• Vyplateny tovar mi do teraz nebol doručeny

Reakcia obchodu www.supersklep.sk

Na potvrdenie správneho tel. čísla sme čakali od 29/2/2024.
    Mailová komunikácia taktiež bola neúspešna, preto systém zrušil danú objednávku a peniaze Vám boli vrátené.

Ďakujeme a prajeme Vám prijemný deň

Objednané šľapky rpndip s dopravou 45,50e veľkosť 41-realna veľkosť 39.Pozor na čínske veľkosti!!!

Reakcia obchodu www.supersklep.sk

Najprv k samotnému číslovaniu.
    Čislovanie nie je čínske, ale má normu pre USA, UK a EU trh.
    Produkty na našom webe disponujú tabuľkami, kde je rozdelenie veľkostí podľa daného trhu - USA, UK a EU.
    Kedže sme sa s pokúšali s Vami spojiť telefonicky, bohužiaľ neúspešne, odoslali sme Vám na Vašu mailovú adresu vysvetlenie k zakúpenému tovaru.
    V prípade otázok sme k dispozícií na tel. linke +421 2/772 700 01 a taktiež mailovo na [email protected].

Ďakujeme a prajeme Vám prijemný deň

• Nevýhoda nie je v obchode ale v kuriérskej službe GLS neochotný drzi a hlavne nepríjemný ľudia ktorý si neplnia svoju prácu na dodanie balíka čakám už 5 dni a stále nič

S obchodom nemám žiadne problémy kupujem tam veci už cez 3 roky ale stále som objednával cez Packetu teraz som to objednal cez GLS a v žiadnom prípade neodporúčam túto kuriersku službu

• Tovar nebol doručený
    • Volala som na kontaktné číslo kde he problém a nikto nezdvíhal. Tovar som zaplatila vopred a email prišiel že bol odoslaný.

Reakcia obchodu www.supersklep.sk

Kontaktovali sme Vás telefonicky, bohužiaľ rozhovor v prípade riešenia tejto situácie neprebehol.
    Centrala GLS od nás obdržala sťažnosť, aby Vaša objednávka bola doručovaná na odberné miesto, ktoré ste si vybrali pri tvrobe objednávky.
    O celom priebehu riešenia situácie Vás kontaktujeme mailovo, kedže telefonicky rozhovor neprebehol úspešne.
    Ďakujeme a prajeme Vám prijemný deň

Tovar nedorazil, eshop sa vyhováral na kuriérsku spoločnosť, ktorá však o ničom nevedela. E-shop neodporúčam

Reakcia obchodu www.supersklep.sk

Kontaktovali sme Vás po obdržaní odpovede GLS s konkrétnym dátumom doručovania.
    GLS nám dalo potvrdenie o doručovaní, ktoré však napriek našej reakcii neprebehlo.
    Logistická spoločnosť nám 4x odpovedala, že sa nedokáže s Vami telefonicky spojiť - kontaktné údaje boli Vami potvrdené ako správne.
    Celý proces sme Vám odoslali v mailovej komunikácií.
    V piatok 19/01/2024 ste prevzali tovar o 6:05 cez balikobox.

• Najnižšia cena
    • Tovar bol odoslaný spoločnosťou GLS a stále neprišiel. To bolo pred 10 dňami.
    • Lacná cena je zbytočná, ak vám nič nedoručí.

Reakcia obchodu www.supersklep.sk

Vaša objednávka, bude doručovaná na Vašu nemeckú adresu dnes.
    Potrebné údaje Vám boli odoslané cez mailové notifikácie a taktiež spoločnosť GLS DE.

• všetko zlé

ani po týždni objednávka nebola doručená,mizerná kuriérska služba - zmeňte prepravcu!!!

Reakcia obchodu www.supersklep.sk

v mailovej komunikácií sme Vás informovali, že Vaša objednávka má byť dnes 4/12 /2023 doručovaná cez spoločnosť Packeta.
    Na meškanie, ktoré vzniklo na strane Packey nemáme vplyv.

• Sortiment
    • Falošná promo akcia
    • Balík neprišiel na zvolené odberné miesto

Cena a tovar boli v poriadku. Balík neprišiel do samoobslužného boxu ale na výdajné miesto, čo mi skomplikovalo situáciu lebo som odberné miesto nemohol zvoliť ja ale vybrala ho prepravná spoločnosť. Promo akcia (darčeky k nákupu), pre ktorú som spĺňal parametre, nebola uplatnená, darček som nedostal. Po kontaktovaní eshopu sľúbili, že darčeky pošlú dodatočne. Ani po mesiaci tak neurobili.

Reakcia obchodu www.supersklep.sk

reagujeme na Váš komentár.
    Doručovanie bolo realizované na adresu, ktorú ste si sami zvolili pri editácií doručovania.
    Zošity Vám boli odoslané na Vami dohodnutú adresu, kde figurovalo meno s iniciálmi J. C.
    Ďalšiu časť komunikácie Vám prepošleme prostredníctvom mailu, kde boli Vaše otázky a naša reakcia.
    Ďakujeme a prajeme Vám prijemný deň

• Veľkosť na štítku sedí ale skutočná veľkosť tenisiek je o dve čísla väčšia

Reakcia obchodu www.supersklep.sk

na Vašu mailovú adrese sme odoslali postup pre danu situáciu a jej celkové riešenie.
    Momentálne očakávame na Vašu odpoveď. Bohužiaľ, telefonicky sme sa s Vami nedokázali spojiť.
    Ďakujeme a prajeme Vám prijemný deň

• Nemyslim,ze je to chyba obchodu,ale topanky mi neboli dorucene,prisla mi len sprava,ze tovar nebol doruceny z dovodu zlej adresy.Nik ma vsak nekontaktoval aj napriek poskytnutiu telefonneho cisla!!!!!!!Velmi neprofesionalny pristup zo strany dorucovatela.Ja som topanky objednavala pre syna,teraz nema v com chodit!

