Tovar nedodali, nedovoláte sa, nereagujú na email.

• Nemám ani tovar ani peniaze

Tovar som objednala pred dvoma tyzdnami a zatial mi nebol doruceny

Reakcia obchodu SmileToday

Ďakujeme za reakciu a mrzí nás problém s týmto tovarom.

Objednávka bola vytvorená na produkt, pri ktorom je uvedené dodanie 10-14 dní. Dodávateľ garantuje dostupnosť tovaru, ktorý je uvedený v našom e-shope, občas sa žiaľ stane, že to tak nie je z dôvodu veľkého počtu objednávok online.

Uvedený tovar u dodávateľa nebol v čase objednania dostupný a preto sa jeho dodanie predĺžilo o cca 10 dní.
    Tovar sa medzičasom už podarilo objednať a zákazníkovi ďakujeme za jeho trpezlivosť.

• Chybné ceny

Reakcia obchodu SmileToday

Ospravedlňujeme sa zákazníčke opakovane. V súvislosti s chybnými cenami išlo žiaľ o technický problém, o ktorom boli všetci zákazníci informovaní mailom a zároveň im bol zaslaný aj dotaz či si prajú objednávku ponechať so správnou cenou alebo zrušiť. Objednávka bola zrušená na základe reakcie zákazníka, nie svojvoľne zo strany e-shopu. Technika občas aj zradí a keďže ide o značkový tovar, ceny sa museli samozrejme dať do poriadku v čo najkratšom čase.

Tovar prišiel veľmi neskoro, prišiel poškodený.

Reakcia obchodu SmileToday

Mrzí nás táto skúsenosť, nie je bežné aby sviečky prišli v poškodenom stave k zákazníkovi. Ak sa tak stalo, je vždy možnosť reklamácie alebo odstúpenia od zmluvy podľa obchodných podmienok e-shopu.

Na tovar cakam druhy tyzden....

Reakcia obchodu SmileToday

Je nám ľúto, že zákazník to vidí negatívne, ale objednávka zaplatená 31.5. bola expedovaná 8.6..
    Pri objednávaní tovaru bolo uvedené doručenie v rozpätí 5-7 dní, tovar bol expedovaný ihneď po obdržaní od dodávateľa.