• neserioznosť

Vôbec by som neodporúčala tento obchod, pretože po objednaní som tovar vôbec neobdržala, ani sa mi len nikto neozval či telefonicky alebo mailom a na môj mail, v ktorom som žiadala skontrolovať moju objednávku mi nikto ani len neodpísal. Takže komunikácia je nulová, ochota tiež a takisto aj serióznosť tohto obchodu.

• tovar sa mi páčil, aj ho mali v ponuke
    • ale ho údajne nemali, no neviem o čo vlastne šlo
    • aktualizácia ponuky

• Nezodpovedný voči zákazníkovi, nevybavena objednávka a ani sa neunúvajú odpovedať na e-mail

Objednala som si tovar, nedošiel , písala som email na stránku, žiadna odpoveď a ešte mi dojde email aby som vyplnila ako som spokojná , no poviem vám , ako asi môžem byť spokojná keď nemám stále svoj tovar a nikto mi neodpovedá?
    No neskutočne

• Nakupovanie v obchode bolo ľahké, intuitívne
    • Tovar som si objednala pred dvomi týždňami a ešte stále mi nebol doručený. Uvítala by som aspoň nejaké informácie týkajúce sa oneskorenia doručenia objednávky.

Neodporúčala by som tento obchod známym, predovšetkým kvôli dlhej dobe čakania.

• Pri zadávaní tovaru, som mala požiadavku, že majú byť psie granule z Francúzska, nechcela som tie poľské, lebo nás nato upozornil chovateľ psíka, od ktorého sme ho kupovali. Keďže v obchodoch majú len tie poľské, zadávala som tú požiadavku do vyhľadávača a otvorilo mi túto stránku. Keď som obdržala zásielku, zistila som, že sú presne také isté ako v obchode, ale predražené ešte o poštovné.Takže už nebudem viacej takto objednávať.

Čo sa týka obchodu, nemám proti nemu nič, lebo ako som si objednala, tak zásielka prišla v poriadku, nepoškodená a v stanovenej lehote, len by bolo dobré, že granule Royal canin, sú vyrábané a balené v Poľsku.

Reakcia obchodu Svetpsov.sk

Dobry den,

poziadavaku, ze odkial maju granule pochadzat sme od Vas nedostali. Na nasej stranke ani neuvadzame, ze granule su z francuzskej tovarne.

Bohuzial tejto Vasej poziadavke ani nie je mozne vyhoviet. Nevyhovie Vam ani ziadny iny slovensky predajca.

Slovenska distribucia Royal Canin dodava do slovenskych obchodov len vyrobky pochadzajuce z tovarne, ktora je v Polsku. A kazda slovenska firma musi kupovat od slovenskej pobocky distribucie Royal Canin. Take su pravidla od Royal Canin.

Ak chcete granule z francuzskej tovarne, musite zajst do Rakuskej predajne alebo si objednat z rakuskeho eshopu.

Dakujeme za pochopenie a verim, ze ine vyrobky si radi u nas kupite, kedze ste boli spokojna s dorucenim aj dodacou lehotou.

• Odstrihovanie vysačiek a posielanie večších čisel

Nenakupovať tam už nikdy viacej ...

Reakcia obchodu Svetpsov.sk

Dobry den,
    Chceme sa ospravedlnit za poslanie chyboveho kusu. O moznostiach vymeny alebo vratenia penazi sme Vas informovali a vyriesili sme tento pripad do Vasej spokojnosti.