• Dovoz zdarma, základňa, prijateľné ceny
    • Náhodne, v euroshope tento rozmer nemali

Áno odporúčame som spokojná

Obchod vyborny, xniet co dodat, ale vyrobok LanitPlast Dodo 8x10 asi nie. Pretoze skladanie bolo vycerpavajuce.Podla planu sa da ist len v niekolkych boodoch, postupne ako sa skladal sklenik sa museli jednotlivr casti znova rozsrubovavat, dalej, krycia folia na plechovych castiach konstrukcie bola tak prilepena, ze ju bolo tazke dat dole. Dierky v plechovych castiach boli malo presne /s odchylkou som pocital, ale ze az 5mm?-no to je vela/. Plechove casti oznacene bud nanic, cize pod ohnutymi castami, takze som ich hladal ako ihlu v kope sena,na niektorych sneboli vobec a na niektorych boli necitatelne. Krytky urcene na trciace zavity srubov nepasuju-su prilis male, tak co s nimi?
    Tepelny piest bol ako dalsia varianta po originale, teda univerzalny. Neda sa prisposobit, pasuje urcite na iny druh skleniku, takze ho posielam naspat a objednam original od Lanitu/snad bude uz pasovat/. Prisposobenie okna bol takisto zazitok.Kryci plech striesky nema ziadny vyrez, alebo ohnutie, takze ked sa okno ma otvorit, zavadzia a treba ho prisposobit: nastrihnut+zahnut tak aby nezatekalo. Posledna vec ktoru by som vytkol boli okna. Narezovy plan v pohode, len posledne okno som musel urobit na 2 x, to znamena, ze som ho musel urobit zo zvyskov.Bolo to stresne okno. Navyse strana s UV ochrannou stranou filtra okna nijako neni oznacen ani po slovensky ani po cesky. Inak obchod spicka. Dakujem

• prehľadnosť ponúk, komunikácia, dodávka

Celková spokojnosť aj keď som musel reklamovať nedodanie niektorých komponentov. Reklamácia však bola vybavená veľmi rýchlo.

• -nákup od stola bez straty času chodenia po obchodoch
    • ako hlavnú nevýhodu považujem to , že nie je možnosť poradiť sa s odborníkom priamo pri montáži,pretože nie všetko nám bolo jasné podla návodu

odporúčam, objednávka bola vybavená promtne,tovar bol dodaný v poriadku

Obchod odporúčam, skleník prišiel rýchlo po objednávke rovno domov. S obchodom sme spokojný.

• Siroka ponuka
    • Tazko sa da dotelefonovat

Ok

• tento skleník nám vyhovuje
    • návod...pre starších by bolo dobré keby bol podrobnejší a s popisom napr.vezmeme tyč č.1 a zošrubujeme s č.3 atd.

ano

• rýchlosť a zrozumiteľnosť
    • pomohli by fotografie hotového modelu sklenníka
    • úplnosť dodávky bude preverovaná na jar pri konštrukcii sklenníka
    • plán konštrukcie je veľmi vedecký
    • ( 3 inžinieri)

veľmi spokojný

• bol to finančne najvýhodnejši produkt ako v obchode
    • v čechách by som si ho kúpila ešte lacnejšie, ale keď som si prerátala dopravu tak to bolo výhodnejšie

neviem presne posúdiť, pretože som si kupovala prvýkrát
    ešte len prišiel email a už ma kontaktovali, čo som bola prkvapená a spolahlivosť, informácia o produkte
    doporučujem to aj svojim známym

Ja som s nákupom spokojný.

• je to pohodlné a spoľahlivé
    • neviem o záporoch zatiaľ

doporučila som susedom asi si tiež kúpia ale menší

Preprava je obyčajný primitívne. Jedna arogantne a ani toľko slušnosti nemal, ze nechal tovar zložiť x kotvy ženu s 1 ročným dieťaťom pri sebe.

• ústretovosť

S tovarom som bol spokojný, ale vo faktúre sa nachádza aj položka 902320:EXTOL CRAFT 82522
    sklolaminátová tyč - 2 krát 5ks, ktoré mi doručené neboli.

• bol najlacnejsi
    • neviem

Slušné a bezproblémové jednanie obchodu.
    Obchod odporúčam aj ostatným.

• písanie objednávky je hrozné ak je tá istá adresa dodanie neviem prečo ju treba zadávať dva krát aký to má význam

• Dobra cena
    • Nic

Dobra kvalita a cena

doporučujem

• dobrá cena
    • dobrá komunikácia

odporúčam, aspoň zatiaľ

Rychle dodanie, dobra komunikacia. Mozem iba odporucit.