OK

Objednal som naradie ktore potrebujem a to som si nan pockal omnoho dlhsie ako je standard u inych predajcou.Rozbalil som a hlinikovy kufor cely poprevalovany a dotlceny viem ze ho pocas pouzivania tiez opotrebujem ale tak objednaval som novu vec a chcem si ju otlct sam.Hned som tam volal lebo som nevedel ako sa to bude riesit aby som vedel ci to pouzivat alebo vymenia alebo co s tym.Pani my povedala ze jej kolega co to riesi je prec a mam mu napisat mail.Napisal som poslal fotky neozval sa keby to je napriklad oblecenie tak mi to je jedno ale ked objednate nieco co potrebujete hned na pracu tak zrovna netuzite tovar posielat tam a spet a tyzden si o tom pisat maily.Standard je ze Vam zdvihnu telefon a za 2 minuty vybavia problem k Vasej spokojnosti kedze chyba bola na ich strane.Vyriesim tento problem ale tento schop uz nikdy.Napriklad Gym Beam vymena tovaru 24 h.Jeden den som volal na druhy den rano novy tovar.

Super rychle dodanie

Rýchla donáška

ok

neodporúčam nedôveryhodný obchod..Vytvaral som objednávku jednu .,,náhle sú dve a s toho jednu niekto zrušil dodnes však tovar nebol doručený

Reakcia obchodu Sknaradie.eu

Dobrý deň, objednávka bol zrušená z dôvodu, že ste si objednali dlhodobo nedostupný tovar, pričom dostupnosť tovaru bola jasne uvedená, následne sme Vás aj kontaktovali emailom, že ste objednali nedostupný tovar.

Výborný obchod

Veľmi rýchlo vybavená objednávka. Ústretovosť pri osobnom odbere.

Super rýchle dodanie v prípade otázok poradia

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Široký sortiment tovaru
    • Platba kartou na internete
    • Rôzne platobné metôdy
    • nepoznám

• Tovar mi bol dodati v poškodenom obale

kupoval som prvý raz.

• Veľký sortiment tovaru
    • Konkurenčné ceny
    • Slabá komunikácia
    • Slabá kontrola odosielaného tovaru

Tovar prišiel nekompletný. Na mail obchod tri dni nereagoval. Telefonický kontakt bez problémov. Chýbajúce časti následne poslali. Trvalo to všetko ale pomerne dlho. Spolu 14sť dní.

Super komunikácia.Objednaný tovar doručený do 24.hodin.Ešte raz super obchod.

Výborný obchod

• Rychle dodanie v pribehu 2 dní

• rychle dorucenie tovaru

Vyborne.

• Popis náradia, nie je úplne jasný jeho výkon . Nezrovnalosť medzi priloženým návodom/bez slovenčiny/ popisom na webovej stránke.