StavbaEU.sk

2802 recenzií z celkového počtu 7545 hodnotení

• 95 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 3,7 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod StavbaEU.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie StavbaEU.sk

zlatobanska

Pridané: 17. januára 2018

Výborný predajca a výborná komunikácia s obchodom

Maher

• slušný sortiment
  • fajn ceny

Pridané: 15. januára 2018

• posielajú rozbité a následne polepené umývadla treba ich skontrolovať pri prevzatí aj keď kartón vyzerá nepoškodený vo vnútri to niekto zlepil
  • nenakupovať medzi sviatkami a pred sviatkami nedá sa im dovolať a keď pošlete mail tak Vám napíšu, že ste sa neskoro ozvali
  • tovar je zjavne poškodený v zaprášenom sklade lebo pri lepení črepov sa im do toho nalepil čierny prach a kartón

Reklamácia: Dobrý deň,
Nepodarilo sa mi k Vám dovolať.
Písal som reklamáciu na p. Nemšákovú ale nikto ma doteraz nekontaktoval a teraz som našiel na stránke číslo a mailovú adresu na reklamačné oddelenie.
Nechcem sa opakovať , dole je mailová komunikácia s p. Nemšákovou.
Chcel by som Vás poprosiť o skoré vybavenie lebo nám na tom stojí už mesiac nasťahovanie sa do bytu lebo najprv sme dostali 120 cm umývadlo a teraz sme dostali objednané ale polepené..

Odpoveď stavby EU:
dobrý den,
zboží bylo Vámi převzato 21.12.2017 a nahlašíte jej až nyní.
Zboží je třeba zkontrolovat neodkladně.

Vysvetlenie reklamácie:
To nemyslíte Vážne!
1) objednávka umývadla 26.11.2017
2) omylom ste nám poslali 9.12.2017 umývadlo s rozmerom 120 cm čo ste sa ospravedlnili a že nám pošlete nami objednané umývadlo 90 cm
3) 21.12.2017 ste nám poslali umývadlo 90 cm, ktoré prevzal švagor a nechal ho na mieste vykládky (v zamknutej izbe) lebo sme boli na dovolenke a nechceli sme aby sa umývadlo, ktoré ide ku nám mesiac vracalo naspäť
4) 10.1.2018 sme ho chceli inštalovať a inštalatér mi volal že Vás oklamali lebo Vám poslali síce pekne zabalené ale rozbité a polepené umývadlo

Skúste prosím prehodnotiť našu reklamáciu lebo nie našou vinou sme dostali umývadlo 120 cm a čakali sme ďalší mesiac lebo cez sviatky tu žiadny inštalatéri nerobili a všetci začínali robiť až po 8.1.2017 ...
Určite nesúhlasím s tým že sme neskoro reklamovali lebo cez sviatky sme neboli doma a so stavom umývadla sme sa oboznámili až 10.1.2017.
Treba si posvietiť na ľudí zo skladu lebo ako som uviedol umývadlo bolo riadne zabalené a po odbalení bol celý bok lepený a na lepidle sa prichytil kartónový papier z obalu.
Podľa prachu na rozbitých častiach sa to rozbilo v sklade a niekto v snahe aby sa na neho neprišlo tak ho polepil aby vyzeralo v poriadku a takto narafičené ste nám ho poslali.

Odpoveď stavby EU: bez odpovede

Ján

• Rychle dodanie
  • Nemám

ofina

Pridané: 15. januára 2018

• tovar mi síce prišiel poškodený (zrejme kvôli preprave) ale predajca reagoval okamžite a do 24 hodín vrátil peniaze

Pridané: 14. januára 2018

Obchod nekomunikuje

Pridané: 12. januára 2018

• Na sklade nemali toľko tovaru ako som požadoval, najmä koli poštovnému a zaslali mi ho aj v menšom množstve bez poštovného. Za čo im ďakujem

• Rýchle vybavenie

Dvakrát som objednal a vždy som bol spokojný

• Rýchlo,seriozne

Pridané: 9. januára 2018