Ďakujem tovar je krásny,krásne zabalený spokojnosť

• Krasny tovar za super cenu.
    • Pohodlny nakup z domu.

Vyborna komunikacia. Rychle dodanie, ochota predavajuceho

Tovar prišiel neporušený a zodpovedal objednávke - ďakujem.

• je to kvalitny obchod

• Spolahlivost

• Ze je priamo v tt a dodali mi tovar po dohovore priamo domov

• Super komunikácia a veľká ochota

• Obrovska ochota.

Tovar bol dodaný v poriadku. Po pripomenutí sa cez telefón, že v nedeľu som si objednávala motýlika a ešte v stredu nebola moja objednávka vybavená a je dosť urgentná mi veľmi milý pán prisľúbil, že do druhého dňa mám motýlika doma. Čo aj tak bolo... Takže nákup v obchode určite odporúčam len ak by Vaša objednávka nebola vybavená dlhšie odporúčam tam zavolať.

• -nákup V pohodlí domova
    • -milý darček za nákup nad určitú sumu
    • -výborná komunikácia
    • Nezaznamenala som žiadne slabiny

Odporúčam a určite nakupim opäť

• slabá komunikácia, odpovedi sa počkáte až po pár týždňoch

treba mať bobríka trpezlivosti

Reakcia obchodu Special Moments.sk

Dobrý deň, vašu recenziu považujeme za maximálne nekorektnú z Vašej strany. Tovar, ktorý ste si objednali dňa 15/02 nebol skladom. Dnes je 28/02 čiže týždeň a pol po objednaní, tak nechápeme ako môže byť potom Vaša recenzia korektná, keď píšete, že odpovedáme po pár týždňoch!!! Bolo Vám povedané v komunikácii cez Facebook, že sa Vám pokúsime tovar zohnať do 8 marca, ale budeme Vás informovať akonáhle budeme mať informáciu od dodávateľa. Písali ste nám po necelom týždni email, ako to vyzerá s objednávkou. Email nám bohužial prišiel do spamu a tak sme nemohli naň hneď reagovať. Reagovali sme na Vašu správu na Facebooku na ktorú ste už ani neodpovedali. Vašu reakciu berieme v tomto prípade za veľmi zavádzajúcu a nekorektnú. Vzhľadom k Vášmu prístupu, zavádzajúcu recenziu a neodporúčaniu nášho e-shopu nemáme záujem Vám tovar ďalej sprostredkovať.

Special Moments s.r.o.

• veľmi korektné jednanie
    • mali tovar, ktorý som potrebovala
    • nezistila som

vrele odporúčam

• vyborna komunikacia a velmi rychle dodanie tovaru

• Nasla som to co som hladala a inde nebolo
    • Momentalne ma nic nenapada

Skvely obchod z velni dobrymi produktami odporucam na kazdu prilezitost

• este viac produktov,nenasli sme tam vsetko

dobre doladenie na svadbu,co nam chybalo sme skoro vsetko nasli v tomto obchode,odporucam

• Ako prvou vyhodou je, že si môžte produkt vybrať aj v zľave - oslovili ma produkty svojim peknym vzhľadom - tvorivostou a kombinaciou.
    • Nebudem pisať o slabinach, lebo neni čo ... iba ak by sa dal tovar-produkt objednať aj v hodnote do 5 eur a potvrdilo objednavku ...

Prečo som kupila v tomto obchode produkt-tovar? lebo ma velmi oslovil a pohybujem sa v rôznych obchodov ako bon-prix, blancheporte, klingel, sashe.sk, vypredaj24.sk a hlavnou vyhodou v tom obchode je , že po vzajomnej komunikacii sa da dohodnuť o odoslani balička-objednavky - (nakolko ak ste mimo domova produkt sa vam pači a je možnosť ta rezervacia po potvredni objednavky a určite datum odoslania - to sa velmi ceni)a tie obchody čo som tu napisala jedine ak v sashe.sk to neumožňuju .

• rýchlosť spracovania objednávky
    • komunikácia so zákazníkom

Trochu mi domotali dodaciu adresu, prehodili ju s fakturacnou. Ako som to zistil, napisal som mail, aby spravili napravu. Boli velmi ochotny a min. 3x mi este volali a ospravedlnovali sa, ze to domotali :). Tovar prisiel v stanoveny datum, takze som velmi spokojny.

• Prehľadnosť
    • Zaujali ma lodičky, potrbivala som niečo také a nikde som to nevedela nájsť. Náhodou som sa ku nim dostala.

Našla som tam niečo, čo som hľadala.

Dodacia doba tovaru je cca 2 týždne, no nečakala som ani týždeň, čo ma veľmi tešilo.
    Odporúčam tento obchod.

Skvelý výber.

• Cenova dostupnost
    • Ziadne

Rozmanity vyber tovaru a dostupna cena

komunikácia s obchodom bola velmi rychla a perfektná, takú dobrú skúsenost nemám este ziadnym obchodom. objednanym tovarom som nadmierne spokojná