• uz 12 den a este mi neprislo nic!

• komunikácia so zákazníkom

Ak zákazníkovi nezáleží na dĺžke dodacej lehoty,objednávky môže uskutočniť. V prípade dodania do 10 dní to ale nemusí byť pravda

Objednala som tovar pred viac ako tromi týždňami, ktorý som na druhý deň hneď uhradila prevodom na účet. Otvtedy sa mi obchod neozval, ani mi tovar nebol doručený. Úplne zlyhala komunikácia, nakoľko mi neodpovedali ani na mail. Takže zatiaľ nemám ani tovar, ani peniaze.

• Prehladny vyber tovaru
    • Nedala sa sledovat objednavka

Velmi dobry vyber

• kvalita za dobrú cenu

už som odporučila svojim známym a budem nadalej nakupovať

• Dobrá cena.
    • Dodanie kuriérom až domov.
    • Platba až pri preberaní tovaru.

Prijateľné ceny.
    Trocha som sa obávala, či tovar naozaj príde, bolo by dobré e-mailom informovať ešte raz v priebehu čakania na tovar, že objednávka sa vybavuje.
    Tento obchod som už odporučila piatim svojim priateľom. Určite v ňom znova nakúpim.

• nižšie ceny ako u ostatných
    • tovar sa dá objednať aj keď to nemajú

oblečenia som objednala, ale na druhý deň mi volali, že skoro polovicu objednaných vecí nemajú, že s trošku oneskorením, ale mi doručia, nech zatiaľ nič neplatím (pôvodne som mala platenie prevodom), až potom na dobierku (+3€)....prešlo 10 dní a nič....takže objednávku som zrušila....

Všetko OK.

100% spokojnosť

• Rýchle jednanie.

Maximálne odporúčam.

• v tomto prípade výhodná cena
    • nevedel mi poskytnúť údaje, ktoré som požadoval a boli dôležité a ani kontakt na dodávateľa, aby mi tieto informácie poskytol.. Vraj sa s nimi zle komunikuje...

S kvalitou tovaru som bol spokojný

spokojnost

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• ponúka príjemný nákup z pohodlia domova a bez problémovú dopravu.
    • nemôžete si tovar vopred vyskúšať kým si ho nekúpite ,-ale spolieham sa na možnú výmenu zo strany predajcu.

Vrele odporúčam nakupovať z tejto stránky - obchodu je bezpečný a nie len po odporučení známych ale už aj ja som sa presvedčil že tovar je dodaný do doby určenej a v 100% stave A čo najviac si vážim je možnosť bezproblémovej komunikácie či rade zo strany predajcu ak sa naňho obrátite či písomne ja som mu volal a vysvetlil my o tovare a dohodli sme sa aj o zásielke som skutočne nad mieru spokojný .S pozdravom Vlado ! a Ďakujem

• Dlhé dodacie lehoty až 20 dní

• -nízke ceny niektorých výrobkov
    • -dlhá dodacia doba
    • -žiadne info o stave objednávky
    • -poslali mi neúplnú objednávku,aj keď som začiarkol jasne,že chcem len úplnú!
    • -za nedodané veci mi vrátili peniaze o 70 centov menej....(platil som prevodom vopred)

Osobne neodporúčam...

• usetreny cas a pekny tovar

• pohodlný nákup z domova

som spokojná

• Výhodne ceny
    • Dodacia doba je trošku zdlhava

Ale v celku som spokojná odporučila by som ho ďalej

• Priehľadné stránky,vynikajúce ceny,pekný tovar.
    • Dodacia lehota a oznamovanie o prijímaní platby a odoslania tovaru.

Obchod ponúka pekné veci za skvelé ceny.Určite odporúčam.Jedine s čím som nespokojná je doba dodania.Je oveľa dlhšia ako je uvádzaná na stránke a neinformujú zákazníka o prijatí platby a odoslania objednávky.