Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• nakúpil v obchode SmileToday pred 3 týždňami

• mali tovar ktorý som inde nemohla zohnať
    • všetko bezproblémovo prebehlo
  • nakúpil v obchode SmileToday pred 1 mesiacom

Rýchle dodanie skvelý darček,ktorý poteší a je užitočný

Reakcia obchodu SmileToday

Ďakujeme veľmi pekne a tešíme sa spokojnosti zákazníka :-)

• nakúpil v obchode SmileToday pred 3 mesiacmi

Tovar som objednala pred dvoma tyzdnami a zatial mi nebol doruceny

Reakcia obchodu SmileToday

Ďakujeme za reakciu a mrzí nás problém s týmto tovarom.

Objednávka bola vytvorená na produkt, pri ktorom je uvedené dodanie 10-14 dní. Dodávateľ garantuje dostupnosť tovaru, ktorý je uvedený v našom e-shope, občas sa žiaľ stane, že to tak nie je z dôvodu veľkého počtu objednávok online.

Uvedený tovar u dodávateľa nebol v čase objednania dostupný a preto sa jeho dodanie predĺžilo o cca 10 dní.
    Tovar sa medzičasom už podarilo objednať a zákazníkovi ďakujeme za jeho trpezlivosť.

• nakúpil v obchode SmileToday pred 3 mesiacmi

Nakupoval som prvý krát.Žiaľ balík vykazoval známky otvorenia, kartónova krabica bola v spodnej časti deravá. Lepiaca páska, ktorá slúžila ako plomba sa ľahko odliepala. Tovar ako taký bol v poriadku, nemal som ho dôvod reklamovať. Skôr to mohla byť prepravná spoločnosť, napokon balík prešiel mnohými rukami. Treba si na takéto veci dávať pozor, preto vašu spoločnosť nechcem obviňovať. Berte to ako feedback do budúcna;). Pekný deň

Reakcia obchodu SmileToday

Ďakujeme za Vašu reakciu, samozrejme nás zaujíma aj táto stránka veci.
    Je viac než isté, že balík v takomto stave neopustil náš sklad, preto uznávame, že mohlo k poškodeniu balenia dôjsť pri preprave. Keďže sa zásielky opakovane niekoľkokrát prekladajú z auta do auta, nevieme veľmi zabrániť takýmto situáciám.
    Napriek uvedenému veríme, že inak je tovar v poriadku :-)

• nakúpil v obchode SmileToday pred 5 mesiacmi

Som veľmi spokojná. Tovar v krátkom čase mi bol doručený. Nákupná taška je pekná a zároveň praktická.

Reakcia obchodu SmileToday

Ďakujeme krásne za Váš názor, vážime si to :)

• nakúpil v obchode SmileToday pred 6 mesiacmi

• Chybné ceny

Reakcia obchodu SmileToday

Ospravedlňujeme sa zákazníčke opakovane. V súvislosti s chybnými cenami išlo žiaľ o technický problém, o ktorom boli všetci zákazníci informovaní mailom a zároveň im bol zaslaný aj dotaz či si prajú objednávku ponechať so správnou cenou alebo zrušiť. Objednávka bola zrušená na základe reakcie zákazníka, nie svojvoľne zo strany e-shopu. Technika občas aj zradí a keďže ide o značkový tovar, ceny sa museli samozrejme dať do poriadku v čo najkratšom čase.

• nakúpil v obchode SmileToday pred 6 mesiacmi

• Tovar na objednavku dorazil skoro a v poriadku :)
    • Po kazdnej zmene stavu objednavky notifikacia na mail

Objednavka bola rychlo vybavena. Na ich webe pisali dodanie 5-7 dni( bolo to na objednavku)... objednala som v stredu a v utorok so ho uz mala. Som spokojna, nakupim zas :)

Reakcia obchodu SmileToday

Veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa spokojnosti zákazníka :-)

• nakúpil v obchode SmileToday pred 8 mesiacmi

Tovar prišiel veľmi neskoro, prišiel poškodený.

Reakcia obchodu SmileToday

Mrzí nás táto skúsenosť, nie je bežné aby sviečky prišli v poškodenom stave k zákazníkovi. Ak sa tak stalo, je vždy možnosť reklamácie alebo odstúpenia od zmluvy podľa obchodných podmienok e-shopu.

• nakúpil v obchode SmileToday pred 8 mesiacmi

Na tovar cakam druhy tyzden....

Reakcia obchodu SmileToday

Je nám ľúto, že zákazník to vidí negatívne, ale objednávka zaplatená 31.5. bola expedovaná 8.6..
    Pri objednávaní tovaru bolo uvedené doručenie v rozpätí 5-7 dní, tovar bol expedovaný ihneď po obdržaní od dodávateľa.