• Rýchlosť dodávky,komunikácia

Tovar nám nebol doručený, infolinka nedvíha a platba nám nebola vrátená. Som vrcholne nespokojná.

• Tovar mi nebol doručený.
    • Nedá sa tam dovolať.

• Po 14 dňoch tovar ešte nemám

• Rýchle bezproblematické dodanie tovaru.

• Termín dodania tovaru

Vyborny zakaznicky servis, profesionalny pristup,velka spokojnost

• Veľký výber
    • Odborná a rýchla pomoc pri výbere

• široký sortiment
    • ceny
    • komunikácia

rýchle doručenie tovaru, celková spokojnosť

Reakcia obchodu svietidla-eshop.sk

Ďakujeme za recenziu. Vaša spokojnosť nás nesmierne teší :)

• žiarovky nesvietia

Neodporúčam, nakoľko žiarovky nesvietia.

Dobrý deň prajem,

k Vašej objednávke neevidujeme reklamáciu. Prosím obráťte sa na [email protected] a veľmi radi vzniknutú situáciu vyriešime k Vašej spokojnosti.

Ďakujeme.

svietidla-eshop.sk

• Tovar mi doposiaľ nebol doručený.

Vážený zákazník,

Pri Vašej objednávke na dobierku zo dňa 25.01.2021 evidujeme dlhšiu dodaciu lehotu ako je obvyklé. Dňa 28.01.2021 sme Vás informovali o predĺženej dodacej lehote s možnosťou zrušenia objednávky. Máme potvrdený Váš záujem o objednaný tovar a bude Vám doručený v dohodnutom termíne.
    Vzniknutá situácia nás mrzí. Za dlhšie čakanie sa Vám ospravedlňujeme.

www.svietidla-eshop.sk

• Nemozem hodnotit,nakolko tovar nemam este doma.dodacia lehota 2-3tyzdne.tak cakam este 1 tyzden ‍♀️

• Seriózne jednanie

• Rýchle odbavenie objednávky
    • Dobre zabalené

Mal som trochu obavy, ako sa podari k spokojnosti doručiť keramické svietidlo kuriérom, ale bolo to OK.

Absolútne neseriózny obchod

Reakcia obchodu svietidla-eshop.sk

Po oboznámení sa s komunikáciou a vyjasnení si zložitej situácie s dodávkou tovaru v tejto globálnej kríze, dňa 20.5.2020 napísal pán Rudolf P., novú, spokojnú recenziu pod ID 134048.
    Ďakujem

Dotácií doba 3 mésíce se mi nelíbila.Komunikace z obchodu 0.

Reakcia obchodu svietidla-eshop.sk

pán Miroslav, objednávku ste poslal dňa 14.4.2020. Dňa 22.4.20 nám výrobca nepotvrdil dodanie svietidla v obvyklej lehote do 2 týždňov vzhľadom na globálne problémy u výrobcov dielov, logistike, montáži, zavretia prevádzok atď. v tejto kritickej situácii.
    - Žiaľ, dodaciu lehotu nám dal na tento typ výrobku až na 08/2020. Dňa 22.4.20 sme Vám navrhli podobný typ, aký ste si objednal a dodávateľ ho mal na sklade.
    - V dlhom reťazci od výroby súčiastok, dopravu, montáž a doručenie k nám sme poslední, ktorí to môžu urýchliť. Žiaľ je to vynimočná situácia, človek mieni a Covid mení.
    P.S. Čo sa týka komunikácie, o všetkom sme Vás hneď informovali, nič sme nezanedbali.
    S pozdravom Marian J.

• Tovar doručený v poriadku

Trocha dlhšia dodacia doba, čo ale dávam za vinu momentálnemu šialenstvo okolo koronavirusu

Ďakujeme za trpezlivosť, bolo to naozaj ťažké. Marian Jelínek

• Tovar som objednala, zatiaľ nedorazil.

• Dlhá dodacia doba.....

• Tovar, ktorý som objednal, som musel aj reklamovať (nefungoval ako mal, výrobná chyba), no musím vyzdvihnúť veľmi ústretový prístup a kladné vybavenie reklamácie. Vrátenie peňazí. Určite odporúčam!