Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Zobraziť recenzie

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

• zakúpené v SUPERMOBILY pred 1 týždňom

• Rýchle jednanie
    • Spätná väzba v každom kroku vybavovania objednávky (potvrdenie o prijatí platby, info o odoslaní tovaru...)
  • zakúpené v SUPERMOBILY pred 2 týždňami

• objednávka bola rýchlo vybavená, ´dakujem

• Rychlost dorucenia
    • Originálne produkty

Spokojnosť

• Rýchle doručenie
  • zakúpené v SUPERMOBILY pred 3 mesiacmi

• Takto rýchle dodanie tovaru som doteraz nikdy nezažil.
    • Výborná komunikácia, o každom kroku som bol stále informovaný.
    • Ochotný personál, poradili mi telefonicky aj cez víkend.

Nie je čo dodať, keby takto skvele fungovali aj iné eshopy, to by bola radosť nakupovať. V tomto obchode určite nakúpim znova a vrele doporučujem aj ostatným.

• zakúpené v SUPERMOBILY pred 1 mesiacom

Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• zakúpené v SUPERMOBILY pred 1 mesiacom

Napriek môjmu kladnému hodnoteniu obchodu musím konštatovať, že produkt prišiel nekvalitný. Nie je to prvé sklo, ktoré som lepil na displej ale ešte sa mi nestalo aby rohy odúvali a nepriľnuli na povrch. A to isté mám s ochranným sklom na objektív fotoaparátu. Zrejme chybné produkty. Stáva sa. Takže u mňa nespokojnosť s tovarom. S obchodom ako takým problém nemám.

• zakúpené v SUPERMOBILY pred 1 mesiacom

• veľmi rýchle doručenie,super komunikácia

• rýchle dodanie
    • dobrá komunikácia

Na ich stránke keď najdem tovar,čo hľadám,tak tam je aj detailný popis tovaru.a ten mi uľahčí rozhodnutie,či to chcem alebo nie.Po objednávke tovar za ca 48 hodín už mám doma. Pekne zabalený a nepoškodený.

• Rýchle dodanie tovaru
  • zakúpené v SUPERMOBILY pred 2 mesiacmi

• rýchle jednanie, každá zmena stavu objednávky bola podporená info mailom, na otázku rýchla odpoveď...

Telefón kupovaný pre verejnú správu, kde proces úhrady trvá večnosť....preto bolo dodanie odložené, ale inak nemám čo dodať, po úhrade promptná dodávka... Dodávateľa som upozornil, že nám úhrada môže trvať, milý prístup... dobrá cena.

• Rýchle a bezproblémové

• Sadne na smartfón
    • všetky funkcie smartfónu sa dajú použit
    • nemá to magnetické zatváranie

V celosti povedané som spokojný až na to magnetické zatváranie ale púzdro účel plní

• zakúpené v SUPERMOBILY pred 2 mesiacmi

Tovar, ktorý som kúpil existuje na webstránke firmy v rôznych farbách. Počet kusov sa však pri zmene farby nemení. Zrejme sa jedna o sumu počtu kusov všetkých farebných verzii ktoré sú skladom. Skutočný počet konkrétnej farebnej verzie je uvedený v detailoch príslušnej položky. Je preto potrebné dôsledne prečítať všetko k danej položke.

• zakúpené v SUPERMOBILY pred 3 mesiacmi

Na stránke predajcu je zavádzajúca info, ak nieje na sklade, predajca porieši do týždňa. Prišla odpoveď od predajcu, že zbiera hromadné objednávky a podľa objednávky môže garantovať cenu. Na cenu a vybavenie objednávky treba čakať min 4 tyzdne. Neviem, či je táto info pre niekoho dôležitá, pre mňa určite áno. Zrušil som objednávku a kúpil cez iný web dokonca o osem euro menej.

Reakcia obchodu SUPERMOBILY

Dobrý deň, objednali ste si u nás mobilný telefón, pri ktorom bolo uvedené, že NIE JE skladom. Ihneď po prijatí objednávky sme Vás kontaktovali a oznámili sme Vám dobu dodania. Informácie, ktorú tu udávate sú zavádzajúce a klamlivé, NIKDY sme vám nenapísali, že zbierame hromadné objednávky a podľa nich môžeme garantovať cenu, u nás platí vždy cena, ktorá je v objednávke. Ak nám dokážete, že sme Vám niečo také napísali, máte náš verejný prísľub, že Vám tento mobilný telefón dáme ZDARMA. V opačnom prípade považujeme túto recenziu za účelovú a vymyslenú.

• zakúpené v SUPERMOBILY pred 3 mesiacmi

• SUPERMOBILY.SK: - SUPERRÝCHLOSŤ A SUPERSPOĽAHLIVOSŤ! Po absolútne negatívnej skúsenosti z iného e-shopu, ktorá ma prinútila viac rozmýšľať nad tým, akú výpovednú hodnotu má v skutočnosti titul "Finalista ShopRoku 2020" na Heureke, - ma výrazného sklamania a totálneho znechutenia zbavil práve nákup v internetovom obchode SUPERMOBILY.SK. Očarilo ma, že som dňa 1.7.2021 o 13:23 urobila objednávku, - a na druhý deň ráno som mala tovar, ( hradený na dobierku za symbolické 1 Euro, čo ma tiež potešilo...) - doma. Takže áno: Existujú aj takéto obchody! V ktorých sa dodržiava to, čo sa prezentuje na webe, - a k tomu sa pridá aj čosi naviac: Priateľská komunikácia a spätná väzba. Ďakujem pánovi Romanovi Minarechovi a všetkým zúčastneným za nadštandardne profesionálny prístup.

• Rýchle vybavenie
    • Krátka dodacia lehota.
    • Čo označia,že majú skladom,tak to naozaj za 1-2 dni dostanete

Je to obchod na profesionálnej úrovni.Keď niečo objednáte,tak ešte ten deň pripravia na odoslanie,a za 1-2 dni to máte doma.Keby niečo nemali z objednaných tovarov na sklade,tak vám zavolajú a dohodnú s vami,či chcete objednávku zrušiť, alebo to môžu poslať na dvakrát.

• Rýchlosť
    • Komunikácia
  • zakúpené v SUPERMOBILY pred 4 mesiacmi

• Fajn ceny
    • Ochota a rychle dodanie na zaklade potvrdenia z IB, co je super, ze necakaju na prijatie penazi, ale postaci aj doklad o odoslani
    • Pri telefonickom kontaktovani, by sa pan mal predstavit znackou eshopu, a nie dvihat telefon so slovami prosim, ze zakaznik sa musi pytat, ci sa dovolal spravne! :)