Všetko OK

Reakcia obchodu SUNNYSOFT.sk

ďakujeme za zaslanie spätnej väzby. Budeme radi, keď nás navštívite aj nabudúce a keď služby Sunnysoftu odporučíte vašim známym.

Vsetko ok

• ponuka
    • akciové ceny
    • dostupnosť neobvyklých produktov

Rýchle dodanie.

• Rýchle dodanie tovaru.

Tereza, Tým Sunnysoft

Obchod uvádza zavádzajúce a klamlivé informácie o termíne dodania a skladovej dostupnosti. Nedodržal uvádzaný termín dodania.

Reakcia obchodu SUNNYSOFT.sk

děkujeme Vám za zaslání zpětné vazby. Prověřili jsme průběh vyřízení Vaší objednávky. Bohužel došlo k 2 dennímu zdržení při přeskladnění. Vzniklé komplikace nás velmi mrzí a omlouváme se za ně.

Sunnysoft sk

Objednaný tovar dlhšie nebol skladom a tak som objednávku zrušil.Inak,ceny majú relatívne výhodnejšie ako iné pbchody

Reakcia obchodu SUNNYSOFT.sk

prověřili jsme Vaši objednávku. Již v den objednání byla u Vašeho zboží avizována lhůta cca 14 dnů na dodání. Tento údaj uvádíme přímo nad tlačítkem Koupit, aby jej mohl zákazník zvážit ještě před založením objednávky.

• Dobrá cena, rýchle doručenie

• Rychle doručenie, spokojnosť s výrobkom

Tereza, Tým Sunnysoft

• Tovar skladom a za dobru cenu
    • Spokojnosť s dĺžkou dodacej lehoty
    • Jednoduchá a promptná komunikácia s obchodom
    • Tovar dorazil skoršie ako som očakávala

• Rýchle dodanie.

Tereza, Tým Sunnysoft

skladove stavy na stranke nezodpovedaju realite, toto sa vsak dozviete az nasledujuci den, ked mal byt tovar doruceny. Do teraz ziadna dalsia komunikacia, ani tovar

Reakcia obchodu SUNNYSOFT.sk

děkujeme Vám za zaslání zpětné vazby.

Prověřili jsme průběh vyřízení Vaší objednávky. Skutečně došlo k nepřesnostem stavu skladu u Vámi objednané položky. Předali jsme kolegům k opravě , aby k podobným nedopatřením již nedocházelo. Současně nastavujeme nové procesy pro zrychlení komunikace. Za komplikace se velmi omlouváme.

Sunnysoft SK

• Rýchlosť doručenia

Tereza, Tým Sunnysoft

Po všetkých stránkach je obchod výborný

Tereza, Tým Sunnysoft

• Tento tovar (Lemy blatníkov + prahy ŠKODA OCTAVIA I 1996 - 2010 plastové 4+2ks) som si neobjednal... Objednal som si odb2 adaptér a ten mi aj prišiel

Reakcia obchodu SUNNYSOFT.sk

děkujeme za pozitivní recenzi, jsme rádi, že Vám zboží v pořádku přišlo. Bohužel nevíme, co myslíte těmi lemy blatníků a prahy, takové zboží neprodáváme. Pokud u Vás omylem skončil balík z Packety, určený pro někoho jiného, je třeba to nahlásit Packetě, aby si balík svezli.
    Pěkný den
    Tereza, Tým Sunnysoft

bolo to rýchle a bez problémov, ďakujem ste super obchod

• ponuka tovaru
    • extremne rychle dorucenie

Rýchle dodanie

Tereza, Tým Sunnysoft

Tovar bol doručený ale nezodpovedá tomu k čomu som ho potreboval nefunkčný mikrofón takže sa nedá telefonovať

Reakcia obchodu SUNNYSOFT.sk

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Velmi nás mrzí nastalá situace. Pokud mikrofon nefunguje, je samozřejmě možné adaptér reklamovat dle postupu zde https://www.sunnysoft.sk/napoveda/reklamacni-rad.html. Vyměníme za jiný kus.

Sunnysoft SK

• Tovar prišiel skôr ako bol predpoklad. Predčasom pri reklamácií tovaru vrátené peniaze bez problémov a včas. Za mňa super.