Práve prebiehajú Dni dopravy zdarma. Nakúpte za viac ako 15 € v e-shopoch označených ikonou a za dopravu neplatíte.

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 2 mesiacmi

S touto objednávkou som spokojná, aj prišla rýchlo.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Teší nás, že ste s objednávkou a rýchlosťou doručenia boli spokojná. Na základe hodnotenia 80% však vidím, že spokojnosť nebolá úplna. Ak máte akékoľvek otázky alebo podnety, neváhajte nás kontaktovať na adriana@spartoo.sk.

• Široký výber značkového tovaru
    • Pri poslednej objednávke som ostal sklamaný,že mi bol doručený tovar vyrobený v Číne,a strašne smrdí.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň. Je mi ľúto, že s objednávkou nie ste spokojný. Áno, značka Jim Rickey má, tak ako mnohé iné svetové značky, výrobu aj v Číne. Produkt môžte samozrejme bezplatne do 30 dní vrátiť. Požiadavku si prosím zadajte priamo cez Zákaznícky účet. S vrátením Vám radi pomôžeme na adriana@spartoo.sk.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie.

Určite sa oplatí vyskúšať. :-) Ja som veľmi spokojná

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom na spartoo.sk spokojná a ďakujeme Vám za odporúčanie.

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 2 mesiacmi

Tovar mi bol doručený avšak úplne v inej farbe,než akú som si objednala. miesto ružovej mi prišla hnedozlatá. Kedže som sama a dôchodkyňa,nemám tlačiareň,takže som ani nemala možnosť vytlačiť si príslušný papier,aby som tovar vrátila späť. Nabudúce si rozmyslím objednávať tovar,pre mňa s komplikovanou reklamáciou.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, je mi ľúto, že tovar nesplnil Vaše požiadavky. Produkty fotíme vo vlastnom fotoštúdiu a snažíme sa, aby fotografie čo najlepšie zodpovedali skutočnej farebnosti. Farbenosť produktu však závisí aj od nastavenia monitoru. Ak o produkt nemáte záujem, s vrátením Vám radi pomôžeme, neváhajte nás kontaktovať na adriana@spartoo.sk. Proces vrátenia je zabezpečený prostredníctvom etikety, ktorá je predplatená (vrátenie späť do francúzskeho skladu prostredníctvom kuriéra je teda bezplatné). Etiketu Vám môžme samozrejme v prípade potreby zaslať už vytlačenú poštou.

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 2 mesiacmi

• Objednané tenisky converse, tovar prišiel v poriadku do týždňa lenže po rozbaleni som zistil že tenisky nemajú identický tvar, ľavá tenisová bola v oblasti päty nizsia, širšia a znak výrobcu bol väčší ako pravej tenisiek plus bol na krivo

Cez e-shop spartoo som objednával prvý krat. Všetko vyzeralo byť v najlepšom poriadku, stranka je prehľadná, na výber je veľké množstvo tovaru,navyse po zaregistrovaní sa ponúkajú možnosť získať nejakú tú zľavu a vybraný produkt. O to väčšie bol moje prekvapenie resp sklamanie keď so tovar rozbalil. Každá z tenisiek ľavá aj práva mali uplne odlišný tvár a tenisky išli obratom na reklamáciu. Už je to vyse týždňa a stále som nedostal e-mail o stave reklamácie. Je viac než isté že cez e-shop spartoo.Sk už nikdy nič objednať nebudem.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň, je mi veľmi ľúto, že ste mal s objednávkou takéto nepríjemnosti. Zaslali sme Vám už nový tovar a taktiež sme Vám na mail poslali ako ospravedlnenie zľavový kupón. Verím, že nová objednávka bude tentokrát v poriaku. V prípade, že s produktom nebudete spokojný, môžete ho do 30 dní zadarmo vrátiť.

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 2 mesiacmi

• všetko bolo ako má byť

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Teší náš, že všetko prebehlo v poriadku.

Rychly a spolahlivy

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Sme radi, že nákup na spartoo.sk prebehol v poriadku. Tešíme sa aj na ďalšiu spoluprácu.

• rychly, spolahlivy

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Veľmi pekne ďakujeme za hodnotenie.

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 2 mesiacmi

Nemala som problém s objednávkou, dodaním, tovar v poriadku.

