• Obyčajný eshop. Myslel som si že aj výrobca nielen predajca

Dobrý deň, Borislav,
    ďakujeme za hodnotenie. Mrzí nás Vaše hodnotenie, hlavne preto, že sme nielen obyčajný e-shop, ale aj výrobca - v našej ponuke nájdete košele a opasky pod našou vlastnou značkou STEVULA. Zároveň ponúkame aj produkty od našich obľúbených značiek, čím rozširujeme portfólio o ďalší tovar, ktorý by sme bohužiaľ nevedeli vyrobiť. Veríme, že aj napriek tomu sa Vám zakúpený tovar v našom obchode bude páčiť a dobre nosiť.
    S pozdravom Michal

Zbytočne vyhodené peniaze to tričko ktoré má byť neprepotitelné bez problémov prepotite.

Reakcia obchodu www.stevula.sk

ďakujeme za Váš feedback. Mrzí nás, že ste neboli s neviditeľným tričkom spokojný. Každý výrobok má svoje limity a pokiaľ sa naozaj veľmi silno potíte, bohužiaľ sa môže stať, že prepotíte aj toto tričko so zosilneným podpazuším. Sám sa dosť potím a naopak som s týmto tričko extrémne spokojný, tak ako už tisícky našich zákazníkov, ktorí ho nakupujú opakovane. Naozaj ma úprimne mrzí, že ste s tričkom neboli spokojný a verím, že nám v budúcnosti ešte dáte šancu s iným tovarom.
    S pozdravom Michal

Dodali mi vacsie cislo kosele ako som si objednal.

Reakcia obchodu www.stevula.sk

ďakujeme za vyplnenie hodnotenia. Mrzí nás, že sme spravili chybu pri doručení, určite ju napravíme tak, aby ste boli spokojný. Tovar Vám radi vymeníme za správnu veľkosť alebo aj iný typ, podľa želania. Prosím napíšte nám na [email protected] a my sa o všetko postaráme.

• Neodpovedajú na maily.

Dobrý deň, Slávka,
    ďakujeme za recenziu, aj keď Vašu nespokojnosť nechápeme. Pozeral som históriu Vašej objednávky, aby som vedel, čo sa stalo. V tomto prípade si dovolím s Vami nesúhlasiť - vytvorili ste si u nás 12.12. objednávku, z platobnej brány ste odišli bez zaplatenia, prípadne Vám platba zlyhala. Tu sme čakali na Vašu úhradu a 2x sme Vám odoslali e-mail pre opakovanie platby (14.12. a 15.12.). Následne sme pre nezaplatenie Vašu objednávku 18.12. stornovali (rovnako zaslaný e-mail). Kontroloval som aj našu e-mailovú schránku, avšak žiadny nezodpovedaný e-mail od Vás neregistrujeme.

Občas sa môžu v e-mailových schránkach zatúlať správy aj do spamu, možno to bol aj tento prípad a celé to vzniklo ako nedorozumenie.

Máme množstvo spokojných zákazníkov, ktorí potvrdia, že práve na komunikácii si dávame záležať. Verím, že nám v budúcnosti opäť dáte šancu, aby sme Vám to mohli dokázať.
    S pozdravom Michal

Kupit si koselu od spolocnosti Stevula som sa rozhodol potom, ako sa na stranke docital, ze ide o slovenskeho vyrobcu kosiel. Kedze som mal zaujem vylucne o slovensku koselu, tento fakt bol pre mna rozhodujuci. Kupil som si teda na skusku jednu koselu. Ake vsak bolo moje - neprijemne - prekvapenie, ked som koselu rozbalil a zistil som, ze nebola usita na Slovensku?! Povazujem to za velmi nekorektne. Navyse - strih slim fit rozhodne nie je slim, to je dalsia vec, ktoru nemozem nespomenut.
    Cize zhrniem:
    - deklarovana vyroba na Slovensku - NEPRAVDA
    - strih slim fit - NEPRAVDA

Dobrý večer,
    ďakujeme, že ste si našli čas vyplniť recenziu.

Mrzí ma, že ste nespokojný, zvlášť keď je to v tomto prípade. Na stránke máme uvedené, že sme slovenská firma, čo je pravda. :-) Nikde neuvádzame, že vyrábame na Slovensku, je uvedené, že vyrábame v Európe, možno ste si to iba zle prečítali, tu to máme uvedené: https://www.stevula.sk/o-nas

Slim Fit je naozaj Slim Fit, za tým si stojíme. Každý výrobca má svoje miery a Slim Fit znamená, že košeľa je zúžená v oblasti pása (oproti ramenám), čo naše košele spĺňajú. Samozrejme ak ste boli zvyknutý na inú značku, ktorá mala iné rozmery, tak sa Vám môže zdať náš Slim Fit rozdielny, ale máme jasne uvedené rozmery aj návod ako merať, čiže sú korektne uvedené všetky informácie pre zákazníkov.
    Naozaj ma úprimne mrzí, že ste nespokojný kvôli týmto dôvodom. Verím, že na našu spoločnosť nezanevriete a v budúcnosti nám ešte dáte šancu.
    S pozdravom Michal Števula

• Na obrázku sa mi tá košeľa zdala zaujímavejšia, ešte som ju nenosil a potom sa má spýtajte aký mám názor.

Reakcia obchodu www.stevula.sk

Dobrý deň, ďakujeme za vyplnenie recenzie. Dotazník od Heuréka.sk chodí automatizovane po 10 dňoch od zakúpenia, toto sa bohužiaľ nedá ovplyvniť.. Budeme veľmi radi, keď sa sem vrátite po odskúšaní košele a napíšete ako sa Vám nosí. Pevne veríme, že jej nosenie Vás presvedčí a budete spokojný. Pokiaľ by ste ani potom neboli spokojný, môžete nám napísať na [email protected] a určite spolu nájdeme riešenie k Vašej spokojnosti. S pozdravom STEVULA.sk