• Ochota, ústretovosť výborná komunikácia

• UZASNY CAJ :))

Rýchle dodanie tovaru

• široká ponuka sortimentu
    • dobré ceny
    • priaznivá cena poštovného pri dodaní na poštu
    • dobrá komunikácia

Pri platbe kartou, mi systém vyúčtoval len 1€, neviem kde nastala chyba, ale preto som musela na tovar čakať, až kým sa doplatok pripísal na účet.
    Toto nehodnotím, ako nevýhodu, pokiaľ to bolo len jednorazové zlyhanie.

okk

Zial, bez mojho suhlasu mi poslali iny produkt. Ked som si to chcela odkomunikovat, tak pan z mailovej komunikacie mi preposlal aj internu komunikaciu s jeho kolegom, v ktorej ma jeho kolega vulgarne urazal. Ospravedlnenia som sa dockala az po viacnasobnom upozorneni, ze by sa to patrilo. Preto eshop nedokazem odporucit.

REAKCIA ZÁKAZNÍKA NA KOMENTÁR OBCHODU:
    Pán Saučin, sám ste mi v prvej odpovedi odpísali, že nemáte žiadny návrh riešenia spomínanej situácie a k tomu ste pridali internú komunikáciu medzi vami a vašim kolegom. Kde bolo napísané citujem:
    "Laci,no tak to je xantipa zas jedna mudra pi.. Treba sa od nej navždy vzdialiť." Na základe tejto skutočnosti som s vami nemala záujem už nič riešiť a posielať vám produkt naspäť. Ak spomínate, že ste mi poslali hodnotnejší produkt, tak išlo akurát tak o hodnotnejší obal, keďže bol s pumpou. Lenže ja som potrebovala produkt bez pumpy. Dobudúcna vám chcem len odporučiť, aby ste neurážali zákazníkov.

Dobrý deň Silvia,
    dňa 3.3.2018 ste na našom eshope urobili objednávku na Biopurus Šípkový olej 100ml BIO. 4.3.2018 sme Vám zaslali cenovo hodnotnejší Biopurus Šípkový olej 100ml BIO s pumpou. Následne po vyjadrení Vašej nespokojnosti so zaslaným tovarom sme Vám navrhli možnosť vrátenia tovaru a následnej refundácie zaplatenej sumy. Rozhodli ste sa však tovar si ponechať.
    Viac sme z našej strany urobiť nevedeli.

• Nakolko som ho v Bratislave nevedela zohnat musela som to riesit internetovym obchodom.

• cena za tovar
    • výber akurát (neskôr som zistila, že aj chutné suroviny)
    • páčilo sa mi, že tovar dorazil v "recyklo-krabici" od iného tovaru :)
    • pomerne dobrá doba dodania
    • možnosť vyhľadať tovar: veľmi šikovný hľadáčik: obrázok, názov, množstvo tovaru aj cena, fakt super vec, čo mi veľmi uľahčila pohyb na stránke
    • veľa možností na dodanie tovaru
    • asi top cena za dodanie zo všetkých internetových obchodov, čo som počas svojho honu na ideálny obchod pre nakúpenie surovín pozerala
    • malé zdržanie kvôli platbe IB, než sa prepíše suma z jednej banky na účet inej banky. A prepojenie s IB už priamo zo stránky by bolo super si myslím, človek nemusí vypĺňať údaje, čo je jednoducho pohodlnejšie)
    • osobne si myslím že stránke by prospel prehľadnejší design. Celkom som sa v ňom strácala, než som prečítala všetky kategórie a našla, čo potrebujem (Sushi kategória ako v špecializovaných obchodoch je vysoké očakávanie, rozumiem). Na druhej strane, absolútne mi to vykompenzoval úžasný hľadáčik: ten je absolútne super riešený (spomínané vyššie)
    • malé sklamanie, ktoré nasledovalo po vysokých očakávaniach bio a eko kvality (čo sa ale pri potravine ako je napr. ružový zázvor dá čakať): farbivá, glutaman, aspartam a pod. Je ale super, že to je na stránke vypísané, a človek sa o tom dozvie ešte pred kúpou.

• Dobre usporiadany katalog tovaru

Podla pokynu som v poznamke ziadal pridat darcekove balenie. Zda sa, ze to nezafungovalo.

Dobrý deň prajem,
    tovar sme pripravili a odoslali v darčekovej krabici.

L.Saučin
    Svet chutí,s.r.o.

Dobrý sortiment globalnych pochutín.

• rychle vybavenie

ou est le colis ?????doručenie nepríde.
    Čakám na koľko dlhšie ????

Drahý funffrock jacky,
    objednali ste si od nás tovar do Francúzka za relatívne nízku cenu poštovného. Nemôžete očakávať že tovar budete mať hneď doma. Dodávka balíka do Francúzka trva 7 až14 dní.

• Nizsie ceny oproti ostatnym eshopom

Kvalitný tovar, dobré ceny, komunikácia výborná, rýchle dodanie. Odporúčam obchod.

Bol som spokojný najmä s rýchlosťou dodania tovaru a s dobrou komunikáciou s eshopom.

• Siroky sortiment, exoticky tovar

• Kúpu tovaru ktory inde neviem kupit

Spokojna

Nepáčilo sa mi, že mi najprv potvrdili objednávku a po dvoch dňoch prišli na to, že ten tovar nemajú na sklade..

• Super rýchle dodanie
    • Nízka cena poštovného oproti iným obchodom

Veľmi dobrá komunikácia. Rýchla dodacia lehota. Tovar kvalitný. Som veľmi spokojná. Ďakujem.