• Predajca mi do telefónu uviedol, že bicykel príde poskladaný a riadne nastavený čo je aj v návode na jeho používanie uvedené s dodatkom, že je to povinnosť predajcu. To sa Bohužiaľ nestalo. Bicykel síce prišiel v poriadku ale v stave v akom ho zabalili vo výrobe a nenastavený. Dali tam iba pár pások Star-bike aby sa nepovedalo. Obchod neodporúčam.

• nn
    • internetová ponuka nezodpovedá aktuálnej ponuke

dobré, až na ten darček, ktorý avizujú pri kúpe ich tovaru. Darček nebol žiaden

• Veľa tovaru na sklade

Odporúčam

V tomto obchode som nakupoval 2 krát, ak pôjdem ešte kupovať nejaký bike tak si ho asi kúpim tu. Veľký výber značiek a dobre ceny. Odporucam

• veľký výber, dobrý opis tovaru
    • chýbala mi e-mailová informácia o odoslaní tovaru

Malo komunikacie zo zakaznikom,totalna ignoracia.

• nízke ceny
    • široký výber
    • slabšia komunikácia
    • niektoré drobnosti popísané v texte
    • darček ?

Bicykel dorazil v neporušenej krabici v čiastočnom demonte, návod na kompletnú montáž bol silno nedostatočný.

Drobnosti ako rozbitá odrazka do kolesa prípadne pár drobných odierok na pedáloch sa dajú vzhľadom k cene tolerovať.

Netuším čo mal byť avizovaný darček pri objednávke, ale nič extra som v balení neobjavil. Celkovo za ušetrené peniaze som dostal tomu odpovedajúci tovar. Bike OK

• Siroky vyber, dobre ceny, profesionalny pristup
    • neviem

Siroky vyber, dobre ceny, profesionalny pristup a rychle dodanie

darcek nebol doruceny ale nevadi hlavne bike ze je ok

• Dobra telefonicka komunikacia
    • V e- shope ponukaju tovar co uz nemaju na sklade,mdelovy rok2015,a dodany drahsi o cca 200 eur, elektrobikes,nedostatocny navod na uzivanie,museli sme sa informovat telefonicky,nebol dodany slubeny dorcek zdarma.

• ponúkané značky
    • to že tovar nie je na sklade, ale pri ponúkanom sortimente je to pochopiteľné.

to čo mali na nete a čo som si objednal síce nemali, ale po odbornej telefonickej konzultácii sme sa dohodli na inej alternatíve.určite odporúčam.

• Komunikacia a riesenie problemov je na top urovni, v ziadnom inom shope som sa nestretol s tak perfektnym pristupom.klobuk dolu a dakujem Vam.

• Široký výber, rýchlosť dodania, značky ktoré človek len inde ťažko zoženie

e-shop by mal predavat bike s nadstavenymi prehadzovačkou, brzdami, vidlicou. Na mojom nič z toho nebolo a odpoveď znela, že mi to vysvetlia s radosťou do telefónu. (smiešne..ale aspoň snaha) takže ak kupujete cez net, počítajte ešte s nákladmi na servis a starosťami

• Tovar ktory som si objednal nemali, ale ihned mi ponukli adekvatnu nahradu ktora bola rychlo dorucena.
    • Mali by si skontrolovat co je v objednavke lebo darcek zdarma mi neprisiel

Som spokojny s rychlostou akou bola moja objednavka vybavena a dorucena.

• Online chat, dobré ceny
    • Nenašiel som žiadne

100% spokojnosť
    ak by som mal znovu kupovať bicykel, tak zo STARBIKE

• velky vyber a dobre ceny

• komunikacia, ochota poradiť a pomôcť s výberom bicykla a príslušenstva, kvalita sortimentu

• Vyborne cena a odborny persoval
    • Ze je v presove a nie v kosiciach

Ked chcete kvalitu za najlepsiu cenu a slusny a odborny personal tak potom jedine starbike

• Cena, kvalita, poradenstvo na profesionálnej úrovni.

Určite to nebol posledný nákup.

• Rýchlosť dodania
    • Zatiaľ o nijakých neviem

Odporúčam.Bol som s nimi veľmi spokojny