Reakcia obchodu www.supersklep.sk

tovar bol vrátený na našu adresu, kedže nebol ani na tretí pokus doručený z dôvodu nesprávnej adresy.
    V tomto prípade sme Vás kontaktovali aj mailovou cestou, pre vyriešenie tejto situácie.
    Ďakujeme a prajeme Vám prijemný deň :)

Ďalší debilny obchod ktory mi pošle dotaznik spokojnosti aj ked som zaškrtol že nechcem žiadny dotaznik

Reakcia obchodu www.supersklep.sk

tento dotazník Vám bol odoslaný Heurekou, kedže táto procedúra je kvôli dôveryhodnosti obchodov a bezpečnosti pre kupujúcich.

Peniaze mi neboli vratene

Reakcia obchodu www.supersklep.sk

Do dnešného dňa sme neobdržali Vami vrátený tovar.
    Napriek našej prosbe o odoslanie poštového potvrdenia, ktoré by nám pomohlo pri riešení a lokalizácií balíka, taktiež nebola odozva v mailovej alebo telefonickej komunikácií.
    Ešte raz sme Vám na mailovú adresu odoslali potrebné kroky, vďaka ktorým môžme začať lokalizáciu balíka.
    Ďakujeme a prajeme Vám prijemný deň

• prišiel mi iný ruksák ako som si objednala

Reakcia obchodu www.supersklep.sk

to bude asi nejaký omyl, kedže Vaša objednávka obsahuje ,, Šľapky The North Face Base Camp Slide III Wmn (tnf black/tnf white)''.
    Bohužiaľ, telefonicky sa nevieme s Vami spojiť, preto sme Vám odoslali prostredníctvom mailu potrebné informácie a postup pre vyriešenie danéj stiuácie.
    Ďakujeme a prajeme Vám prijemný deň:)

Tovar už siedmim dnom nedorazil

Reakcia obchodu www.supersklep.sk

mrzí nás táto vzniknutá situácia.
    Tovar opustil naše priestory a omeškanie vzniklo na strane logistického oddelenia, ktoré je v úzkej spolupráci pre Packetu.
    Všetky potrebne informácie a kroky Vám boli odoslané na mailovú adresu resp. telefonicky.

• Fotka nezodpoveda realnemu produktu

Reakcia obchodu www.supersklep.sk

Kontaktovali sme Vás telefonickou a taktiež mailovou cestou, aby sme Vám vedeli pomôcť v tejto situácií.
    Ďakujeme a prajeme Vám prijemný deň :)

Prišli mi iné tenisky v škatuli tenisiek,ktoré som objednala.

Reakcia obchodu www.supersklep.sk

v prípade danej situácie sme Vás kontaktovali telefonicky a aj mailovou formou.

• Zničený , rozbitý , rozliaty tovar , nie dobre zabalený

Reakcia obchodu www.supersklep.sk

Do dnešného dňa sme neobdržali Vašu odpoveď, aby sme mohli odoslať kuriéra pre odber tovaru a následne odoslanie nového produktu.
    Bohužiaľ, nedokázali sme sa s Vami spojiť telefonicky a ani mailovo.
    Ďakujeme a prajeme Vám prijemný deň

Nedoporučujem používať doručenie vášho tovaru Slovenskou poštou-vyškrtnite ju z výberu dopravy, nakoľko mi Pošta sms-kou oznámila doručenie vášho tovaru dňa 15.12.2021na ktorý som čakala v ten deň doma až do večera.Doručovateľ Slov.pošty nedorazil ku mne a na druhý deň mi došla sms od Pošty ,že balík je uložený na Pošte a môžem si ho prísť prevziať osobne.
    Prečo? Veď v cene nakúpeného tovaru bolo dodanie tovaru moju adresu

Reakcia obchodu www.supersklep.sk

mrzí nás táto situácia, ale Slovenská pošta ma mimoriadny nárast objednávok.
    Budeme kontaktovať Sk poštu o pracovnom úkone kuriera Sk pošty.
    Ďakujeme a prajeme Vám prijemný deň

Dobrý deň tovar mi neprišiel už týždeň naň čakám malinky si nemá čo do snehu obliecť na rúčky a som z vašej služby skôr smutná.... Žiadne info o dodaní nič.... Prosím kontaktujte ma kde sú naše rukavičky 0948022726 ďakujem.
    Pekny den prajem

Reakcia obchodu www.supersklep.sk

O celom priebehu sme Vás informovali, mailovo, kedže najprv ste uviedli nesprávne tel. údaje.
    Ďakujeme a prajeme Vám prijemný deň.

• Dodanie tovaru trvá veľmi dlho

Reakcia obchodu www.supersklep.sk

Vysvetlenie omeškania a momentálny stav objednávky pre odber sme Vám odoslali na Vašu mailovú adresu.