Rýchle dodanie

dobrá cena, rýchlosť

• Dobrá komunikácia, rýchla dodávka tovaru

• Som bol spokojný tovar som dostal na druhý deň.
    • Rýchlosť jednania

• Veľká ochota a spolupráca
    • Žiadna nevýhoda sa nevyskytla. Všetko Ok.

Obchod super.

• rýchlosť dodania tovaru do dvoch dní.

Pohodlný nákup,rýchle doručenie

• rýchle dodanie a odborné poradenstvo

Prvý krát-spokojnosť

rychle bez problemov

• Tovar podľa očakávania, rýchle dodanie

• bleskové doručenie na druhy den
    • kvalitne zabalene

Super rýchly pristup, maximálna spokojnost

• Tovar bol perfektne zabalený.

Som spokojný s vybavením objednávky.

Nakupovala som cez tento e-shop prvýkrát, mala som aj obavy keďže som tento obchod nepoznala, ale som veľmi spokojná s nákupom. Dodanie bolo veľmi rýchle, jeden deň objednávka druhý deň som už mala tovar doma. Balík bol doručený v poriadku, tovar je kvalitný , presne taký aký som si predstavovala a ako bol aj znázornený v e-shope. Obchod môžem len odporučiť.

• Serióznosť.

Ochotný a milý personál, radi poradia

• Promtné dodanie, výrobok sa zdá byt kvalitný, velká spokojnost

absencia návodu v Slovenčine

• Rýchle vybavenie aj doručenie objednávky
    • Obchod promptne reagoval na moju otázku ohľadne tovaru na sklade
    • Dobrá komunikácia so zákazníkom
    • Existencia, tovaru, ktorý je ťažké získať na slovenských e-shopoch
    • Očakával by som viac zliav, hlavne v po vianočnom období, ale ceny sú relatívne prijateľné

Velka spokojnost, komunikacia splnila ocakavania. Profesionalita..

• príjemná komunikácia
    • zakúpený tovar, ktorý je bežne dosť ťažko dostupný mali v spoločnosti Sportino na sklade + ihneď k dispozícii
    • doručenie zakúpeného tovaru do 24 hodín
    • objednaný tovar bol veľmi zle zabalený, bez akéhokoľvek návodu či "certifikátu" že sa jedná o originálny výrobok

Bohužiaľ ako som uviedol, moja objednávka - basketbalová lopta v cene 90€ bola zabalená ako výrobok z trhoviska - v nejakej (minimálne niekoľkokrát) použitej starej kartónovej krabici. Podľa spôsobu akým obchod expeduje tovar je možné odhadnúť jeho úroveň a serióznosť. Áno aj taká "banálna" vec ako je kvalitne zabalený a expedovaný tovar môže byť pre zákazníka môjho typu rozhodujúce či v budúcnosti opäť osloví toho istého predajcu. Kvalitné internetové obchody s ktorými mám skúsenosť majú zabezpečené balenie tovaru ktoré zodpovedá rozmerom, kvalite, materiálu, riziku poškodenia zakúpeného tovaru atď... V tomto prípade bola lopta "pohodená" v krabici len v otvorenom igelitovom vrecku, absencia akéhokoľvek popisu, či "dokladu" o tom že výrobok je originál a nie napodobenina. Pokiaľ mi je známe, konkrétne pokiaľ ide o lopty (či už futbalové, basketbalové, hádzanárske) tieto bývaju už od výrobcu balené v nejakom "originálnom" obale s popisom, krajinou pôvodu atď... Aj keď si v supermarkete kúpim zemiaky mám o nich viac informácií ako v prípade tohto konkrétneho tovaru :-( ostáva mi len veriť že som zaplatil za kvalitný výrobok a nie za napodobeninu či "fejk" ktorý sa mi po niekoľkých hrách nerozpadne v rukách :-(