Reklama

Zobraziť recenzie

Prihlásiť sa a pridať recenziu
  • Neodporúča obchod

    Tovar zatiaľ nedorazil.
    Teraz 12.06.26
    Objednavka od 05.06.26

    Neviem ked to bude

  • Odporúča obchod

    80 %

    vsetko ok

  • Odporúča obchod

    100 %

    Ďakujem

  • Odporúča obchod

    100 %

    Aj keď nakoniec obchod z mojej strany neprebehol, musím poďakovať predajcom z predajne v Košiciach – Barca za ich ochotu vydať mi tovar aj v čase, keď mali voľno. Komunikácia bola na veľmi dobrej úrovni, reagovali promptne a boli ústretoví. Napokon som sa však na poslednú chvíľu rozhodla, že daný tovar nezakúpim. Obchod určite odporúčam.

  • Odporúča obchod

    80 %

    Vsetko ok len som.cakal.,ze motorka mi uz davno pride ako mi bolo povedane max utorok a dnes je streda a motorka nedorazila..

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Rýchle jednanie, rýchle prevzatie
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 3 dni

    • Tovar dodaný v krátkej lehote,bez problémov
  • Odporúča obchod

    90 %

    • rychlosť, spolahlivosť, serióznosť
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 4 dni

    • Mi
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 2 dni

    ok

  • Odporúča obchod

    100 %

    všetko prebehlo hladko, rýchle dodanie...super

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 2 dni

    • Pre mna naj vyhoda je ze v pripade reklamacie by som nemusel nikam posielat zakupeny tovar,ale si to zabezpeci obchod
    • Objednal som v stredu, skoro o polnoci,strvtok rano odoslali a v piatok som mal stroj doma.
    • V emailovej komunikacii (ktora prebiehala skoro o polnoci) som zadal omylom ze -osobny odber.Naco ma hned upozornil predajca a na moje poziadanie este v tu chvilu upravil objednavku na -kuriera.Si vazim takyto rychli a profi pristup predajcu.A to nepisem koli tomu aby som niekomu robil reklamu.Ale tak nejako si predstavujem -služby na slovensku

    Zatial ziadna nevyhoda,dufam ze to tak aj ostane

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Nemám čo vytknuť, všetko v poriadku
    • Kuriéra by ste mali vymeniť, kazí vám meno
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Ochotní, nápomocní šoféri . Dobrá komunikácia.
    • Tovar došiel v poriadku v dobrom stave. Som veľmi spokojná. Funguje dobre.
  • Odporúča obchod

    100 %

    Rýchlo dodané, kvalitný výrobok, mám už viac od Smajl. Sk

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Výbornä spolupráca s obchodom.
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 5 dní

    • Super prístup

    Úžasný prístup personálu. Okamžité vyriešenie mnou chybne zadanej objednávky. Ďakujem ešte raz

  • Odporúča obchod

    100 %

    Promptne a rýchle dodanie.

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Rýchlosť
    • Komunikácia
    • Pomer cena výkon

    Nie je čo vytknúť. Produkt za tú cenu nadštandardný.

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Super komunikácia,ochota od pána majiteľa vyhovieť.Doporučujem.