• dobré ceny

• Vrelo odporúčam tento obchod, super rýchlosť až expresné rýchle....poobede objednané a ráno už prišiel kuriér úplne topka...a všetko bolo super aj kvalita. Vždy objednávam len odtiaľ tonery do tlačiarne.
    • Žiadna

Som max spokojna s kvalitou tovaru aj s rychlym doručením, už som si 2x objednala a budem aj naďaľej

Max spokojnosť

• Rýchlosť
    • Komunikativnosť
    • Super spolupráca

• Výborná komunikácia, rýchle doručenie a kvalitný tovar

Výborná komunikácia, rýchle doručenie a kvalitný tovar. Som veľmi spokojná, určite to nebol môj posledný nákup.

Som veľmi spokojná z tovarom. Ku atramentu mi boli dodané aj ihli k plneniu kazety a tak mi usporili nejaké peniažky. Ďakujem

Reakcia obchodu Studentske tonery

Ďakujem pekne a sme radi, že ste spokojná.
    Príjemný deň prajem.
    Anderko

• Výborná komunikácia, rychle dodanie, kvalita výrobkov

• Rýchla komunikácia
    • Ochotný predajca
    • Dobrá cena

ak chcem niekoľko rôznych fotiek na rovnaký rozmer je tu problém
    v tomto programe sa to nedá

Reakcia obchodu Studentske tonery

Dobrý deň prajem.

Áno máte pravdu, nie je to možné. Momentálne to nevieme implementovať na web. Ak chce zákazník viac obrázkov napr. na vankúš tak mi pošle ostatné obrázky na mail.

Anderko

Super komunikácia a ochota.rychle doručenie.

velmi prijemna skusenost, rychle dodanie spolahliva komunikacia , dakujem :)

• 1. cena
    • 2. väčšina mne doposiaľ známych PC obchodov atramenty na plnenie kaziet nedrží a nepredáva, resp. predáva iba len už naplnené orig.kazety

V minulosti som už od Vašej firmy rovnaký sortiment opakovane nakupoval
    a to k plnej mojej spokojnosti.

• skvelá komunikácia, rýchle dodanie, perfektná kvalita, maximálna spokojnosť