Ochotný a príjemný personál.

• Rýchlosť, kvalita,na výber množstvo produktov

Sehr zeitnahe Lieferung und moderate Preise. Sehr zu empfehlen.

• Rychle dodanie

Objednávka bola pripravená hneď na druhý deň od objednania

• Výborná komunikácia
    • Rýchle dodanie tovaru

• Cena (nasiel som tovar aj lacnejsie)
    • Dlzka dodania

Vyslovene nic nepokazili to nie ale nasiel som tovar aj podstatne lacnejsoe ale to sa stava a tovar obiednany 5.4. Dosiel az 10.4v dnesnej dobe trosku dlha doba ale budis zamna nic co by ma presvedcilo nakupit znova unich.

Reakcia obchodu SUPER ZOO

Dobrý deň Maťo, ďakujeme Vám za hodnotenie. Tovar ste objednal v piatok, bohužiaľ cez víkend preprava nepracuje. V pondelok si prepravná spoločnosť prevzala Vašu objednávku a doručenie bolo v stredu. Na stránke máme uvedenú dobu doručenia. Čo sa týka cien, odporúčame sa u nás registrovať do nášho vernostného programu. Veríme, že si v ňom vyberiete zaujímavú ponuku za priaznivú cenu pre Vášho zvieracieho miláčika. Po stiahnutí aplikácie Super zoo môžete navyše využiť špeciálne ponuky, ktoré sa menia každý týždeň. Ďakujeme za porozumenie. Tím Super zoo

• široká ponuka a možnosť osobného prevzatia
    • za osobné prevzatie sa neplatí dodatočný poplatok

Zvláštna skúsenosť s nákupom cez internet s osobným vyzdvihnutím. Objednala som tovar, ktorý bol zobrazovaný ako skladom. Následne mi prišlo potvrdenie o prijatí objednávky a za cca 15 minút SMS, že objednávka bola stornovaná lebo tovar nie je skladom. Také niečo sa mi ešte nestalo. Počkala som pár dní a urobila identickú objednávku a o 2 dni bol tovar pripravený na predajni. Takže v prvom prípade to bol možno len lenivý pracovník? ...

Reakcia obchodu SUPER ZOO

Dobrý deň, ďakujeme Vám za hodnotenie. Tovar sa na našej stránke ukazuje ako skladom, hneď ako si predajňa tovar objednáva s centrálneho skladu. Správa, ktorú ste dostali ako potvrdenie objednávky, je automatická. Následne predajňa spracováva objednávku. Ak tovar na predajni nie je k dispozícii, predajňa informuje zákazníka a objednávka sa stornuje. Vaša objednávka bola stornovaná, pretože tovar ešte nebol k dispozícii na predajni. Ospravedlňujeme sa Vám za vzniknutú situáciu a veríme že do budúcna už budete mať iba pozitívne skúsenosti. Tím Super zoo

promptne vybavia objednávku, informujú o odoslaní a v prípade nejasností ochotne poradia :) objednávka príde vždy perfektne zabalená

bez výhrad

tovar bol podľa obchodu na sklade, ale obchod zrušil objednávku.

Reakcia obchodu SUPER ZOO

Dobrý deň ďakujeme za Vaše hodnotenie. Vzniknutá situácia a Vaše sklamanie nás úprimne mrzí. Tovar , ktorý označujeme skladom v predajni, je k dispozícii aj pre zákazníkov, ktorý v predajni priamo nakupujú- Naša skladová zásoba sa aktualizuje v určitých cykloch a môže sa stať, že v čase spracovania Vašej objednávky už daný produkt nie je skutočne k dispozícii. V takomto prípade naša predajňa informuje zákazníka prostredníctvom sms správy alebo telefonátom, aby bol o nedostupnosti tovaru včas informovaný. Za vzniknuté komplikácie sa ospravedlňujeme. S pozdravom, Tím Super zoo

Vsetko ok

Objednávka prišla podľa dátumu doručenia o deň skôr, snažili sa čo bajskôr doručiť. Odoslali pritom skôr, a mohlo byť o dva pracovné dni skôr, musel prepravca kvôli jeho zapríčineniu vrátiť objednávku Superzoo-u, no nebola to ich chyba. Mali sme objednané viacej vecí a všetky boli naozaj dôkladne a bezpečne zabalené. Dostali sme aj krabicu darčekovú naviac ako pozornosť. Superzoo si váži svojich zákaznikov.

