• zavádzanie zákazníka, nakoľko píšu v e-shope skladom a tovar už vyše mesiaca ešte stále nedorazil.

Reakcia obchodu solnadzlato

Jedná sa o germicídne žiariče, po ktorých je v súčasnosti obrovský dopyt a prioritne sme museli vybavovať objednávky pre ambulancie a inštitúcie. Za nesprávnu informáciu pri výrobku sa ospravedlňujeme, pričom v kategórii produktu uvádzame dlhšie čakacie doby, ktoré asi unikli Vašej pozornosti. Váš prípad sme s Vami viackrát telefonicky komunikovali, pričom sme z telefonátov pochopili, že akceptujete problémy súvisiace so súčasnou krízovou situáciou a dlhšími čakacími lehotami. Na vybavení Vašej objednávky urgentne pracujeme a ospravedlňujeme sa za komunikačné nedorozumenie a dlhšiu čakaciu dobu.

už roky si kupujem soľ z mŕtveho mora,ale KAWAR tentokrát som nenašla
    značku Kawar a tak som si kúpila dve 25kg vrecia soli z mŕtveho mora z tejto firmy.Soľ nieje podľa mojich predstáv, mala by byť lacnejšia.

Reakcia obchodu solnadzlato

Dobrý deň. Je nám ľúto, že soľ nesplnila Vaše očakávania. Je pravda, že soľ z nášho eshopu nie je Vami spomínaná značka, kvalitou a zložením je však takmer identická. Keďže sa jedná o minerálnu prírodnú soľ, zloženie minerálov sa môže v každej šarži mierne líšiť, preto napr. sfarbenie alebo jemné odtiene kryštálov môže závisieť od konkrétneho zloženia. Tiež veľkosti kryštálov a obsah vody môžu jemne kolísať v jednotlivých dodávkach. Veríme, že v konečnom dôsledku Vám soľ prinesie všetky benefity, ktoré k uvedenej soli patria.

Kupovala som jedlu sol a prisla mi nejedla

Reakcia obchodu solnadzlato

V zmysle Vašej reakcie sme overili Vašu objednávku a zistili sme, že produkt, ktorý ste si objednávali, nie je zaradený medzi potravinové. Prosím skontrolujte si v zmysle vašej objednávky daný produkt, aby ste sa presvedčili, že Vami objednaný tovar nepatril do kategórie jedlých kuchynských solí. V prípade nejasností alebo pochybností sme samozrejme otvorení Váš podnet aj osobne konzultovať. Ďakujeme za pochopenie. Tím HUMAN PRO.

• Vysoké poštovné.

Dobrý deň,objednala som si himalajsku soľ Naturganik a poslali ste mi Biorganik,takú som nechcela a Vaša pracovníčka ma ubezpečovala ,že mi posiela Naturganik a že ma na ňu certifikat.

Reakcia obchodu solnadzlato

Vážená pani J. Nebránime sa kritike, ale Vaše hodnotenie je úplne bezpredmetné, keďže tovar, ktorý ste síce u nás objednali, ale v zmysle telefonátu ste objednávku aj zrušili. Z eshopu www.solnadzlato.sk Vám nebol odoslaný žiadny tovar, preto Vaše hodnotenie je bezpredmetné a ak ste podobný tovar dostali, musel sa týkať iného obchodu. Pred hodnotením sa presvedčte, na koho ho píšete! Ďakujeme za pochopenie. Tím HUMAN PRO.