Na dvoch krabiciach prelepená veľkosť. A tie boli o 15 cm kratšie, ako ina farba tej istej veľkosti.

• Tovar mi nebol doruceny, neprisiel ani potvrzdujuci mail o objednavke pricom som zadala okamzitu platbu.
  • 23.11.2022 bola urobená objednávka
    09.12.2022 tovar ešte nedorazil, preto neodporúčam platbu v hotovosti, som veľmi rád, že som tak urobil.
    Komunikácia ohladne stavu ojednávky vôbec žiadna.

• ceny a kvalita

Slabšia komunikácia, žiadne potvrdenie objednávky, žiadne info o expedícii, žiadny email. Tovar však dorazil.

• Uhradila som objednavku cez ucet poslala som aj na sky ucet no konverzacia s runiexom zlyhala.

Tovar bol uhradeny pri objednavke pred 11 dnami a doteraz ani len e-mail o stave objednavky. Pisala som im e-mail a odpoved ziadna. A to som objednavala len 2 silonky. Urcite neodporucam a treba riesit so ŠOJ. Skoda, ze som si recenzie neprecitala skor...

• Zakupila som si pancuchy proti celilitide a zial nie su nositelne lebo na oboch stanach su zadky. Jedna strana ma vytlacene zadne kruhy co patri na zadok a druha strana ma dva siroke pasy co takisto patri na zadok. Takze ani tak ani tak obliect. Volala som parkrat na telefonne cislo no nikto nebral.

Odporúčam, krásny tovar a rýchle dodanie.

super ceny, rýchle dodanie

!!! nespokojnosť, nedodaný komplet tovar, zbytok zásielky mali dodať do 10 dní, už je tomu 14 dní a stále nič do dnešného dňa ani žiadna odpoveď od nich
    neodporúčam tento obchod....
    Keby som si prečítala vaše recenzie skôr pred zadaním objednávky, ani by som si od Vás nič neobjednala, momentálne som bez tovaru a aj bez peňazí.

Prečo si niečo dávate zaplatiť dopredu, keď daný tovar nemáte skladom??? a vidím, že s tým máte problém pri každej tretej recenzii. Po dlhom vypisovaní po vyše 14dňoch vrátili peniaze

• Po poslednej objednavke ste ma sklamali.Pri objednavani pancuch velkosti 5-XL ste mi poslali v obale 6-XXL.Na obale oznacenie velkosti bolo spravne ale po rozbaleni vo vnutri boli pancuchy velke a rovno vsetky 3 balenia co som objednal.V predu dva svi a vzadu tiez dva svi.Po tejto skusenosti neviem ci este od vas objednam.Clovek sa spolieha na vas a vobec sa mi nechce riesit reklamaciu.Keby ste mi do buducna dali zaruku ze velkost na obale bude zodpovedat velkosti pancuch vo vnutri tak by ste mali verneho zakaznika.Na nic ine nemam namietky.Nahnevala ma len ta posledna objednavka za tie peniaze.Dakujem

• viackrát sme kontaktovali, údajne ešte nemajú všetok tovar na sklade
    • momentálne už ani nedvíhajú

• V obchode som také nenašla a boli za prijateľnú cenu

• Rýchle doručenie tovaru.

Prehľadná stránka, dobré ceny a rýchle doručenie.

• Ide o to že chcem zrušiť objednávku.

Rýchlosť,kvalita,spokojnosť

Objednaný tovar mi neprišiel.

• Kvalitný tovar
    • Pani mi zavolala, keď tovar nemali a ponúkla mi obdobný.
    • Ponúkajú tovar, ktorý niekedy nemajú na sklade.
    • Tovar mi stále neprišiel: objednala som 21.8. a dnes je 7.9.

Obchod inak funguje dobre, ochotný personál, ale toto leto je to slabšie.

tovar mi zatiaľ nebol doručený a nemám žiadne informácie o stave mojej objednávky