Vynikajúca komunikácia s obchodom, ústretovosť a ultrarýchle dodanie :-) vrele odporúčam

Akurát samotná maska kričiaceho ducha na tvár je trošku krehkejšia, pri malých deťoch nemá dlhú životnosť :-)

• Kvalita,promptnost a spolahlivost

Vysoko spolahlivy a kvalitny tovar

• Dobrá cena a rýchle doručenie
    • neviem

Super, odporúčam

• uvedenie veľkosti masiek

• mali tovar , ktorý som márne inde zháňala
    • neviem

Spokojnosť , rýchla komunikácia a expresne dodanie tovaru .

• Rychla dodacia lehota a tovar zodpivedal vizual na stranke.som velmi spokojna

Doporucujem dobra cena, kvalita;a rychlost dodania tovaru.

• kvalita,rychlosť dodania,

komunikácia,rýchlosť dodania tovaru,kvalita

• Nekvalitné vyrobky

• Veľký výber krásnych masiek. Mali sme dilemu ktorú masku objednať. Super je aj rýchla dodacia doba, v pondelok večer som objednala a v stredu sme balík mali doma.

• Velmi rychle dodanie,presny popis velkosti a to co bolo na obrazku to som aj dostala

Je super bola som velmi spokojna

• Rýchle dodanie tovaru.
    • Velký výber tovaru.
    • Už som nakupovala a velká spokojnosť.

Určite odporúčam každému,budú spokojní.

Na tu cenu nebol vobec vyrobok kvalitny ,dokonca v ciernom rytierovi neboli vobec nohavice a na obrazku vyobrazene boli ,za tu cenu ktora bola fakt prehnana slaba kvalita vyrobkov.

• cena poštovného je drahá, toto je jediné negatívum

• všetko bolo ok, hlavne dodacia lehota a čo mna potešilo, bolo doručenie tovaru cez víkend, za to palec hore
    • neviem posúdiť

všetko bolo ok, hlavne dodacia lehota a čo mna potešilo, bolo doručenie tovaru cez víkend, za to palec hore.
    k tovaru - som veľmi spokojná

• Veľmi rýchle dodanie, Veľmi dobrá kvalita

Vrelo odporúčam

• množstvo parochní pre skupinovú masku
    • nevýhoda vyskúšania
    • kvalita parochní slabšia- riedke, malý obvod

• Širokú ponuku výberu
    • Nezaznamenala som

Super

• široký výber kostýmov
    • krátka dodacia lehota
    • vypárané nite na spodničke
    • veľkosť ramien nesedela na veľkosť 104
    • bolo nutné kostým prispôsobiť

V tomto obchode som objednala kostým pre dcérku veľ. 104 čo nie je zrovna ľahké nájsť. Ponuka bola široká, bolo z čoho vyberať aj cenová dostupnosť OK. Rýchla dodacia doba je plusom. Mínus by som dala za kvalitu (trčali nite a bolo na pár miestach nutné prešiť, aby stehy nepovolili), predsa len je to detský kostým a má aj vydržať na dieťati, nie sa rozpadnúť pri obliekaní. A aj keď dcérke sú dobré všetky veci veľ. 104 tak tento kostým mal až moc široké ramená a musela som ich ručne zmenšiť, aby jej celý vrch nepadal. Napriek tomu tieto úpravy trvali len krátko a dali sa poľahky vykonať svojpomocne bez nejakých extra skúseností so šitím. Ja by som odporučila písať predajcovi podrobnejšie rozmery kostýmov, resp. zákazníkom si ich vyžiadať. Celkovo som ale bola spokojná, kostým bol v konečnom výsledku vydarený a nevylučujem ešte nákup v tomto obchode do budúcna.

• Prehľad stránok, pomerne veľký výber a hlavne rýchlosť doručenia.

Jednoznačne odporúčam

• velmi drahé poštovné

mate velmi drahé poštovné

Reakcia obchodu Svet masiek

Dobrý den, chápeme, že u malé objednávky je poštovné vyšší, ale chceme udržet standard doručení do 24hodin a také v sobotu. Pokud bychom přidali levnější slovenskou poštu, balíky by chodily i 3-4 dny a touto cestou se vydat nechceme, zakládáme si na bleskovém doručení a profesionálním servisu pro zákazníky. Díky za pochopení. S pozdravem tým eshopu svet-masiek.sk