• Prehľadná stránka
    • Veľký výber tovaru za dobré ceny
    • Dlhšia čakacia doba

Objednávala som prvýkrát a bola som spokojná. Na stránke sa uvádza, že tovar je na sklade u externého dodávateľa, čiže som vedela, že ho nebudem mať hneď. Následne mi prišiel mail, v ktorom mi písali, že mi tovar rezervovali a čakajú na dodanie - čakacia doma cca 3-7 dní. Na piatym deň mi prišiel mail, že tovar majú a obratom ho zasielajú, a na druhý deň ráno bol doma.

• pri tovare ktorý som si objednala chýbala informácia o veľkosti obliečky na vankúš, obrázok mi prišiel zavádzajúci.

• tovar tváriaci sa ako na sklade a pritom nie je
    • dlhé čakanie na tovar

Spravili sme objednávku na tovar, ktorý bol skladom a bolo garantované doručenie do Vianoc... Z obchodu ma kontaktovali, že príde tovar v priebehu januára a do dnešného dňa tovar nemám... Objednávku sme teda po vyše mesačnom čakaní zrušili...

• lokalita

výborná komunikácia s predávajucim, dobrá dostupnosť tovaru, super cena a rýchle dodanie

• Do dnešného stále čakám,objednávka sa spracovává...

• tovar písaný skladom, pritom na sklade nie je

Objednávku zrušil obchod a mne to nikto neoznámil; stále mi písali ze mi tovar odošlú a nakoniec bola objednávka stornovana zo strany obchodu a doteraz som sa nedozvedela dôvod

• Rychle dodanie
    • U niektorych produktoch troska vyssia cena

• rýchle doručenie a komunikácia
    • nemaju tovar na sklade ako uvadzaju
    • ponožky mi poslali maličke, ine ako som ob jednala a tašku minnie cobec neposlali,vystrihli ju z objednavky

zaleži na tom čo potrebujete, dcerka bola sklamana tašku nedostala, a ak som sa pýtaal čo je s ňou ani neodpovedali

Objednala som si jednu vec. A prišiel mi email že už ju nemajú a sklade... Takže nákup sa nekonal....aj keď v košíku bolo.napisane že na sklade je.....

• Vcas dodane

• Dodanie podľa pokynov

• Komunikácia s predajcom
    • Doba dodania

• Rýchle dodanie tovaru,prehladná stránka,dostatočne široký sortiment

Prehľadný, široký výber produktov, rýchla komunikácia.

• Rychle dodanie

• Veľký výber
    • Nízke ceny
    • Rýchla komunikácia So zákazníkmi

Maximálna spokojnosť s kvalitou objednaného tovaru, ústretovosť a flexibilita personálu, dodávka tovaru bezproblémová, tovar doručený v poriadku, E-shop odporučím všetkým známym, ďakujem!