Vynikajúca spolupráca, nemali moju obj. veľkosť a hneď sme riešili náhradný tovar, veselý človek na druhej strane linky, profesionálny prístup, rýchle dodanie. Môžem len doporučiť

• perfektná komunikácia
    • veľký výber tovaru
    • ceny

• Široký sortiment
    • Dosť vysoké ceny

Vyborna komunikácia s obchodom. Lyže mi boli dodané za 24 hodin od objednania. Užastne.

Dostal som tovar, ktorý nezodpovedá ponuke

Ochota + výhodná cena tovaru.

V nákupoch v tomto obchode som veľmi spokojný. Ďakujem

• Mal som na nich otazku ohladom produktu, odpoved prisla svizne...

• až na moju otázku mi povedali že tovar nemajú ,

• ochota

Dostal som tovar , ktorý neponúka veľa iných dodávateľov....na Slovensku a Čechách

• rýchlo vyvbavené
    • tovar neprišiel úplný, ale po reklamovaní som dostal chýbajúci tovar do 24 hod.

• Neprofesionalny pristup
    • Vobec nevedia, co predavaju a ospravedlnuju to tym, ze su len sprostredkovatel obchodu.
    • Doposial nemam vratene peniaze za tovar

Absolutna nespokojnost!!!
    Objednavala som u nich lyze pre dceru, pricom som si predtym dvakrat overovala ich vzhlad, farbu aj kvalitativne parametre telefonicky. Bola som ubezpecena, ze je vsetko v poriadku.
    Lyze prisli a boli uplne ineho farebneho prevedenia nehovoriac o minimalne druhej vzhladovej kategorii, nakolko lyze mali byt identicke, ale kazda bola ina.
    Napisala som mail a poslala fotky dokazujuce opravnenost reklamacie. Ta bola uznana a bolo mi slubene, ze mi poslu peniaze vratane mojich nakladov na dopravu k nim.
    Po dvoch mesiacoch stale nemam peniaze a na moje mailove vyzvy obchod nereaguje.

• Veľmi dobrá komunikácia
    • Rýchle dodanie tovaru

S obchodom som celkovo veľmi spokojný. Veľmi dobrá spätná väzba, rýchle vybavenie objednávky.

• Nulová spätná väzba po objednávke
    • Nulová komunikácia so zákazníkom

• Ziadna komunikacia
    • Nedodanie tovaru napriek tomu, ze podla stranky je na sklade

Je nepouzitelny