Reakcia obchodu snycentrum

Dobrý deň, Milan,
    veľmi nás teší Vaša spokojnosť s našim internetovým obchodom. Je to pre nás veľká motivácia. Všetko dobré Vám želá SnyCentrum

• rýchlosť

Reakcia obchodu snycentrum

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie. Dúfame, že budete v našom internetovom obchode kupovať aj naďalej.
    S pozdravom SnyCentrum

• doprava zdarma
    • kurier by mohol oznámiť aspn približnú hodinu doručenia tovaru

spokojnosť

• Dobrá cena tovaru.
    • Cena dopravy: 1€ kurierom dobierka a nič viac.
    • Nedôsledný popis výrobku, ktorý som kupoval. Dôsledný popis som musel získať z iného zdroja.

Potešilo ma, že pri preberaní tovaru som platil kuriérovi iba cenu tovaru, napriek tomu že v potvrdení objednávky poslanej e-mailom bola aj cena dopravy 1€.
    Obchod odporúčam ostatným.

• Rýchlo bez návštev v obchodoch.
    • V prípade poruchy musím posielať späť poštou.

NA stránke bolo uvedené že majú skladom.
    Po objednaní mi prišiel e-mail že nemajú anevedia kedy budú mať.

• výhody, že sú pružný,zásielka zaslaná na dohodnuté miesto na prevzatie.

som veľmi spokojná

• objednala som tovar ktory bol podla udaja na stranke "skladom", tovar vsak vobec skladom nemali, stale cakam uz 10 dni, uvazujem o zruseni objednavky
    • komunikacia ziadna, iba ked sa dozadujem informacie ja, ziadne telefonicke kontakty na shop

vyberte si iny shop

• profesionálny prístup a flexibilita obchodu

• Surne som si potreboval objednat vysielacky. V stredu som vlozil objednavku s tym, ze objednavka musi byt najprv potvrdena obchodom, potom opat mnou a az potom mi zaslu tovar. Cakal som, cakal, no stale nic. Nakoniec mi prisiel v pondelok, teda na 6. den od stredy, kedy som vlozil objednavku, email s nasledovnym textom:
    • "V prílohe Vám posielam prevodovú fa. Ako náhle nám platba nabehne, budeme Vás informovať, a tovar Vám bude doručení až po úhrade!"
    • Ziadny vysvetlenie, ospravedlnenie, nic. A co dalej, mal som zaplatit fakturu, cakat, kym im nabehnu peniaze, hned potom zasielku vyslu s kurierom a dalsi den mi to malo byt dorucene.
    • To znamena, ze ak by som ju bol zaplatil v pondelok, v utorok by im mozno prisli peniaze a v stredu by som mozno mal moj produkt, teda o 7 dni od objednavky. Subovane 2 dni sa teda neuskutocnili.
    • Nahnevany som si objednal vysielacky z alzy o par eur drahsie (ten isty typ) a na druhy den som ich mal v ruke.

• široký výber, prehľadnosť,výhodná cena tovaru

široký výber tovaru, prehľadné web stránky s ponukou tovaru, výhodná cena , kvalitná komunikácia

• žiadne ,poznám lepšie obchody v tomto som sa sekla
    • nekomunikatívnosť

nenakupujte v tomto obchode

• - vyberiem si farbu tovaru, ktorý sa mi hodí
    • - doručenie až domov - nemusím strácať čas

- tento obchod je dôveryhodný, seriózne jednanie a dodržanie daného slova zo strany zamestnancov obchodu

- určite obchod odporúčam

• trochu dlhšia dodacia doba

treba si kapsuly objednať tak, aby ste mali zásobu aj keď dodacia doba bude trochu dlhšia

• najnižšia cena
    • tovar bol skladom
    • dcéra väčšieho e-shopu
    • trochu obtažne vyhľadávanie, ale keď viem, čo hľadám, tak je to ľahšie

• široký výber tovaru za vynikajúce ceny

tovar za vynikajúce ceny
    široký výber
    odporúčam

chladnička prišla, rozmery a parametre sedeli, ale bola to uplne ina znacka...

Dobre ceny, rychle dorucenie...odporucam :-)

• Bežný e-shop
    • nezistené

Objednal som,bol som informovaný o priebehu
    objednávky,tovar som dostal v poriadku.

• Štandardný obchod. Cena v danom prípade bola asi o 10% lepšia ako konkurenčné obchody. Nákup prebehol bez problémov.
    • Nebola možná platba kreditnou kartou on-line. Musíte urobiť platbu prevodom, alebo na dobierku, čo oneskorý nákup, alebo ho predraží.

Až na tú nemožnosť platby on-line (VISA, Master-card) to bolo v poriadku.