• Nemusím zhánat vpredajniach
    • Neviem

Ako vyšeie,ano odporučila by som tento obchod dalším

• Najlacnejsia cena spolu s dopravou
    • informacne maily (2x som musel pisat mail aby som sa dozvedel co som potreboval)

Obchod je bezpecny, ochotne vam poradia ked napisete mail, avsak vadila mi slaba informovanost o stave objednavky.

• Je skoda ze tie plavky vyzeraju krajsie na obrazku ako v skutocnosti : (((. Nie su cierno biele, ale su cierno biele a v tej ciernej dekoracii su akesi sive (teda nie biele) s tmavo hnedou farbou. Vratila som ich.

Pre mna nie

• zlá komunikacia, ingnoruju zakaznika, tovar zaplatite a nikto sa vam neozve, az na vas mail vam poslu strohu info a dalej nekomunikuju. Garantovany dodaci cas bol do 5 dni ani po 10 dnoch od zaplatenia, nemam tovar ani info kedy bude doruceny!

• Po objednaní sa tvári ako zdochnutý chrobák, myslím, že som si objednala pred 4-5 týždňami a nič. Ani potvrdzujuci mail ani nič. Iba dotazník s otázkami o hodnotení obchodu.

Hrozný

• NikdePonúkate viac tovaru, väčší výber.
    • Nikde inde som hladaný tovar nepozháňala.
    • Šokovalo ma neskutočné poštovné, nakoľko šlo o malú krabičku. Kedže mi vážne šlo o ten tovar tak som to zvážila a objednala.
    • Uvítala by som klasické poštovné.

Odporúčam nakupovať u vas , zatiaľ som bola spokojná s tovarom.

V tomto obchode som si kupila plavky,ktore ma zaujali,ale po doruceni som zistila,ze velkostna tabulka s mojim tovarom nema nic spolocne...podprsenku velkosti XL natiahnem nanajvys na svoj laket a akrem toho neda sa ani nazvat tento tovar ako plavky,ale je to spodna bielizen.

• Dobré ceny, veľký výber
    • slabá komunikácia zo zákazníkom, vôbec neviem čo mám zo zaplateným tovarom. emailová adresa nefunguje, mail sa vracia

• ziadne potvrdenie o prijati objednavky.

• Rozmanitosť sortimentu.

Tovar sa má z čoho a pohodlne vyberať.

• - zaujímvavé a krásne spodné prádlo zároveň

Ja neviem, ved ešte stale nemam tovar...

• diskrétny nákup
    • väčší sortiment pre ženy s menším hrudníkom

každý nech si to skúsi a vyskúša, ja som spokojná

• Bohužiaľ nedodal tovar, ktorý som si objednal.

• výhodná cena
    • slabá komunikácia s obchodom

celkom fajn, len zo strany obchodu by to chcelo viac informácii o stave objednávky

• Pekné modelky.
    • Neznalosť pojmu: KOMUNIKÁCIA so zákazníkom.
    • Na samom spodku stránky paradoxne stojí: "Opýtajte sa nás na čokoľvek" fakt vtipné... žiaľ už tam akosi zabudli uviesť, že na odpoveď nečakajte.

Mať tak možnosť zohnať daný tovar v nejakom inom e-shope, neváham ani sekundu.

• Pohodlie domáceho výberu

• dobry vyber
    • doprava objednaneho tovaru

• prehlad,rýchlosť,rorumná cena

odporučam

• Veľký výber

Tovar by mohol bit diskretnejsie zabaleny