• Rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu svet-trampolin.sk

děkujeme za Váš nákup a krásné hodnocení, kterému jste věnovali svůj čas a nás to nesmírně potěšilo. Vašeho názoru si vážíme a těšíme se na příští návštěvu.

• Som spokojný

Hezký den přejeme:)

• Tovar dodnes na stránke svieti ako skladom a vraj ho už nie je možné dodať

Reakcia obchodu svet-trampolin.sk

děkujeme za Váš nákup a omlouváme se za tuto komplikaci.
    S počtem přibývajících objednávek, jelikož začala sezóna, se bohužel občas některé zboží doprodá.
    Zákazníky o této skutečnosti obratem informuje naše obchodní oddělení, které pak nabízí i vhodnou alternativu.

Opravdu se velmi omlouváme za tuto nemilou zkušenost.

Krásný den přejeme:)

• rýchle vybavenie objednávky

Hezký den přejeme:)

• Rýchle dodanie, všetok tovar v perfektnom stave, kvalitný a presne ako bol vyobrazený pri nákupe.

Ak niečo budem potrebovať nakúpim tu znova. Páčilo sa mi všetko od prehľadnosti stránky až po samotné dodanie

• Cenovo výhodný tovar
    • Kvalita zodpovedajúca cene

Hezký den přejeme:)

Rychle vybavenie obj,tovar dorazil v poriadku

Rýchlosť dodania.

Hezký den přejeme:)

Tovar mi prišiel rýchlo, super zabalený. Som spokojná

• korektny pristup

Som velmi spokojný.

Hezký den přejeme:)

Vsetko prebehlo rychle. Spokojnost.

Hezký den přejeme:)

Skákania plocha je ideálna . Veľmi rýchle doručenie objednávky ! Veľmi pekne dakujem :)

Hezký den přejeme:)

Pieskovisko prišlo ale bolo poškodené, jedna laťka bola celá rozlamana.. Bez navodu na pokladanie

Reakcia obchodu svet-trampolin.sk

děkujeme za Vaši objednávku a omlouváme se za tuto komplikaci.
    V případě jakéhokoliv problému, prosíme, kontaktujte naše obchodní oddělení.
    Děvčata Vám rády poradí:)

Děkujeme a přejeme krásný den:)

Som spokojná s ochodom. Reagoval rychlo. Dodali tovar rychlo a bezpečne

Hezký den přejeme:)

• Super rýchle ..nakoľko som potrebovala upraviť objednávku na telefóne bola skvelá baba ktorá bola milá promtna... Vyriešilo sa hneď...fakt super

Hezký den přejeme:)

• Dodanie hneď na druhý deň. Skvelé!
    • Tovar je kvalitný

• Rychle dorucenie

Hezký den přejeme:)

Objednávka bola promptne vybavená.

• dostupnosť tovaru
    • rýchlosť vybavenia