Práve prebiehajú Dni dopravy zdarma. Nakúpte za viac ako 15 € v e-shopoch označených ikonou a za dopravu neplatíte.

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 1 mesiacom

• rýchle skompletizovanie objednávky a tiež doručenie dobrá spolupráca

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Veľmi pekne ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie.

Maximálna spokojnosť

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Teší nás Vaša spokojnosť s nákupom na spartoo.sk. Ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie.

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 1 mesiacom

Obchod je super, hlavne rýchlosť dodania a bezproblémová doprava :-)

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Veľmi nás teší, že tovar bol dodaný v poriadku a v stanovenom termíne.

• Spoľahlivosť, komunikatívnosť, dobré ceny

S nákupom som spokojný, splnil moje očakávanie. Komunikáciu s obchodom hodnotím ako veľmi dobrú.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Veľmi pekne ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, sme radi, že ste bol s priebehom nákupu a našimi službami spokojný.

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 1 mesiacom

Rýchlosť vybavenia požiadavky, kvalitný tovar, bezplatné vrátenie alebo výmena.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Veľmi pekne ďakujeme za Vašu pozitívnu spätnú väzbu.

• veľmi pohodlné nakupovanie

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Teší nás, že nákup na spartoo.sk považujete za pohodlný. Tešíme sa aj na ďalšiu spoluprácu.

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 2 mesiacmi

som spokojná, dobrý výber, kvalita, značky, cena, dodávka aj vrátenie tovaru.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom na spartoo.sk spokojná. Tešíme sa aj na ďalšiu spoluprácu.

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 1 mesiacom

• veľmi rýchle kvalitné doručenie

Ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 1 mesiacom

• Rychlost dodania, komunikacia, bezplatne vratenie tovaru, rychle vratenie penazi

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Veľmi pekne ďakujeme za Váš názor.

• dlhá dodacia lehota

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Objednávky odosielame najneskôr na druhý pracovný deň po ich vytvorení. Pretože je však náš sklad situovaný vo Francúzsku, dodacia doba je prirodzene dlhšia. Garantujeme dodanie do 7 pracovných dní od vytvorenia objednávky. Tak ako vo Vašom prípade, však väčšinou objednávka príde ešte skôr, do týždňa.

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 1 mesiacom

• Zlavove kupony sa dali kombinovať.

Bez kuponov by som zvazoval nakup nakolko su ceny ako v beznych obchodoch a na inych eshopoch.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Ceny sa odvíjajú na základe cien dodávateľov. Aj napriek tomu, že tovar odosielame z Francúzska, ale na rozdiel od iných eshopov ponúkame dopravu zadarmo. Klientom, ktorí sú registrovaní ponúkame aj spomínané kupóny, v priebehu roka organizujeme tiež rozličné výpredaje, takže je možné na našich stránkach získať zaujímavé kúsky za skutočne lákavé ceny. Taktiež ponúkame exkluzívne značky, ktoré na iných eshopoch nenájdete.

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 2 mesiacmi

kedze nemam cas na kamenne obchody, vacsinou vyuzivam na nakup zaujimavych obleceni a topanok online shopy

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Sme radi, že ste si z našej ponuky vybrali. Rozširujeme ju každý deň o nové zaujímavé kúsky.

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 2 mesiacmi

• Rýchle reakcie, zdarma rýchla výmena mnou nesprávne zvolenej veľkosti obuvi.

Maximálna spokojnosť. Tovar prišiel v poriadku, zodpovedal fotografiám a bol mi rýchlo bezplatne vymenený, keďže nám nesedela úplne veľkosť.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Veľmi pekne ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie. Sme radi, že výmena prebehla úspešne a veríme, že topánky budú dlho a dobre slúžiť.

velmi spokojná

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Aj my sme veľmi spokojní, že nákup prebehol v poriadku, tešíme sa aj na ďalšiu spoluprácu.

• Skvele ceny
    • Rychle dorucenie
    • Doprava zdarma

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Veľmi pekne Vám ďakujeme za pozitívne hodnotenie, sme radi, že ste boli s nákupom a službami spokojná

Super

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Veľmi pekne ďakujeme za Vašu spätnú väzbu.

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 2 mesiacmi

• nákup v pohodlí domova

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Ďakujeme na Váš názor. Našim cieľom je skutočne zabezpečiť pohodlný nákup topánok, aj z domu.

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 2 mesiacmi

Výhodou je doručenie do domu.

Nevýhodou je, že tovar mnohokrát na obrázku vyzerá ináč ako v skutočnosti. Posledná objednávka obsahovala polokozačky deklarované v e schope ako kožený zvršok, čo vôbec nebola skutočnosť.. Je to syntetika.

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Veľmi sa ospravedlňujeme za nepríjemnosti spojené s Vašou poslednou objednávkou. Peniaze Vám za tovar samozrejme vrátime. Zároveň ďakujeme za upozornenie na nesprávny údaj, ktorý nám poskytol dodávateľ.

• nakúpil v obchode Spartoo.sk pred 2 mesiacmi

• pohodlne a spokojny nakup

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Teší nás, že ste s nákupom boli spokojná.

• Promtnosť, rýchlosť vybavenia

Reakcia obchodu Spartoo.sk

Ďakujeme za Váš názor, tešíme sa aj na ďalšiu spoluprácu.