• Rýchle dodanie.

• Super komunikácia
    • Veľký výber
    • Páčia sa mi body ,ktoré môžeme využiť pri nákupe

Supersklep je podľa môjho názoru spoľahlivý internetový obchod. Super ceny, objednávka bola spracovaná rýchlo, tovar bol bezpečne zabalený a prišiel v poriadku (oceňujem použitie papierovej lepiacej pásky).

Rýchla reakcia na objednávku, rýchle vy expedovanie, rýchle doručenie.
    Tovar na 100% korešponduje s obrázkom na e-shope.

Rychlé doručení, krásné zboží .

Rýchle dodanie a skvelý vyber produktov :) s obchodom som veľmi spokojná.

• Nevýhoda nie je v obchode ale v kuriérskej službe GLS neochotný drzi a hlavne nepríjemný ľudia ktorý si neplnia svoju prácu na dodanie balíka čakám už 5 dni a stále nič

S obchodom nemám žiadne problémy kupujem tam veci už cez 3 roky ale stále som objednával cez Packetu teraz som to objednal cez GLS a v žiadnom prípade neodporúčam túto kuriersku službu

• Positief

• facilidad de encontrar lo que buscaba y rapidez en el envío, 5 días a España, muy contento

un poco caro el transporte a España, supongo que será el precio justo

• Tovar nebol doručený
    • Volala som na kontaktné číslo kde he problém a nikto nezdvíhal. Tovar som zaplatila vopred a email prišiel že bol odoslaný.

Reakcia obchodu www.supersklep.sk

Kontaktovali sme Vás telefonicky, bohužiaľ rozhovor v prípade riešenia tejto situácie neprebehol.
    Centrala GLS od nás obdržala sťažnosť, aby Vaša objednávka bola doručovaná na odberné miesto, ktoré ste si vybrali pri tvrobe objednávky.
    O celom priebehu riešenia situácie Vás kontaktujeme mailovo, kedže telefonicky rozhovor neprebehol úspešne.

• Široká ponuka značiek.

Tovar nedorazil, eshop sa vyhováral na kuriérsku spoločnosť, ktorá však o ničom nevedela. E-shop neodporúčam

Reakcia obchodu www.supersklep.sk

Kontaktovali sme Vás po obdržaní odpovede GLS s konkrétnym dátumom doručovania.
    GLS nám dalo potvrdenie o doručovaní, ktoré však napriek našej reakcii neprebehlo.
    Logistická spoločnosť nám 4x odpovedala, že sa nedokáže s Vami telefonicky spojiť - kontaktné údaje boli Vami potvrdené ako správne.
    Celý proces sme Vám odoslali v mailovej komunikácií.
    V piatok 19/01/2024 ste prevzali tovar o 6:05 cez balikobox.

Ďakujeme a prajeme Vám prijemný deň

• dobrý pomer ceny a kvality

• Rychlost dorucenia
    • kvlaita tovaru
    • rychlost E-shopu

Reakcia obchodu www.supersklep.sk

Neevidujeme problem pri doručení a v rámci rýchlosti realizácie resp. spracovania, ste tovar obdržali do 2 pracovných dni.
    Dňa 9/11/ 2024 bola objednavka vytvorená a dňa 11/11 2024 bola objednávka prevzatá klientom.

• rychle dorucenie

• Rychle dorucenie, vyhodne ceny