. Navyše vôbec nevedia zodvihnúť telefón. Klamú, že už vám tovar poslali - čo beriem za zavádzanie zákazníkov - asi by im trebalo poslať kontrolu, aby sa spamätali a naučili sa správať ku zákazníkom! Nechápem, ako s takýmto prístupom a tak slabým výberom vôbec fungujú - mali by ich zatvoriť a bol by pokoj! Aspoň by zákazníci nestrácali nervy kvôli tomuto eshopu. V žiadnom prípade neodporúčam!!!

• Tovar nedodane ani po týždni, žiadna komunikácia so zakaznikom...

• Dobré ceny, kvalitné produkty a spoľahlivá komunikácia.
    • Dlhšia čakacia doba

Som spokojná

• rýchlosť
    • Na stránke chýba doba dodania až po písomnej komunikácií som sa dozvedela ,kedy príde tovar.

Rýchlosť doručenia tovaru

• super ceny v porovnaní s konkurenciou

Odporúčam všetkým kupujúcim, a určite to nebol môj posledný nákup

• -Dobrá komunikácia
    • -Nízke ceny v porovnaní s konkurenciou
    • -Rýchle doručenie

nemám žiadne výhrady voči obchodu naopak som veľmi spokojný

• najlepsie ceny
    • komunikacia

S obchodom som bol spokojny.

• S e-shopom som spokojný v deň prijatia objednávky mi volali že zásielku odosielajú, následujúci deň mi bol balík doručený večer mi ešte volali aby sa uistili či bol balík doručený čo sa mi ešte pri žiadnom e-shope nestalo.
    • Nízke ceny.
    • Ešte by to chcelo vycibriť stránku ale to nieje nič nesplniteľné.

Som spokojný a plánujem ďalšie nákupy na tomto e-shope.

• Tovar som mal nachystaný v deň objednávky na vyzdvihnutie

• Priaznive ceny
    • Neviem uviest

Prehladna stranka, priaznive ceny, celkovo fajn obchod, odporucam

• Ceny
    • niekedy sa stane že musím čakať dlhšie na tovar.

Odporúčam.

• Na tovar čakám už2 týždňe a doposial mi nebol doručený. Ochota a komunykácia veškerá žiadna.Na tejto stránke s doplnkami si už nič ňeobjednám!

Ak môžem poradiť z mojej strany velká nespokojnosť! Čakám na dodanie tovaru 2 týždňe a doplnky mi doposial neboli doručené. Komunykácia,volám do abchodu a oni sa ani neunúvaju zdvyhnúť telefón odpovedajú len sms. Uvediem príklad: (,,som na školení''presné znenie sms)A dodávaťelovi odkazujem žial takto nezarobíťe ani na slanú vodu!

• Prehladnost,dobry vyber,dobra komunikacia,rychle dodanie

Super obchodik ktory odporucam a budem v nom nakupovat nadalej

• - veľmi milý personál, ktorý chcel situáciu vyriešiť (bohužiaľ sa to nepodarilo a zbytočne sa objednávka naťahovala viac ako 3týždne)
    • - pri mojej objednávke dodacia lehota viac ako 3 týždne aj keď na stránke mali uvedené, že je tovar skladom
    • - objednávka prišla vo veľkej krabici, ktorá bola do dvoch tretín zaplnená kartónami

Tovar (2ks proteínov) som si objednala 27.3.2017 a doručený mi bol 19.4.2017. Medzitým mi 2x volal pán, že nemá 1 produkt z objednávky, či môžem počkať pár dní. Povedal, že do týždňa budem mať objednávku doručenú. Potom volal opäť, že čakali dlhšie na naskladnenie tovaru, ale že aj tak neprišiel tovar, ktorý som chcela. Požiadala som o náhradu príchute, ktorú majú na sklade. Tovar nakoniec prišiel po viac ako troch týždňoch iba s jedným proteínom. Druhý mi neposlali vôbec.