• Skvelá komunikácia.
    • Tovar prišiel skôr, ako pôvodne mal.
    • Celkovo dobra skúsenosť.

Výborný eshop, moja prvá skúsenosť, ale absolútne žiaden problém, len pozitíva. Prajem veľa úspechov do roku 2024.

Bola som veľmi spokojná ,ďakujem .

• Profesionálny prístup k zákazníkovi, rýchle vybavenie objednávky

termin dorucenia tovaru sa stale posuva no ziadne informacie od spolocnosti nic proste uplne zly pristup

Reakcia obchodu Svet Figurok

figúrku ktorú ste si objednali sme mali objednanú vo väčšom počte už v decembri 2021. V priebehu roka 2022 a 2023 sme doobjednali ďalšie kusy. Tento piatok 15.9.2023 ich náš distribútor naskladnil. Dátumy dostupnosti uvedené pri produktoch sú orientačné a môžu sa často meniť. Veľmi nás mrzí Vaša zlá skúsenosť s naším obchodom, no bohužiaľ naskladnenie tovaru nevieme nijak urýchliť.

• Jediný obchod na SK a ČR, kde měli figurku, kterou jsme sháněli. Skvělá komunikace a bleskové dodání byl už jen bonus. Za nás 100% doporučujeme.

dodávka dlho trvá

Skvelá doprava, prišlo mi to za deň, postavička vyzerá úplne ako na obrázku.

• Výborná komunikácia...
    • Tovar som dostala veľmi rýchlo...

• Rychle doručenie. Maximalna spokojnost. Dakujem.

Funguje přesně tak, jak by měl fungovat. Spolehlivě, jednoduše, dobře.

• Poškodený produkt

Balík bol zabalený dobre a poškodený nebol, takže produkt už musel byť poškodený skôr. Pri zberateľských predmetoch je vhodné uviesť poškodenia vopred.

Reakcia obchodu Svet Figurok

produkty pred odoslaním nemali poškodené balenie ani viditeľné poškodenie ako zlomené časti alebo uvoľnené úlomky figúrky. O poškodení objednaných produktov vždy informujeme zákazníka. Produkty štandardne kvôli dodatočnej kontrole nerozbaľujeme, pokiaľ o to zákazník sám nepožiada. Vo všeobecnosti takto vzniknuté problémy pramenia z nedostatočnej výstupnej kontroly u výrobcu, ktorú by mal podľa nášho názoru zlepšiť. Mrzí nás táto nepríjemná skúsenosť.

Ďakujeme za hodnotenie.

• Ponuka
    • Rýchlosť dopravy
    • Ziadna

Jediný eshop ktorý mal figúrku, ktorú som hladala skladom

• Rychla komunikace

• Bezpečne zabalený tovar

• Precízne zabalená figúrka
    • Rýchlosť dodanie
    • Komunikácia

Po zlej skúsenosti s doručením pop figúrky z iného nemenovaného obchodu som sa obával v akom stave figúrka príde. Pp otvorení balíka som zostal milo prekvapený lebo figúrka a aj krabička bola totálne bez chybičky. Určite odborúčam obchod všetkým zberateľom.

• Ste ok. Spokojnosť veliká. Ďakujem.

• dobrá cena, rýchle dodanie, produkt podľa očakávania
    • produkt prišiel s poškodeným balením, čo je nepríjemné hlavne pri zberateľských oredmetoch

Som celkovo spokojný a obchod by som odporúčal ďalej.

Reakcia obchodu Svet Figurok

mrzí nás poškodené balenie produktu. Snažíme sa baliť tovar čo najlepšie a najbezpečnejšie, ale pri produktoch s ''výstavným'' balením je to zložitejšie pretože väčšina objemu krabice je prázdna a tým sa zvyšuje možnosť poškodenia počas prepravy.

Ďakujeme za hodnotenie.