• Pekné, kvalitné vodítka som dostala
    • Tovar dorazil o 2 dni neskoršie, ako bolo sľúbené pri objednávke.kvôli krátkej dodacej lehoty som si objednala z tejto stránky.

Reakcia obchodu SUPER ZOO

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie a Váš nákup. Meškajúca zásielka a vzniknuté komplikácie kvôli meškaniu zásielky nás úprimne mrzia. Kvôli sviatkom a veľkému náporu objednávok sa mohlo stať , že Vaša zásielka sa omeškala. Snažíme sa a robíme všetko preto, aby sme zabezpečili včasné doručenie zásielok našim zákazníkom. Napriek našim úsiliam však v ojedinelých prípadoch môže dôjsť k omeškaniu doručenia zásielky. Prijmite naše ospravedlnenie a veríme že táto nepríjemná situácia sa nebude opakovať. S pozdravom, Tím Super zoo

• Vsetko super ok
    • Nic

• dlhé dodanie

Reakcia obchodu SUPER ZOO

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie. Doručovanie Vašej objednávky sme preverili v našom systéme, kde evidujeme že objednávku ste si vytvorili dňa 29.3.2024 - ktorý bol sviatkom. Zásielku sme odoslali z nášho skladu 3.4. a 5.4. Vám zásielka bola dodaná. Vzhľadom na sviatky a prebiehajúcu akciu na našom eshope v danom týždni sa ospravedlňujeme ak Vám vznikli komplikácie,. Ďakujeme za pochopenie. S pozdravom, Tím Super zoo

Došla my iba prazdna krabyca od objednanèho tovaru

Reakcia obchodu SUPER ZOO

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie. Vaše sklamanie a vzniknutá situácia nás úprimne mrzí. Náš zákaznícky servis sa už s Vami spojil a vzniknutú škodu napravili. Veríme, že táto okolnosť neovplyvní Vaše budúce nákupy. S pozdravom, Tím Super zoo

Max spokojnost, rychle jednanie

• Zlá informácia ku skladu tovaru na e-shope
    • Zavádzanie zákazníka

Na e-shope píše tovar skladom k odberu IHNEĎ na niektorých prevádzkach, preto som si ho objednala práve tam, kde bol k dispozícii, s vyzdvihnutím na danej predajni. Následne po cca pol hodine od prijatia objednávky mi zavolali z obchodu, že tovar nie je skladom na predajni, iba to tak píše na stránke kvôli stavu u subdodávateľa (to je ale, myslím si, trochu iná situácia, než k odberu ihneď na predajni), objednávku mi teda zrušili a šla som hľadať v obchodoch osobne.
    V konečnom dôsledku zbytočná strata času a neodporúčam nakupovať cez ich online e-shop s osobným vyzdvihnutím, lebo neviete, kedy to vlastne na tej predajni budú mať.

Reakcia obchodu SUPER ZOO

• do poslednej chvíle neviete čísla zásielok, nemôžete sledovať čas dodania tovaru- vôbec, bola som nespokojná, nabudúce nie!!!

Dobrý deň Jaroslava,
    doba doručenia zásielky je uvedená na našej webovej stránke pri možnostiach dopravy. Po odovzdaní tovaru prepravnej spoločnosti bude zaslané prepravné číslo na váš email. Po načítaní tovaru prepravnou spoločnosťou si môžete sledovať svoju objednávku na webovej stránke prepravcu. Ak potrebujete rýchlo skontrolovať stav svojej objednávky, stačí kontaktovať našu infolinku. Tím Super zoo