vsetko podla poziadaviek, bola som spokojna

Vsetko bolo v poriadku len kvoli jednej objednavke mi prislo 5mailov..akoby sa to nedalo zhrnut do jedneho dvoch..a dalsia vec, objednavam v obchode pravidelne a clovek nedostane ziadnu zlavu..kupon a pod.

Reakcia obchodu sosovky-online.sk

ďakujeme Vám za recenziu. Našli sme si v systéme objednávku, na ktorú reagujete.
    Štandardne posielame e-maily, ktoré signalizujú akúkoľvek zmenu v objednávke. Štandardne je to "Potvrdenie prijatia objednávky", "Infomácie o prijatej platbe", "Súčasný stav objednávky: Odoslané" a pod.
    U Vás evidujeme práve tieto 3 e-maily, ktoré sa vzťahujú priamo k objednávke. V ten istý deň, bezprostredne pred objednávkou, evidujeme ešte jeden e-mail "resetovanie hesla".
    Ďalšia vec, ktorú spomínate je, že aj napriek pravidelným nákupom nedostanete zľavu alebo kupón. Je to preto, že nemáme žiaden vernostný program. Každý mesiac, ale máme zaujímavé akcie, o ktorých inforumujeme formou e-mailu alebo na banneroch e-shopu.
    Pekný deň.

• rychle dorucenie, maximalna spokojnost

• velmi dobra cena za roztok, cena sa dala skombinovat so zlavou 5€.

Mala som velmi dobru skusenost. Dakujem

• veľký výber tovaru
    • dobré ceny
    • rýchle doručenie

Už po niekoľký krát urobený nákup v tomto e-shope a opäť spokojnosť. Rýchle spracovanie objednávky a kvalitný tovar.

• Tovar si môžem vyzdvihnúť tam, kde mi to pasuje.

výborná komunikácia

• rýchla reakcia aj dorucenie

• Velky vyber
    • rychle dorucenie
    • Obal na sosovky mi prisiel osuchany:-(((

Reakcia obchodu sosovky-online.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za recenziu. Teší nás, že kladne hodnotíte široký výber a rýchle doručenie. Zároveň nás veľmi mrzí, že škatuľka od kontaktných šošoviek Vám prišla deformovaná. Ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Pekný deň.

• rýchlosť

• dobrá cena a rýchle dodanie tovaru

• Rychle dodanie

Rychlost a spolahlivost

• výborná komunikácia

rýchle doručenie

• doručené včas

• Široký výber

• výhodné ceny, rýchle dodanie

• Bezkonkurenčné ceny
    • Výhodné akciové balíčky

Vždy som spokojná ale tento krát mi prišiel balík v ,ktorom boli šošovkové krabičky dosť pokrčené a zničené, šošovky boli ale našťastie v poriadku

ďakujeme za hodnotenie.
    Veľmi sa ospravedlňujeme za nedostatok. Tovar vždy posielame v 100% stave, takže k poškodeniu škatuliek pravdepodobne došlo počas prepravy. Ako ospravedlnenie a kompenzáciu Vám na zákaznícky účet pripisujeme malý darček.
    Keby sme pre Vás mohli urobiť čokoľvek ďalšie, kontaktujte prosím náš zákaznícky servis. Prajeme Vám pekný deň.