• Telová voda Kay Lime Citron nemá uvedené zloženie. Mala som alergickú reakciu na pokožke a neviem identifikovať či tam bola zlozka ktorá mi to mohla spôsobiť.

Reakcia obchodu SPA CEYLON Slovakia

Vo vašej objednávke evidujeme deodorant Kay Lime Citron (nie telovú/toaletnú vodu) a telový sprej Frangipani Paradise, kde na oboch výrobkoch nájdete kompletné zloženie (Ingredients) priamo na obale a viete si pozrieť, či ste alergická na niektorú z ich zložiek. Oba výrobky sa nesmú používať na podráždenú pokožku, ani priamo po holení.

• Úžasné produkty krásne voňajú a hlavne sú kvalitné a prírodné, nedám na ne dopustiť. Stále sa vraciam a postupne skúšam nový tovar.
    • Komunikácia zamestnancov či už v kamennej predajni alebo na e shope je nadštandardná. Sú milí a ústretoví, radi a ochotne poradia vo všetkom.
    • Dodanie veľmi rýchle.
    • Žiadna nie je.

Rada si kupujem ich výrobky a aj naďalej budem❤️.

• Komunikácia a eshop na jednotku

Veľká spokojnosť, produkty ako aj komunikácia s obchodom na vysokej úrovni. Odporúčam každému kto má rád prírodnú vysoko kvalitnú kozmetiku aj pre problémovú pokožku.

• Luxusní zboží, které jsme objevili původně na Sri Lance a jsme rádi, že se dá objednat v Evropě. S nákupem proběhlo zatím vždy vše v pořádku.

Nakup v Spa Ceylon je jednoduchy a velmi vonavy
    Po nedoruceni zasielky kurierom vsetko vybavila k mojej velkej spokojnosti pani manazerka a poslala mi moju vonavu delivery este raz, za co som jej velmi vdacna

Promtnosť dodania tovaru.

• Som spokojná s voňavkami, ktoré som si objednala. Som rada za rýchle vybavenie a doručenie tovaru. V tento týždeň, pravdepodobne v stredu si objednám od Vás ďalšie voňavky. Verím, že mi budú doručené v piatok, pretože na ďalší celý týždeň nebudem doma. A nemá mi kto prevziať dobierku. Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov. Chlebničanová, Kriváň

Veľmi rýchle doručenie

Rychlo vybavene, starostlivo zabalene, produkty krasne vonaju a balenie je doslova ako darcek. Potesi aj narocnych. Za mna maximalna spokojnost.

Úžasné a krásne voňavé produkty :)

Nadmieru som spokojná,okamžitá reakcia,ustretovy a mily pristup,keď mi neprešla platba,iniciatívne mi upravili objednávku a spôsob platby..ešte eaz ďakujem,odporúčam na 100%! Rychle dodanie,Produkty nádherne vyzerajúce,vonavucke,balenie krásne! Účinky môžem hodnotiť až na budúce..

Ďakujem za veľmi milú komunikáciu a ochotu pri výbere vhodných produktovveľmi rýchle doručenie,už teraz sa teším na ďalší nákup

• Siroky vyber

Spokojnost

Zboží není vhodné k dlouhé přepravě. Balení přišlo poškozené, víčka krabiček narezlá, uvnitř papírový obal ve 13 případech z 15 roztržený. Zakoupila jsem jako dárky a budu to muset celé nějak jinak zabalit.

• Bezchybny a promptny proklientsky pristup

Zhanala som krem ktory nebol na eshope tak som napisala na chat. Okamzite mi odpisali a krem stiahli z kamennej predajne aby som si ho mohla kupit. Uzasna kaminikacia, neskuzocne prijemna a ustretova pani. Tento obchod odporucam vsetkymi desiatimi

• Rýchle vybavenie a doručenie objednávky

Rychlé doručení, zásilka byla v pořádku.

• Rychle vybavenie.

Zatial vysoka kvalita produktov.

• pomer cena/kvalita/objem je splnená na 100%
    • výrobky sú úžasné, voňavé, kvalitné, vysledok sa dostavuje do 2 týždňov, proti suchej pokožke okamžite
    • nádherné balenia, vhodné ja ako veľmi luxusné darčeky
    • každý si nájde to svoje, ponuka je široká
    • výrobky sú univerzálne, môžu mať viac využití

Spočiatku som mala pocit, že ceny sú vyššie, ale potom som zistila, že napr. krém 100g mi vydrží dlhšie ako 2 alebo 3 balenia bežných krémov, takže vlastne cena je o 50% lepšia ako pri výrobkoch v drogériách. Tým že sú výrobky vhodné na viacero použití, stačí mi teraz menej kozmetiky, takže najväčšia výhoda je úspora a kvalita výrobkov. A ich používanie je naozaj ako SPA, prekrásna vôňa, obal, naozaj pridaná hodnota. Tiež sa mi páči recyklačný program (vrátenie plastových obalov = zľava). Oplatí sa pozrieť na @spaceylonslovakia a #lubimspaceylon

Neskutočná ochota poradiť, vysoká profesionalita

Reakcia obchodu SPA CEYLON Slovakia

Ďakujeme za krásnu pochvalu. Veľmi si ju vážime a sme zároveň aj veľmi radi, že ste s našimi službami a poradenstvom spokojná. Snažíme sa byť čo najviac nápomocní a poradiť podľa individuálnych potrieb našich zákazníkov a sme radi, keď od vás vieme, že sa nám to darí.