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 2 mesiacmi

• tovar, ktorý nie je bežne dostupný v obchode
    • kvalita

celková spokojnosť

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Sme radi, že ste s našim sortimentom spokojná. Ponúkame skutočne aj naše exkluzívne značky, ktoré inde nenájdete. Ponuku sa snažíme taktiež denne rozširovať o nové zaujímavé kúsky.

• Skvela komunikacia, expresne dorucenie

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Sme radi, že tovar bol dodaný načas.

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 2 mesiacmi

Velmi dobra komunikacia, rychle dorucenie

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Veľmi nás teší Vaša pozitívna reakcia, veríme, že naša spolupráca bude pokračovať aj v budúcnosti.

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 5 mesiacmi

• Spoľahlivý

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 2 mesiacmi

• rýchle vybavenie, možnosť vrátenia tovaru bez platenia poštovného

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Veľmi pekne ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie.

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 2 mesiacmi

S portálom Spartoo.sk som bola dlho maximálne spokojná. Posledný nákup všetko zmenil. Jednak ma predmetný produkt sklamal - nezodpovedal popisu. Uvádza sa, že čižmičky sú z kože , zabudli však dodať, že z brúsenej, čo je vzhľadom na sezónu a ošetrovanie dosť podstatný fakt. Ozdobný prvok je prišitý inak ako na vyobrazení, čo v jeho neprospech, mení vzhľad tovaru a navyše nesadla ani odporúčaná veľkosť. Čo ma ale skutočne zarazilo, bola neprofesionálna odpoveď pracovníčky zákazníckeho centra. Obrátila som sa na ňu kôli nsprávnemu tf. číslu, ktoré firma uvádza ako moje kontaktné číslo pre UPC, v súvislosti s čím mám potom problémy s doručením balíka. Jej odpoveď znela, že je pravda, že v registrácii mám uvedené správne číslo, a tak netuší odkiaľ má UPC nesprávne číslo a bodka. Žiaden pokus dať veci do poriadku.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Dobrý deň. Veľmi nás mrzí, že s poslednou objednávkou ste neboli taká spokojná, ako s nákupmi v minulosti. Tovar môžete samozrejme do 30 dní zadarmo vrátiť a vrátime Vám peniaze. Čo sa týka prepravnej spoločnosti UPS, veľmi sa ospravedlňujeme za ich konanie. Z našej strany sme poskytli len telefónne číslo na mobil, ktoré ste nám uviedla pri registrácii (iný kontakt na Vás nemáme). V databáze prepravnej spoločnosti UPS bolo pravdepodobne na Vaše meno uvedené aj telefónne číslo na pevnú linku, na ktorom Vás kuriér UPS kontaktoval. Mrzí nás, že tým vznikli takéto komplikácie pri doručení balíka. Ako ospravedlnenie Vám chceme ponúknuť kupón na zľavu na ďalší nákup na našich stránkach, ktorý sme Vám zaslali na mail a nájdete ho taktiež vo Vašom Zákazníckom účte.

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 2 mesiacmi

• Ja som velmi spokojna , len to s touto topankov nevyšlo, lebo sa mi pačila a bola skrasna na panov a nie na ženy:)
    • pekna , kvalitna
    • kožena
    • a už ma nebaví ten robot , ktoremu píšem:)
    • nadherná
    • ešte viac.)
    • robí si snad srandu:)
    • asi chce , aby som pisala do nekonečna:)
    • už to nie je sranda:(
    • a
    • mmm

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 2 mesiacmi

Je tu veľmi dobrý výber módnej obuvi.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Teší nás, že ste s našim výberom spokojná. Ponuku sa snažíme každý deň rozširovať o nové zaujímavé produkty.

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 2 mesiacmi

spoľahlivý e-shop s kvalitnými produktami, s úžasnou rýchlosťou doručovania tovaru, s perfektne zabaleným tovarom a spôsobom logistiky

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Veľmi pekne ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, tešíme sa aj na ďalšiu spoluprácu.

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 2 mesiacmi

Tovar mi bol doručený v poriadku, s tenistami som spokojná.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Sme veľmi radi, že ste s topánkami spokojná, veríme, že Vám budú dlho slúžiť.