• komunikacia je na vysokej urovni
    • informovanost vyborna
    • tovar doruceny do slubeneho terminu
    • mozem jedine a jedine odporucit

Smartobchod

• Dobry prístup zo strany obchodu

Doporucujem

• Profesionalny pristup, super

• Prehľadný eshop
    • Spolahlivosť
    • Výborné ceny
    • Neviem

Tovar mi došiel na čas. O priebehu jeho doručenia som bola celý čas informovaná. Všetky otázky boli zodpovedané v krátkom čase.

Smartobchod

v mojom prípade nešlo vôbec o nový telefón (pozor! šlo o rafinovanú úpravu s novým zabaleným príslušenstvom, krabicou so štítkom so súhlasným IMEI kódom - zrejme prepálený softvér a štítok pôsobiaci ako originál!) našťastie reklamácia a vrátenie peňazí prebehlo rýchlo bez naťahovačiek).

Reakcia obchodu Smartobchod

Dobrý deň, prepáčte ale z Vášho popisu jednoznačne vyplýva, že prijatý smartfón bol v absolútnom poriadku! Neuviedli ste ani jeden pádny dôvod prečo ste ho vrátili a to ani v zmluve o odstúpení. Taktiež nám nie je jasné načo by niekto prepaľoval softvér. Od nášho dodávateľa dostávame len nové telefóny a podľa Vášho popisu sa nejednalo o poškriabaný, rozbalený alebo inak poškodený telefón a preto sa musíme v tomto prípade zastať nášho dodávateľa. Mrzí nás, že ste s nákupom neboli spokojný, ale bez dôkazu nemáme dôvod podniknúť nápravné kroky voči nášmu dodávateľovi.
    S pozdravom,
    Smartobchod

S kúpou tovaru cez Smartobchod mám veľmi dobré skúsenosti. Bola som spokojná s kúpou telefónu veľmi dobrej kvality za super cenu :D

Smartobchod

Som veľmi spokojná, vrelo odporúčam tento obchod. Komunikácia bez problémov, vedia veľmi dobre poradiť. S produktom som veľmi spokojná. A objednávka s dodaním prebehla tiež veľmi rýchlo a bez problémov. Odporúčam na 100%.

Ďakujeme Vám za nákup v našom e-shope. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

s eshopom "Smartobchod" som veľmi spokojný, tovar prišiel načas a v 100 percentnom stave. Tento eshop určite doporúčam.

Ďakujeme Vám za nákup v našom e-shope. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

Smartfone prišiel ako bolo napisane . Všetko v poriadku.

Ďakujeme Vám za nákup v našom e-shope. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

Tovar prišiel rýchlo a vporiadku.

• Dobra komunikacia
    • Prehladny eshop
    • Vyborne ceny
    • Neviem

Jeden z tych eshopov ktore ponukaju kvalitne sluzby. Majitel mi osobne zavolal ked obdrzal tovar. Vrelo odporucam.

Ďakujeme Vám za nákup v našom e-shope. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

Som velmi spokojny, slusna komunikacia a profi pristup. Prehladne a navyse super ceny. Dakujem

Vsetko super..rychle dodanie..zatial spokjnost

• flexibilita
    • rýchla komunikácia
    • dobré ceny
    • prehľadnosť
    • pomoc a ochota s výberom produktu

Pozitívne hodnotím prehľadnosť e-shopu, taktiež zodpovednosť, flexibilitu, rýchle jednanie a dodanie produktu. Oceňujem profesionálne poradenstvo pri výbere produktu.

Reakcia obchodu Smartobchod

Ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie, dúfame, že Vás ani v budúcnosti nesklameme.

• bezproblémová komunikácia
    • ústretovosť
    • zodpovedný prístup
    • kvalitný produkt za dobrú cenu

S obchodom som spokojná. Produkt prišiel v bezchybnom stave, splnil moje očakávania. Komunikácia na výbornej úrovni.