Spartoo.sk

568 recenzií z celkového počtu 1586 hodnotení

• 99 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 4,4 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod Spartoo.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie Spartoo.sk

Pridané: 22. augusta 2016

• jednoduchá možnosť vrátiť tovar

odporúčam

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Ďakujeme a tešíme sa na Vás nabudúce na www.spartoo.sk!

EMMT

Pridané: 20. augusta 2016

• Mohla som kupit specialnu bezecku obuv, ktora sa bezne na SK nepredava a ako bonus bola k tomu vyhodna cena.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Ďakujeme a tešíme sa na Vás nabudúce!

Lubino

Pridané: 20. augusta 2016

• Dĺžka dodacej doby. Poznám obchody, kde zásielku doručia do 24 hodín. Na tieto tenisky som musel čakať vyše týždňa.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, dĺžky doručovacích lehôt sú uvedené na našich stránkach vo Všeobecných obchodných podmienkach a tiež pri zadávaní objednávky. Naše sklady sa nachádzajú vo Francúzsku, keďže sme francúzskou firmou, čo vysvetľuje dĺžku doručovacej lehoty. Pokiaľ má Zákazník záujem o rýchle doručenie tovaru, je mu k dispozícii služba UPS Expres s doručením do 2 pracovných dní od zadania objednávky.

• široký sortiment
  • asi žiadne

rýchle bezproblémové dodanie bez poplatku za dovoz

Ďakujeme!

Lucia

Pridané: 19. augusta 2016

• komunikácia so zákazníkom a prehľad o zásielke.
  • veľké plus, zdarma preprava
  • zatiaľ žiadne, možno keby bola trochu kratšia doba prepravy.

spoľahlivý, výhodný, veľmi dobré možnosti pre sledovanie zásielky po prihlásení sa.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Ďakujeme za Vašu reakciu a tešíme sa, že ste spokojná s našimi službami.

Martin

• velky vyber
  • dlzka dodania
  • priplatok 5 eur za dobierku

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, dĺžka dodania je garantovaná do 7 pracovných dní od zadania objednávky. Vo veľkej časti prípadov však tovar dorazí ešte skôr. Naše sklady sa nachádzajú vo Francúzsku, čo vysvetľuje dĺžku lehoty dodania. V prípade, že by ste za tovar zaplatili priamo na stránke platobnou kartou, neplatíte žiadne poplatky za platbu na dobierku. Tešíme sa na Vás nabudúce na www.spartoo.sk!

Pridané: 15. augusta 2016

• široký sortiment rôznych značiek
  • bezplatná doprava a vrátenie tovaru

Celkovo spokojnosť, kúpila som presne to, čo som potrebovala a čo som nevedela zohnať inde.
Jeden pár topánok som posielala naspäť, keďže nesedeli. Ihneď po doručení balíka mi prišiel potvrdzujúci e-mail s akceptáciou vráteného tovaru a s informáciou, že peniaze budú vrátené na účet v priebehu pár dní.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Ďakujeme a tešíme sa na Vás na nabudúce na www.spartoo.sk!

elena

Pridané: 15. augusta 2016

• neviem
  • ma velmi drahe produkty

ak by som nasla lacnejsie produkty co som kupovala urcite by som ich take drahe nekupila u vas,mate pekne veci ale ceny pre dôchodcu su astronovmicky vysoke tak ze ak mi chcete poskytnut zlavu tak mi ju môzete poslat aj tych 5eur co ste mi slubili pri buducom nakupe

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, pani Elena, teší nás, že ste na našej stránky našli produkty, ktoré ste inde nenašli. Zľavu 5 eur, ktorú ste od nás obdržali, môžete použiť pri Vašom ďalšom nákupe na našej stránke.
Želáme Vám všetko dobré!

Pridané: 14. augusta 2016

• ze mam velkost nohy 41 a mnohe topanky vo vacsom cisle nie su, najma francuzske

Reakcia obchodu Spartoo.sk

na našej stránke ponúkame výber z veľkého množstva dámskych topánok vo veľkostiach 41 a 42. Je pravdou, že niektoré francúzske značky nevyrábajú topánky v nadmerných veľkostiach, na našej stránke však myslíme aj na ženy s väčšími veľkosťami chodidla, ktoré rady nosia pekné a moderné topánky a prispôsobili sme tomu našu ponuku. Veríme, že nabudúce si u nás určite vyberiete a želáme pekný deň!

Saffron

Pridané: 14. augusta 2016

• naozaj široký sortiment predmetného tovaru, tovar zodpovedá popisu a farbe prezentovaného výrobku.Poskytuje informáciu o dodatočnej dostupnosti, s čím som sa doposiaľ nestretla
  • nezaregistrovala som zatiaľ

spoľahlivý obchod,s krátkou dodacou lehotou, ktorý si neučtuje poštovné a balné. Výrobok presne zodpovedá tovaru, ktorý je vystavovaný na stránke. Veľkosť (topánky)presne sadne.Balík bol doručený v dokonalom stave

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Ďakujeme za hodnotenie a želáme všetko dobré!

Zobrazujem 551 - 560 zo 568 recenzií 1...53 54 55 [ 56 ] 57