Šperky eshop

• 99 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 99 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 2,1 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod Šperky eshop získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie Šperky eshop

Andrej

Pridané: včera, 14:27

• veľký výber, výhodné ceny
  • žiadne

v pokoji domova si viem vybrať vhodný darček.

Zuzana

Pridané: 17. januára 2017

• super ceny,
  • krásne, kvalitné šperky
  • vela druhou nemajú na sklade čo by som potrebovala.Napríklad veľkosť prsteňa čo sa mi páči.

-Odporúčam každému tento obchod. Ja som bola spokojná. Dakujem.

Dobrý deň Zuzana,
ďakujeme za vyjadrenie Vášho názoru.
Bohužiaľ niektoré veľkosti prsteňov sa vypredajú skôr, iné neskôr. Stále sa však snažíme dopĺňať vypredané veľkosti čo v najkratšom možnom čase.
Ak je tovar dlhšie nedostupný odporúčame kontaktovať náš personál obchodu buď telefonicky, emailom alebo cez livechat, ktorý Vám ochotne poskytne informáciu, či je daný tovar objednaný alebo či už náhodou nie je na ceste.
Prajeme pekný deň a veríme, že čoskoro opäť nakúpite nádherné šperky v našom eshope.

Adriana

Pridané: 15. januára 2017

• objednávka telefonicky, fundovaná operátorka
  • páčila sa mi ponuka-cena
  • výber možnosti doručenia

Dôvody som popísala už vyššie v hlavných výhodách.
Bez problémov odporučím váš e-shop známym.Váš katalóg, ktorý ste mi poslali už videlo dosť ľudí z môjho okolia.

Milá Adriana,
ĎAKUJEME za Váš prvý nákup a milú recenziu, ktorá nás vždy veľmi poteší. Sme radi, že ste boli so službami v našom internetovom obchode spokojná.
SPOKOJNOSŤ zákazníka je u nás na 1. mieste.
Prajeme pekný deň a už teraz sa tešíme na Vaše ďalšie objednávky :-)

Pridané: 14. januára 2017

• Rychly spolahlivy obchod,tovar prisiel v poriadku,som spokojna
  • Zatial nic

Obchod odporucam

Reakcia obchodu Šperky eshop

ĎAKUJEME za Váš nákup, kladnú recenziu a odporúčanie.

Manuka

Pridané: 13. januára 2017

• Pohodlie nakupu
  • U mna nema

Vyborny

Milá zákazníčka,
TEŠÍ nás, že ste využili služby nášho eshopu. ĎAKUJEME za Váš nákup.

Bambi

Pridané: 13. januára 2017

• Dobre ceny
  • Neviem

Vyplati sa tovar je pekny a za dobru cenu

Reakcia obchodu Šperky eshop

ďakujeme za nákup v našom internetovom obchode.

O. Sud

Pridané: 12. januára 2017

• cena, akcie, krabičky v cene (resp. ako darček) rýchlosť doručenia. Pošta zdarma.
  • slabé foto. Respektíve nie je fotka zadnej strany. Nemusia byť 3D fotky, ale nech sú aj zo zadnej strany. Zišlo by sa fotiť pri pravítku a nie zavesiť obrázok, nech vidieť aká je skutočná veľkosť, nie všade to píše.
  • Stránka by sa dala sprehľadniť. Treba lepšie roztriediť dámske a detské náušnice, lebo ich zobrazovalo spolu. Taktiež možnosť viackrokového filtra systém striebro-náušnice-dámske-s kamienkom/ perlou/ swarowskim...
  • lebo takto sa dali vybrať strieborné dámske náušnice s kopou výsledkov, kde bolo kvantum detských.
  • Uvádzať či je hmotnosť jednej náušnice, alebo oboch.

Keď Vám stačia také obrázky tovaru, ako majú a viete sa zorientovať v kvante tovaru s malým množstvom filtrov (ste ochotní hľadať) tak sa oplatí nakupovať. Ale poznám aj prehľadnejšie eshopy s kvalitnejšími obrázkami a asi aj tovarom, ktoré nie sú oveľa drahšie.

Milý zákazník,
ďakujeme, že ste si našiel čas a vyplnil dotazník. Váš názor a hodnotenie je pre nás veľmi dôležité.
Pri šperkoch, ktoré si to vyžadujú, máme viac fotografií pri produkte, iné sú nafotené na modeloch - prstene na ruke, náušnice v uchu, náhrdelníky na krku. Niektoré šperky majú aj detailné náhľady (zoom, pravítko), skutočné záleží o aký druh šperku sa jedná. Každý deň prebieha nahrávanie videí v kategóriách zlaté, strieborné, wolfrámové a titánové šperky.
Čo sa týka prehľadnosti momentálne pracujeme na zdokonaľovaní našich filtrov. Keďže prechod na nové filtre si vyžaduje určitý čas, prosíme o trpezlivosť a pochopenie.
Pri strieborných a zlatých šperkoch v každom popise uvádzame rozmery a hmotnosti jednotlivých výrobkov. Konkrétne pri náušniciach je uvedené "hmotnosť náušníc" t.z., že hmotnosť oboch :-)

Aďka

Pridané: 11. januára 2017

• Pekný tovar a super ceny

RÝCHLO,JEDNODUCH A LACNO

Dobrý deň Aďka,
100% ďakujeme za nákup v našom internetovom obchode.

Lívia

Pridané: 11. januára 2017

• Žiadne
  • Mala som poskodeny tovar ktory by sa mi ani neoplatilo reklamovat lebo za postovne by som zaplatila viac ako za tovar

Otras

Milá zákazníčka,
mrzí nás a ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu, neustále pracujeme na zlepšení našich služieb.
Keďže ste nenapísala konkrétne o aký druh výrobku sa jedná a čo bolo poškodené personál nášho eshopu Vás bude dnes kontaktovať, aby sme celú záležitosť vyriešili k Vašej spokojnosti.

Mary

Pridané: 10. januára 2017

• Skvelá komunikácia a široký sortiment
  • Vizualizácia produktov na stránke sa líši s reálnou farbou (bolo by fajn vpísať do popisu farbu kameňov, ktoré sú na šperku)

Vrelo odporúčam, skvelá skúsenosť ;)

Reakcia obchodu Šperky eshop

výrobky sú nafotené z tovaru, ktorý máme skutočne na sklade, pričom používame modernú a profesionálnu foto techniku. Čo sa týka farebnosti, tá sa môže líšiť v závislosti farebnej kalibrácie Vášho monitora.
Pri prsteni, ktorý ste mala v objednávke máte možnosť pozrieť si aj video, kde skutočne vidno ako prsteň vyzerá.
Snažíme sa vždy uvádzať v popise farbu kameňov, ak máte na mysli nejaký konkrétny produkt, kde farba chýba, prosím napíšte nám na office@šperky-eshop.sk, aby sme to mohli preveriť.
Ďakujeme za Váš nákup aj za odporúčanie :-)