Dakujem

• Žiadna komunikácia zo strany Slovenskej Pošty, ani len sms pri doručení, balík mi mal prísť domov, prišiel na poštu.

Reakcia obchodu Šperky For You

Dobry den, dakujeme za hodnotenie, ktore ale myslim nepatri na nasu adresu, ale na adresu Slovenskej posty. Mrzi nas, ze sme schytali negativnu recenziu za niekoho ineho.
    Tim Sperky for you

Dobré ceny, veľký vyber tovaru a super komunikácia.

Reakcia obchodu Šperky For You

Dobry den, dakujeme krasne za mile hodnotenie.
    Tim Sperky for you

Tovar pekný, len zo strany eshopu nebola žiadna komunikácie...ani potvrdenie obj., ani odoslanie. Napriek dobierke dlhšia doba dodania....ale ďakujeme, náušnice sa páčia!

Reakcia obchodu Šperky For You

Dobry den, dakujeme za hodnotenie. Príčinou toho, ze ste nedostali ziadne potvrdenie o objednavke a odoslanie je z technickych pricin, eshop nam neodosiela maily, za co sa ospravedlnujeme a verime, ze to v dohladnej dobe bude fungovat.
    Dakujeme a prajeme pekny den

• Neskoré doručenie

Reakcia obchodu Šperky For You

Dobry den, dakujeme za Vasu reakciu. Je nam luto, ze ste neboli spokojna. Opat vsak musime vyjadrit nepochopenie reakcie, nakolko v case Vasej objednavky sme boli na dovolenke, mali sme to vyvesene aj na stranke a objednavku sme odoslali presne v stanoveny den po dovolenke.
    Prajeme pekny den

Spokojnosť.

Výber, ceny.

• Výborná komunikácia, rýchle doručenie, krásny tovar, som veľmi spokojná

• Som.spokojna

krásny tovar,dobré ceny

• Ste súper

• Sú veľmi pekne.Rychle dodanie.

• Rozumné ceny
    • Dobrá kvalita tovaru

• Kvalitný tovar super cena rýchle dodanie

Náušnice sú nádherné, kvalitné, rýchlosť dodania tovaru som spokojná

Náušnice zodpovedajú mojim očakávaniam, sú kvalitné a pekne, trblietavé, určite objednám zase

Retiazka sa mi o týždeň roztrhala,ďakujem

Reakcia obchodu Šperky For You

Dobry den, to nas naozaj mrzi, mozno sme to mohli riesit, ale zial ste nas nekontaktovali a tu to nevieme riesit ☹️
    Tim Sperky for you

• Z dotáciou lehotou som spokojný ale na remienku mi chýbala pracka gumená tak budem volať a som zvedavý ako sa zachovajú bol to darček a len som sa strapnil

Rýchlosť spokojnosť s tovarom ale ta chýbajúca pracka som zvedavý ako sa zachovaju

Reakcia obchodu Šperky For You

ešte stále ste nám nevolali, už je to vyše mesiaca a radi by sme to vyriešili k Vašej spokojnosti.
    Ďakujeme
    Tím Šperky for you

• S obchodom som prespokojná lebo z nejakého dôvodu mi neprešla platba pri objednávke a boli taký zlatý že kontaktovali so mnou cez mail a všetko sme doriešili.

Reakcia obchodu Šperky For You

Ďakujeme pekne za pozitívnu reakciu, teší nás že sme Vám pomohli k Vašej spokojnosti :)
    Tím Šperky for you

Swarovski kamienky veľmi malé sklamaná som mala som si prezrieť velkost

Dobry den,
    mrzi nas Vasa reakcia, nakolko velkosti kamienkov su uvedene v parametroch a predstavivost zakaznika nemozeme tymto nijako ovplyvnit. Dostali sme negativne hodnotenie, pretoze ste si nepozreli velkost, nam sa to zda trosku nefer.
    Dakujeme