• Dodanie tovaru je zdĺhavé a vôbec nekorešponduje z dobou dodania.

• Komunikovali, konzultovali

Najskôr sa tvárili, že mi chcú pomôcť ale, tovar, ktorý bol na stránke napísaný skladom, zrazu nebol. Po konzultácií som sa dohodol, že počkám. Pozriem znova na web a daný tovar na sklade a ja stále čakám.
    Dôležitá vec, doručenie NIE JE ZADARMO ako sa písalo na úvodnej stránke ale stálo cca 17€ a to je dosť.
    Nakoniec som si tovar objednal s Francúzka a cena tovaru o cca 2€ nižšia a cena doručenia 0€.

všetko bolo OK

Ľudia, nedajme sa zdierať! Poštovné za 15,60! Vraj z cenrálneho skladu z Nemecka. Predajca mi poslal obal na kolobežku s takýmto poštovným, obalu chýbal popruh na prenášanie. Keď som ho poprosil o dodanie popruhu, oznámil mi, že ho majú na predajni v BA, nech sa zastavím. Požiadal som ho o poslanie poštou,nakoľko nie som z BA. Popruh mi poslal, s ďalším poštovným za 15,60! Toto je možné snáď iba na Slovensku. Zbohatnúť sa slušne nedá, ideme na to takto... - obal na kolobežku 59 + 30 za poštovné.

• Všetko prebehlo v poriadku. V obchode mi ochotne poradili

• - komunikácia
    • - Spôsob, akým má obchod vyriešené poštovné

• Treba si to pozriet.

• Najlepšia kolobezka na trhu. Max spokojnosť. Parametre neporovnateľné s inými
    • Zatiaľ žiadne -

Expres rýchle dodanie, výborná komunikácia

• Pristup predajcu super aj všetko OK.
    • Obchod ma aj servis .

• Bleskové vybavenie
    • Bezproblémová reklamácia

Som veľmi spokojný s prístupom pracovníkov obchodu, s rýchlosťou dodávky tovaru aj s kvalitou dodaného tovaru.

• Pri osobnom kontakte posobia velmi prijemne
    • Neustale presuvanie terminu dodania objednavky. Momentalne mam tovar objednany 5 tyzdnov a aktualne doba dodania je az o dalsie 4 tyzdne. Objednavku som z tohoto dovodu zrusil.

• Solídny prístup k zákazníkovi

Reakcia obchodu SXT.sk

Ďakujeme za Vaše odporúčanie a prajeme veľa sťastných kilometrov!

• Dobré a ústretové .....
    • Neviem

Čakám na objednanú kolobežku. Chcel by som ju už využívať. Obávam sa, že než ju dostanem, zmenia zákon.

Reakcia obchodu SXT.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu reakciu, žiaľ predobjednali ste si veľmi žiadaný produkt Inokim OX, ktorý bol v dobe objednávky celosvetovo nedostupný, pretože nestíha výroba, čo je dôvod dlhého čakania. To žiaľ nie je zavinené priamo nami, ale vo výrobe.

okamžitá reakcia a donáška domov

Reakcia obchodu SXT.sk

Ďakujeme za pozitívnu reakciu a prajeme veľa veľa šťastných kilometrov!

• prístupnosť tovaru
    • dobré ceny
    • dlhšia dodacia doba

Reakcia obchodu SXT.sk

Ďakujeme za odporúčanie! Žiaľ objednali ste si nahradný diel, ktorý sa málo predáva a preto ho nedržíme skladom v Bratislave, ale museli sme Vám ho zabezpečiť z centrálneho skladu v Nemecku. Navyše ste využili dobierku, ktorá predlžuje dobu dodania o cca 1-2 dni, keďže musíme tovar najprv prijať na sklad v Bratislave a potom ho preposlať kuriérom. V prípade platby kartou by to bolo rýchlejšie a tovar by sme Vám zaslali priamo z centrálneho skladu až ku Vám domov.

rýchla a osobná reakcia

Reakcia obchodu SXT.sk

Ďakujeme veľmi pekne a želáme veľa sťastných kilometrov!

• rýchle doručenie

Jednoduché ovládanie prostredníctvom vstavaného displeja , reaguje rýchlo a všetko sa zobrazuje na displeji. Výhodou sú odpružené kolesá ,výkonný motor umiestnený v prednom kolese spolu s batériou, ktorá vydrží aj na viac ciest, takisto rekuperácia energie pri brzdení ktorou si predĺžite dojazd a dobijete batériu, plynulá jazda aj do mierneho kopca.

Reakcia obchodu SXT.sk

Ďakujeme veľmi pekne za odporúčanie a recenziu a želáme veľa sťastných kilometrov!

Výborná komunikácia s predajcom..

Reakcia obchodu SXT.sk

Ďakujeme veľmi pekne a želáme veľa sťastných kilometrov!