• Nic
    • 1.Emaily ignoruju.
    • 2.Tovar cez webshop predavaju o 10 EUR viac, ako v kamennej predajni.
    • 3.Po odstupeni od zmluvy nie su ochotni vratit celu sumu, ako je to dane legislativou.
    • NEODPORUCAM/I DONT RECOMEND/NICHT EMPFEHLEN

• rýchla komunikácia ústretoví proste všetko dobre

• Predavajuci Vam neporadia, snazia sa produkt len predat
    • Maly vyber
    • Udaje nekoresponduju s eshopom
    • Ak sa dohodnete na servise a pridete v dohodnuty cas bez ospravedlnenia Vam odpovedia ze sa k nemu este nedostali

Mozno islo len o suhru nahod niekolkych navstev, no nemyslim si. Skuste si porovnat pristup v inych predajniach a spravite si vlastny nazor. Ja tento obchod nedoporucujem.

Deklaruju tovar skladom aj ked ho nemaju.

• čo som im zveril do rúk, to odflákli a doma som to potom opravoval
    • 2x mi predali tovar, na ktorom som si všimol známky používania
    • zoservisovali na bicykli diel bez môjho súhlasu a potom mi to spoplatnili

Čokoľvek som im dal urobiť, kúpil od nich, vyskytol sa nejaký problém. Podobné skúsenosti má viacero mojich známych, vraj sa menil majiteľ a odvtedy to ide dolu vodou.

• dobry tovar, dobre ceny
    • Kamenna predajne je super..
    • E-shop slaba ponuka tovaru pre nakup z pohodlia domova..))
    • V E-shope nie je vsetok tovar co je na predajni, myslim si ze je to dost velka nevyhoda oproti konkurencnym e-shopom, hlavne v tejto dobe ked vacsina ludi nakupuje radsaj cez internet.

Personal predajne na vysokej urovni, sikovni a ochotni zamestnanci.
    Na predajni velke mnoztvo kvalitneho tovaru za dobre ceny.
    Potesilo by zlepsit e-shop pre ziskanie viacej informacii o ponukanom tovare.

• Keď som po 11 dňoch zavolal do obchodu, dozvedel som sa, že mi tovar nebude dodaný. Predávajúci údajne bežne čaká, až kým sa ozve zákazník. Zvláštne. Bol mi ponúknutý iný tovar, bol ale o 97% drahší ako pôvodne objednaný.

Budem veľmi zvažovať, či si ešte niečo objednám v tomto eshope - ak predávajúci nevie tovar dodať, mal by reagovať sám od seba a čo najskôr.

• veľký výber sortimentu
    • komuniácia
    • rýchle doručenie

S obchodom som spokojný a určite tam budem nakupovať aj naďalej.