• Na stránke prehľadný výber, komunikácia super, rýchle dodanie

Som spokojná

• Ochota, ústretovosť a skvelá komunikácia, tovar prišiel včas ako predajca garantoval :)?

• Tovar bol doruceny no nefungoval tak ako mal, ale musim podakovat bol nam doruceny novy tovar a za ten sme nemuseli zaplatit. V dnesnej dobe sa toto uz len tak nevidí.

Palec hore.

Odporúčam. Tovar bol za rozumnú cenu a poškodenú súčasť (možno dopravcom) mi expresne zaslali.

Super obchod.Rychle dodanie tovaru!

• Rýchla donáška

Som spokojná s ochotným personálom, ktorý preveroval dostupnosť tovaru a rýchle vybavenie objednávky. Tovar je tiež kvalitný.

Ok

• Rýchle jednaním

tvrdili ze mi cast tovaru pride o tyzden skor, dokonca ze mi uz poslali, hahaha
    tvrdia ze maju tovar skladom, nemaju!!!!!!!!!!!!!!

Reakcia obchodu svetluska svietidla

Je nám veľmi ľúto, že sme nedokázali tovar poslať skôr, ale pri Vami objednanom svietidle máme uvedený 5-7 dní dod. termín. ( http://www.svetluska-svietidla.sk/http/www-svetluska-svietidla-sk/Rabalux-c15-0-1-htm-5)

Skladom držíme Viac ako 10 000 produktov, ale nie je bohužiaľ možné, aby sme držali všetko. Tovar nám chodí pravidelne každý týždeň.

Pri niektorých sezónnych svietidlách, hlavne Vianočných sa dokonca môže stať, že sa teraz v pred Vianočnom období skladové zásoby u našich dodávateľov vypredajú a nebude možné ich dodať až budúci rok. Toto už my žiaľ ovplyvniť nevieme.

S pozdravom Roland Blaškovič

• Velmi rychle dodanie, velmi spokojna s nakupom.

Nákup a dodanie bolo bezproblémové.

• ušetrila so km

Úžasne flexibilny, rychly pristup. Sluzba nad ramec. Mila a ochotna majitelka. Dalsie svietidla len z tohto obchodu.

Bola som spokojna,ci s dodanim tovaru .ci s rychlostou dodania.

• skvelá a rýchla komunikácia, ochotný personál, nie je čo vytknúť :)

- rýchla dodávka tovaru
    - veľmi dobrý výber a ceny
    - vynikajúca komunikácia

Mozem len odporučiť, top služby zákazníkom.

Pred samotným nákupom som som si telefonicky overil dostupnosť tovaru a niektoré technické špecifikácie ktoré ma zaujímali. Pani majiteľka mi veľmi ochotne a odborne odpovedala na moje otázky. Takýto prístup ja osobne veľmi oceňujem.