• dobre ceny
    • byvam v tom istom meste ako maju predajnu, takze som to mal v ten den

• expresné dodanie

• ochotný personál

• Rychle dodanie. Tovar som mala do cca 48h.

Všetko veľmi rýchlo vybavené

• Veľká spokojnosť, ďakujem že

• Výborná cena a rychla dodávka objednaného tovaru

• Som spokojná s obchodom. Tovar bol kvalitný, rýchle doručenoe.

Žiadne nevýhody.

Pružný, kvalitný, rýchla dodávka, bezproblémová platba.

• Jednoduchá a prehľadná web stránka
    • Komunikácia obchodu
    • Kvalitný tovar za skvelé ceny

Bola to moja prvá objednávka ale určite nie posledná. Mala som problém s kuriérom a po kontaktovaní obchodu bol problém okamžite vyriešený. Šaty sú krásne som veľmi spokojná. Zásielka bola dokonale zabalená. Naviac obchod je v Žiline, čo ma veľmi teší lebo je to blízko môjho bydliska takže ho s radosťou navštívim aj osobne.

OK

Bol som veľmi milo prekvapený. Tovar som objednal v jeden deň doobeda o 9:35 hod. Na druhý deň som mal cca o 12 hod tovar v rukách. To sa mi ešte nestalo, taká rýchlosť. Sport ex ma priebežne informoval o každom kroku. Tovar bol výborne zabalený, neporušený, presne zodpovedal vyobrazenie, kvalitný. A vynikajúca cena po zľave. Skutočne, vrele doporučujem!!!!!

Obchod je vzdy perfektne zasobeny odporucil som uz viacero znamym a boli takisto spokojni.

Vyhody:
    - kvalitny tovar zamerany na vodne sporty
    - kompetentni predavaci a predavacki
    - dobre akcie a siroky sortiment

Co zlepsit:
    - tovar by mohol byt lepsie merchandisovany t.j. vytvorit vyraznejsie oddelenia podla znaciek a jasne oznacit akciovy tovar a novinky
    - mozno ze jednoduchy re-design predajne by nezaskodil (stari zákazníci by sa citili urcite lesie lebo by im to dodalo pocit zmeny ktora evokuje nieco pozitivne)
    - viac svetla ( aj v noci by mohla predajna viac putat, vzhladom na polohu by to urcite vzbudzovalo pozornost ergo generovalo novych zakaznikov)
    - benefity pre pravidelných zakaznikov a hlavne tych ktori lakaju novych klientov

• Rýchle dodanie.

Znackovy tovar za dobru cenu

• Obchod poznám dlhšie, chodím občas aj na predajňu priamo. Avšak teraz keď je zatvorená, som volila objednávku cez eshop. Expedovanie a doručenie bolo veľmi rýchle. Jedeň deň som objednala a na druhý už mala doma.

• Bleskové doručenie

Som maximálne spokojný veľmi dobrá komunikácia na infolinke dobrá dostupnosť informácii palec hore výborné !!

• najrýchlejšie doručenie tovaru aké som kedy zažil - menej ako 24hodín od objednávky

Ochotný personál, bezproblémová komunikácia, bleskové doručenie.

• výhoda