• Nízke ceny
    • Vhodné pre priemyselné použitie - dostatočná (ne)kvalita, no výhodné ceny
    • Tovar dorazil poškodený - nedostatočné balenie (?) - ulomené rohy prepravky, taktiež jeden roh veka a iné poškodenie
    • Komunikácia eshopu ohľadom reklamácie - nespracovanie, iba odkázanie na nejakú aplikáciu - vyklikal som, uvidím ako dopadne
    • V eshope sa nedá vyznačiť a kopírovať text - to mám číslo objednávky opisovať ručne?
    • V eshope sa nedá otvoriť produkt na novej karte prostredným tlačidlom myši - pomalé preklikávanie cez tovar, prečo mám nad objednávaním tráviť viac času, než je potrebné?
    • Prepravky smrdia
    • Prepravky sú ofrkané niečím bielým
    • To, že je to ECO varianta prepravok, kde ECO znamená vyrobené z recyklovaného materiálu na priemyselné/technické použitie, je uvedené až v popise - prečo to nie je uvedené v názve produktu? Toto je veľmi zavádzajúce, a vytvára dojem, že sa jedná o klasickú euro prepravku ako si človek kúpi v (***Editované***)
    • Elegantný vzhľad a štýl eshopu vytvára mylný dojem o tom, aký tovar reálne dorazí

Reakcia obchodu STORAGE

Dobrý deň pán Miroslav
    Mrzí nás že nie ste spokojný a aj napriek výhradám na eshope ste objednali tovar s ktorým ste nespokojný. Ponúkli sme Vám že tovar od Vás odvezieme a vrátime Vám peniaze čo ste odmietli , v prípade ak si to rozmyslíte tak nás kontaktujte a tovar odvezieme. želáme Vám pekný deň . Janka za tým STORAGE

• dobre zabalený tovar

• Cena tovaru. rýchle vybavenie.
    • Nizke ceny
    • Rychle dorucenie

• Výborná komunikácia so zákazníkom
    • Prijateľné ceny tovarov
    • Rýchla dodávka tovaru
    • Tovar dodaný v sortimente a farbe, aký som požadoval
    • nič im nechýba

Výborná komunikácia so zákazníkom
    Prijateľné ceny tovarov
    Rýchla dodávka tovaru
    Tovar dodaný v sortimente a farbe, aký som požadoval

• rýchlosť

Tovar mi bol doručený, dokonca s prezentom . Všetko bolo v poriadku .

Reakcia obchodu STORAGE

Ďakujeme Vám moc za spätnú väzbu, ktorá je pre nás moc dôležitá.